爱沙尼亚联赛 第58赛季

论坛: 联赛论坛 rss-feed

讨论你的联赛,谁最有希望夺得联赛冠军,谁将升级或降级,各支球队在杯赛的状况。

返回论坛首页

H58 (81)


ee onuelver >> 星期四 四月 1 - 20:43

Krt sellest mängust on küll kahju et käest anti- 1 mees rohkem ja 2-0 pole ikka piisav edu. 

ee onuelver
小有名气
注册于2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> 星期二 四月 6 - 17:44

Kosmos tegi mulle liiga :/

ee Taavi
社区管理员
注册于2014-01-17
ee FC Pusa
ee plarts >> 星期二 四月 6 - 18:54

Ära kurvasta Taavi

sa pole ainuke kes täna sisse sai :D

ee plarts
小有名气
注册于2013-02-21
ee FC Veenus
ee Balthazor >> 星期二 四月 6 - 19:21

Eks sabaosa klubid peavadki hooaja esimesel poolel neid euromängude tõttu lahtisi punkte noolima. Kui euromängud läbi, siis selliseid kingitusi enam ripakile ei jäeta. Mul duublil jäi neid mullu nii palju ripakile, et jäingi üleminekumängudele, tänavu olen hetkel tagasi eurokonkurentsis, teoreetiline võimalus pronksilegi mängida. 

Dünamo saab vist ka varsti esimese blackstari tänase päevakangelase näol. 

ee Balthazor
小有名气
注册于2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> 星期二 四月 6 - 19:56

@plarts väga hea :D

Muidu mis te arvate et Vincent pole üle kuu aja sisse loginud ja meeskond botistus , vaevalt enam tagasi tuleb ning nüüd kindel allakäik mängul , varsti peab puutsad varna riputama :/

ee Taavi
社区管理员
注册于2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> 星期二 四月 6 - 21:47

Ta polnud juba mitu kuud minu arust sees käinud ju vip ka lõppes. Hispaanias pole Nemo vist pool aastat sees käinud pärast pettusega vahelekukkumist aga tal mõlemad meeskonnad alles.

Omal hakkab meeskond perse suunas liikuma. Sisselaskvad kessud on koguaja oldud aga nüüd ei saada enam väravalegi pihta pärast seda kui korraks 7. kohale kobatati. Tuleb jälle vist karmimaid meetmeid kasutada.

ee onuelver
小有名气
注册于2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> 星期二 四月 6 - 22:38

Vaja on ainult FA4 ja siis osta 100 millised 14-16 aastaseid 6.2+ talent multiskill vendi ehk põhitteliselt miljard raha et olla top10 klubi euroopas :D ainult et 10 hooaega ootad et saaks paar hooaega hästi elada

ee Taavi
社区管理员
注册于2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> 星期四 四月 8 - 19:20

Lätis on juba terve rida selliseid Hattricki-tüüpi meeskondi eesotsas Dainixi omaga, ka Prantsusmaal jäi silma Olympique Strasbourg juba ammu. Ostavad ühe põlvkonna sisse, kukuvad mudaliigasse, tõusevad sealt ruttu tippu, on seal mõne hooaja ning siis uuele tsüklile. Lätlastel lihtne sest seal on nii palju võrdseid kohta üle võtmas, aga kui meil seda proovida, tulevad vahepeal kehvemad eurohooajad vahele kui ntx Pusa pole veel ning Veenus enam tipptasemel. Meil tuleks siis vist yoyo-klubid: noortega kukud teise liigasse, võidad selle üsna ruttu aga ülevalt kukud kohe tagasi, sest tasemevahe liigadel nii suur, siis purustad uuesti teises liigas kõik ning jääd mõneks ajaks Meistriliigasse. Seda luksust et tuled uuena kohe meistriks, ei saa meil, sest pole võimalik nii tugeva satsiga teises liigas kasvada, et järgmisel hooajal juba lammutada. 

ee Balthazor
小有名气
注册于2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> 星期四 四月 8 - 21:44

