Avrupa Ligi sezon 69
Grup aşaması
⇩ Tur bilgisini oku ⇩Grup 1
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dublin | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 10 | 1 | |
2 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 4 | |
3 | Minyoro | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | |
4 | EuroBillTracker | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 2
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pisa Sporting Club | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | |
2 | Mystic Warrior Copenhagen | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | |
3 | FC Bratislava Orient | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 8 | |
4 | Royal Union Sint-Gillis | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 11 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 3
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympic Massilia | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 21 | 2 | |
2 | Kalimdor's Revenge | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 10 | |
3 | Chios #3 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 12 | |
4 | Black Mamba | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 19 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 4
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Veenus | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 14 | 0 | |
2 | FC Inter | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 5 | |
3 | Newcastle United | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | |
4 | İnterstellar | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 15 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 5
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Gutta | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | |
2 | Jaslo #2 | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 10 | |
3 | Union Bègles Bordeaux | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | 6 | |
4 | Fc Blackart | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 8 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 6
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Les Gothiques Amiénois | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 7 | |
2 | Biały Legion | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 11 | |
3 | Roni's Team | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 18 | |
4 | Ønslev FC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 13 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 7
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Siracusa | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 7 | |
2 | Pims Toupetje | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 6 | |
3 | FC Tartu #3 | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 6 | |
4 | DPH Podsused | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 14 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 8
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeka | 4 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 1 | |
2 | Eintracht Frankfurt | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | |
3 | Gazuza Futebol Clube | 2 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 0 | 7 | |
4 | HNK Square Dubrovnik | 1 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 9
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaypridee Town | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | |
2 | Abreu Loureiro FC | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | |
3 | YELLOW REFUGEES | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 5 | |
4 | Caudal | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 10
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jin Wudi FC | 4 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 | |
2 | FC OTB | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | |
3 | au p'tit bonheur | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 12 | |
4 | Wiener Philharmoniker | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | 6 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 11
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mambo Football Club | 4 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Szirmai Világos | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 5 | |
3 | United Rubber Ducks | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 15 | |
4 | Simmeringer SC | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 13 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grup 12
Takım | Seribaşı* | Puanlar | OM | G | B | M | AG | YG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gaujmalas avoti | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 28 | 8 | |
2 | Axinos | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 13 | |
3 | FC Titans | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | |
4 | Орехово-Зуево | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 17 |
Maçlar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Eşleşme Kuralları
*Bu tura kalan takımlar 4 torbaya ayrılır ve eşleştirilir. Torbalar takımların daha önceki turnuva başarılarından elde ettikleri puanlarla belli olur.
Torbalara yerleştirmelerde takımın daha önceki turnuvalardan topladıkları puanlar etkili olur. En güçlü takımlar 1. torbaya konurken, en güçsüz takımlar son torbaya düşer.
Aynı ülkeden takımlar bu turda eşleşemezler.
Tur atlama kuralları
- Grup aşamasını 1 ve 2. sırada bitiren takımlar bir sonraki tura geçer.
Grup aşaması eşitlik bozan
- Puan
- Baş başa sonuçlar (puan, gol farkı, atılan gol sayısı)
- Gol farkı
- Atılan gol
- Deplasmanda atılan gol sayısı
Bu turnuvanın finalleri FC Inter stadında oynanacak.