Okeanijski Liga sezona 70
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Tamana | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 30 | 10 | |
2 | West Ham United | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 26 | 10 | |
3 | FC Airai #4 | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 23 | 18 | |
4 | FC Tulagi #3 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 43 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JDT Johor FC | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 34 | 5 | |
2 | FC Christchurch | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 31 | 9 | |
3 | The Bhoys | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 14 | 35 | |
4 | FC Safotu | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 39 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC White | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 27 | 0 | |
2 | Tumaseu | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 4 | 11 | |
3 | FC Nuku'alofa #4 | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | |
4 | FC Fagatogo | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 21 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blackburn Rovers | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 34 | 0 | |
2 | FC Liku #6 | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 9 | |
3 | Valverde FC | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 18 | |
4 | FC Port Moresby #9 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 30 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cambridge Analytica FC | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 28 | 3 | |
2 | FC Pava'ia'i #4 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 20 | 10 | |
3 | FC Razum | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 13 | |
4 | OFK Adbe | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 26 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Waala | 3 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | 2 | |
2 | [DJB] Moons Back | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 4 | |
3 | FC Port Vila | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 6 | |
4 | FC Funafuti | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 29 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Auckland City FC | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 5 | |
2 | [DJB]Tarawa Jianlibao FC | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 4 | |
3 | Phoenix FC | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 13 | |
4 | FC Nu'uuli | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 21 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | shandong | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 4 | |
2 | FC Vaialoa | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 9 | |
3 | FC Mu'a #3 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | |
4 | Feilding bombers | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 21 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Kick in Ass | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 34 | 3 | |
2 | FC Punaauia #3 | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 26 | 7 | |
3 | Kulia #3 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 30 | |
4 | FC Suva #9 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 31 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Hamilton | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 7 | |
2 | Inter Wuxi | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 24 | 5 | |
3 | Manchester City Fc | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 17 | |
4 | FC Luganville #7 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 20 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Malie | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 20 | 1 | |
2 | The Red Earth | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 4 | |
3 | FC Omoka | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 17 | |
4 | FC Port Vila #4 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 22 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dark to Dawn | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 44 | 0 | |
2 | FC Auki | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 23 | |
3 | GreedDestroysPL | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 16 | |
4 | Gunners | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 22 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Svi klubovi koji su se kvalifikovali za ovu rundu su podeljeni u 4 šešira na osnovu klupskog koeficijenta. Svaka grupa će biti sastavljena od po jednog kluba iz svakog od 4 šešira.
Klubovi bivaju postavljeni u šešire na osnovu klupskog koeficijenta. Najjači klubovi su ubačeni u Šešir 1, najslabiji u Šešir 4 itd.
Klubovi iz iste zemlje ne mogu igrati između sebe u ovoj rundi.
Pravila prolaza
- 1. i 2. u grupnoj fazi prolaze u sledeću rundu.
Timovi izjednačeni u grupnoj fazi
- Poeni
- Međusobni rezultat (bodovi, gol razlika, postignuti golovi)
- Gol razlika
- Postignuti golovi
- Broj postignutih golova u gostima
Finale ovog takmičenja će se igrati na stadionu FC Mu'a #2.