Avrupa Şampiyonlar Ligi sezon 46
Grup aşaması
⇩ Tur bilgisini oku ⇩Grup 1
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NaLan Club | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 6 | |
2 | İstanbul Başakşehir FK | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 7 | |
3 | KS Nurki | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | |
4 | Trier | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 14 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 2
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ⭐ PSV Eindhoven ⭐ | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 2 | |
2 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 6 | |
3 | FC ReTards | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 17 | |
4 | Rofl Team | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 21 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 3
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Kaunas #3 | 4 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 6 | |
2 | Real Astorga | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 4 | |
3 | FC Jerusalem | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 4 | |
4 | Laachi | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 8 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 4
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Inter | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Oğuz Türk FK | 2 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 4 | |
3 | Les Licornes Blanches | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | |
4 | Jin Wudi FC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 10 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 5
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentain | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 9 | |
2 | Real Vélez-Málaga | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | |
3 | FC Ramat Gan #2 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
4 | FC Pusa | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 6
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Derventa | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 7 | |
2 | NK Slavonski Brod | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 6 | |
3 | Szirmai Világos | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
4 | Hapoel Tel Aviv | 2 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 7
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalimdor's Revenge | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 28 | 1 | |
2 | FC Veenus | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 8 | |
3 | Breizh Coyotes de Tahiti | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | |
4 | FC Mo i Rana | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 33 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 8
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 5 | |
2 | FC Goor | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 6 | |
3 | FC Nordhausen | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 | |
4 | HNK Kaštela | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Eşleşme Kuralları
*Bu tura kalan takımlar 4 torbaya ayrılır ve eşleştirilir. Torbalar takımların daha önceki turnuva başarılarından elde ettikleri puanlarla belli olur.
Şampiyonlar liginde, ilk torba son şampiyon ve en güçlü 7 ligin şampiyonundan oluşur. diğer tüm torbalar kulüp puanlarına göre sıralanır, en güçlüler 2. torbada en güçsüzler son torbada olurlar.
Aynı ülkeden takımlar bu turda eşleşemezler.
Tur atlama kuralları
- Grup aşamasını 1 ve 2. sırada bitiren takımlar bir sonraki tura geçer.
- 3. sırada bitiren takımlar diğer turnuvanın bir sonraki turundan devam ederler.
Grup aşaması eşitlik bozan
- Puan
- Baş başa sonuçlar (puan, gol farkı, atılan gol sayısı)
- Gol farkı
- Atılan gol
- Deplasmanda atılan gol sayısı
Bu turnuvanın finalleri FC Kamaz stadında oynanacak.