Jälle ei suudetud väravatki lüüa. Peab hooaja keskel vist rivistust muutma. Vb üldse teise liigasse koliks kui seal rahulikult saaks vaid vegeteerida. 

ee onuelver
小有名气
注册于2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> 星期五 四月 9 - 18:39, 已编辑 星期五 四月 9 - 18:43

Esiteks sunnitakse sind seal kohe liigat võitma ning üles naasma, teiseks teenid siin üleval enamuse mänge tappa saades täismaja ees rohkem kui seal botte nüpeldades pooltühjal staadionil ning TV-raha seda vahet ei korva hooaja peale ligilähedaltki. Teades, et alla minnes müüd alati oma põhimehed, ei suuda sa akadeemia raha kokkusaanuna ning käikulasknuna ilmselt end tagasi praegusele tasemele upitada, sest pole piisavalt raha, just nagu mu duublil polnud raha uue värku jaoks, sain vaid ründaja. Sa oled siia üles tulnud selleks, et jääda püsivamalt. Kuniks Chargers või Anarch ei võta ette midagi kardinaalset, soetades talentide põlvkonna, ei näe ma sulle neist ohtu. Vorm käibki lainetena üles-alla, seda ma olen aastaid rääkinud isegi kui Vincent jt on kinnitanud, et mingit sellist parameetrit mängus pole. On mingid perioodid, kus tulemused ongi alla selle, mis nad peaksid olema- nagu siis, kui välja kukkusin pikema seeria järel. Nood lisapoolikud oleks pidanud tuntavalt asja parandama, aga just sinna jäi mõõnaperiood, kui koguti isegi vähem punkte kui enne seda. Vormi koha pealt olen n-ö vandenõuteoorialane.

Vahest vajab su ründeduo tõesti värskemat verd juurde, nad on vanuses kus 2 hooajaga on langus märgatav.

ee Balthazor
小有名气
注册于2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> 星期五 四月 9 - 18:57

Bottidega mängimine annab 0 emotsiooni ju

ee Taavi
社区管理员
注册于2014-01-17
ee FC Pusa
ee djdurex >> 星期六 四月 10 - 11:03

Eks ma vaatan, kaua veel seda minekut kestab. Varemgi häid algusi tehtud ja siis ära vajunud. Prooviks võimalusel ära, kas saan punkte ültse või mitte :D tõenäoliselt Chargers võtab ise liigakoha tagasi. Üleval tuleks staadiumile ka rohkem rahvast kui see 60-70 tuhhi bottide vastu. Chargersi ja Anomaalia vastu on täis 120 tulnud ning Torni vastu vist tuleks ka, aga se mingi 6 mängu terve hooaja peale. Boti vastu tuleb mäng nii 7M ja norm klubi vastu 11.5M. Üleval tuleks ehk kõik mängud täis, järelikuld kaotan all 12x4.5M=54M ja tagasi saan TV revenue arvelt alla 15M. -39M on minul siinolek, aga suurema stataga tuleks vist veel suurem miinus. Seega kui tase vaid kannataks, tuleks kohe üles tappa ja pappi saama.

ee djdurex
小有名气
注册于2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> 星期六 四月 10 - 20:31

Siis pead vaatama et ühtegi bot lineuppi ei laseks olulistes mängudes kuna üldiselt oled ju Chargersist nõrgem. Teda nullis eelmine hooaeg noorem ja nõrgem värku ära. 

Oh ma olen täna punkti kätte saanud üle tüki aja. 

ee onuelver
小有名气
注册于2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Kaarel >> 星期六 四月 10 - 20:45

Tuleb teha mobiiltelefonis Eesti liigasse teine kasutaja(teine IP) ning siis kunstlikult taset tõsta.Saab kiirema arengu ja ilma adminnita/Vincetita ilmselt kedagi ei huvita ka fair play. Tõstaks teises liigas põnevust ka. :)

Loodan et te mind nüüd vihaga üleni vala

ee Kaarel
小有名气
注册于2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> 星期天 四月 11 - 03:24

Adminnid midagi tegutsevad ja banne on inimesed saanud :D 

ee Taavi
社区管理员
注册于2014-01-17
ee FC Pusa