爱沙尼亚联赛 第59赛季

论坛: 联赛论坛 rss-feed

讨论你的联赛,谁最有希望夺得联赛冠军,谁将升级或降级,各支球队在杯赛的状况。

返回论坛首页

Akadeemiad (193)


ee onuelver >> 星期三 八月 21 - 20:42

Krt mu YA üks staff läks pensile ja ainus vaba on seal 2*. Nüüd hakkab vanureid tulema kui YA3 on valmis saamas...klubis mul rauku pole.

ee onuelver
小有名气
注册于2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> 星期四 八月 22 - 03:51

Saad ehk turult mõne odava vanuri?

ee Balthazor
小有名气
注册于2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> 星期六 十月 12 - 05:04

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2039506

Järgmine peaks tulema siis supertalent sest nüüd on kollane tärn läinud listist

ee onuelver
小有名气
注册于2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> 星期五 十一月 1 - 21:17, 已编辑 星期五 十一月 1 - 21:42

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2053282

Annab kohe mõelda et kes tast teha. Üks mida napib on korralik noor poolik mul. Kuuserootsu ju ei saa arvestada. Värkuga ei hakka enam jändama kuna tollest ei saa asja(Antoshin oli ka heas vanuses aga on eikeegi) ja ründajaid on praegu lademes. 

ee onuelver
小有名气
注册于2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee plarts >> 星期五 十一月 1 - 22:36

minu meelest saaks sellest aegade parima Eesti värku - kui sul oleks TC +2 staff

(minu keeper sündis aasta vanemana)

kui sa oma staffe ei muuda siis minu meelest pole vahet et kus positsioonile sa ta paned - super mehest jääb alles tavaline hea mees :D

ee plarts
小有名气
注册于2013-02-21
ee FC Veenus
ee Balthazor >> 星期六 十一月 2 - 17:57

Sama talendiga kui mu Tammleht, kes küll sündis 14,03 vanuses. Universaalne toorik, seega pead ise otsustama. 

ee Balthazor
小有名气
注册于2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> 星期一 十一月 4 - 15:28

Kui ma Dadzici YA(5*) alt FA(4*) juurde liigutan siis vaevalt sellest mingit kasu meeskonnale tuleb. Varustaffi mul praegu polegi sest pole meeskonnas ätte väga pidanud. Khalilzadeh oleks FA5* aga siis jääb noortekasse üldse 5* vend ja hakkan mingeid 14,40+ tüüpe tõmbama. Dosti on vanusele vaatamata oluline kaitselüli ja temata pole mõtet üles ka tulla kui peakski võimalus tekkima. Kunagi isegi proovisin paari vanurit osta staffi pärast aga nonde hind oli liiga kõrge peagi. Kui ma samaväärset ätti müüks siis küll keegi üle market value ei pakuks. 

ee onuelver
小有名气
注册于2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> 星期一 十一月 4 - 18:28, 已编辑 星期一 十一月 4 - 20:10

Siis ma ei tea küll, mis imemehi sa osta püüdsid. 30+ vanuses tavalised mängijad saad reeglina 3-5 miljoni eest kätte, kui ei taha, et ta sul just 5 hooaega veel väljakul ka müttaks ning erilisi supertalente ei otsi taga. 

Teisalt, kuna tõenäosus lähiajal teist supertalenti tõmmata on väike, võib selle Dadzici liigutamine end ära tasuda, kui tema ja eelnevalt tõmmatud mängijad paremates vanustes nüüd kiiremini saavad areneda, samuti ta ise. Antoshinile oleks ka sellest kasu ikkagi, ma pole jälginud, kui vanalt Rattasepp 10* täis sai. Teised kindlasti seda enne 24 ei teinud, seega vähemalt #2 positsiooni koondises peaks ta mingiks ajaks saama, kui keegi kõrgema FA tõttu mõnd nõrgema talendiga mängijat just üles ei klopi.

Ning mängija headus ei pruugi olla seotud sellega, kui hea staff tast tuleb: Sagna polnud mul kunagi klubi tähtmängijaid, mõni hilisem võtmemängija tuli hoopis 6* talendiga. Suurema kogutud xp-ga mängijate algsed oskused võivad lihtsalt olla mõnevõrra paremad. Võta rahulikult ligi mõni vanake, kel nõudlust pole ning kes ei pea olema seda moodigi, et sul põhisse mahtunuks, saad ta 3-5 miljoni eest vabalt kätte.

Üks alternatiiv oleks teda paar hooaega treenida ja siis maksimaalse hinnaga müüki panna. Kui veab, saaksid kätte suure ampsu staadionirahast ja kui too koos, saadedasi rahulikumalt akadeemiaid arendada.

ee Balthazor
小有名气
注册于2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> 星期一 十一月 4 - 18:39

ega ma mõelnudki et sa seda täna-homme teed

aga järgmine-ülejärgimine transfer oleks mõistlik panna TC teine staff lisaks kui tahad et tast maailmatasemega mängija tuleb ;)

vaata minu keeper-t - ta on vähe lahjem kui sinu mees ja ta sündis umbes aasta vanemana

aga see ainult minu arvamus :D

ee plarts
小有名气
注册于2013-02-21
ee FC Veenus
ee onuelver >> 星期二 十一月 5 - 16:09

No mis ma tolle alla 200M eest müümisega saaks. Ma ju mõtlesin oma Albaania klubi supertalenti müüa viimati aga isegi alla 200M hinnaga ei tehtud pakkumisi. Veel vähemaks lastes poleks ma isegi level 10 stata jaoks vajalikku raha kokku saanud ning parem istuda level 9 peal lootusega et sul on mingi hea mängija kunagi kui level 9 ja et pole. Nad pole ju nii imelise talendiga mul, mõlemad alla 7 ning mõni rikkur tõmbab juba pea selliseid oma YA5st. Põhiklubis on mul 900 milli veel stata-11ni mida ma nkn ei näe kunagi.

ee onuelver
小有名气
注册于2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> 星期三 十一月 6 - 05:17

Eks kõrgemate staadionite saamine olegi paras kannatamine tuleviku nimel. Kui ma õigesti mäletan, siis vist Reinhard müüs ka mingil ajal kõik paremad noored selle nimel ära ning kui staadion valmis, polnud korralikke mängijaid platsile saata ning tuli allapoole liikuda, et akadeemiad üles ehitada ja saada kokku põlvkond, kes suudaks klubi konkurentsi tõsta. Me siin muudkui mõtlesime, et mida põrgut ta oma miljarditega teeb, et klubi kolmandas liigas istub.

ee Balthazor
小有名气
注册于2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> 星期三 十一月 6 - 17:54

Ma praegu tabelis viimaste seas sest uus FA maksis 1.1 miljardit :D

ee Taavi
社区管理员
注册于2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> 星期四 十一月 7 - 14:10

Ära hirmuta. Mul pole varsti siis midagi peale muuseumi võimalik ehitada.

ee onuelver
小有名气
注册于2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> 星期五 十一月 8 - 19:24

Kui uue staadioni kokku oled saanud, siis ei tohiks see enam tervet aastat võtta. 5+5 akadeemiad olla vist nii kulukas, et toda ei olevat mõistlik jahtida. 

ee Balthazor
小有名气
注册于2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> 星期二 十二月 17 - 04:50

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2077373

Fuhhh. Max vanus

ee Kaarel
小有名气
注册于2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud