以色列联赛 第11赛季

论坛: 联赛论坛 rss-feed

讨论你的联赛,谁最有希望夺得联赛冠军,谁将升级或降级,各支球队在杯赛的状况。

返回论坛首页

עונה 9 (266)

il Dave >> 星期二 五月 13 - 14:45
עונה מאוד מאכזבת מכל הכיוונים כמעט, מקום 12 בליגה כאשר אנחנו משיגים רק 10 נקודות בסיבוב האחרון. יש מספר בעיות בקבוצה מעבר לחוסר מזל, ההגנה חלשה למדי, אין חלוץ שני ראוית והקישור בינוני בסהכ. נוסיף לכך השאלות לא מוצלחות ושוערים שתפקדו הרבה מתחת לרמתם

בגביע כישלון מוחלט כשהקבוצה עפה בסיבוב השני נדמה לי

העברות שלי העונה היו סעיקר בעמדת השוער, עשיתי עסקאות טובות אבל שוב, השוערים איכזבו בבוגרים

נקודות האור: אם אוציא מחר נקודה במשחק הנוער אזכה באליפות הנוער חסרת המשמעות אם כי אני מקווה שזה סימן טוב לדור העתיד שלי, בנוסף יצא לי סופר טאלנט שני לא רע בכלל ומתקן הנוער 6 שלי בהחלט סיפק את הסחורה.
כמו כן אנימשדרג עכשיו איצטדיון ומקווה שכלכלית זה יתן בוסט

למרות הכל ללא ספק העונה הגרועה של הקבוצה במשחק, נקווה לשיפור משמעותי בעונה הבאה
il Dave
小有名气
注册于2013-07-22
il FC Wanaka
il stav >> 星期二 五月 13 - 18:03
אני פשוט חסר מזל העונה.

כבר נמאס להפסיד נגד קבוצות שאני הרבה יותר טוב מהם...
וכשהשוער של הקבוצה שמולך מקבל 10 ויש לי יותר בעיטות לשער וכלום לא הולך ורק בבגלל החוסר מזל איבדתי מקום 5 קריטי באירופה
il stav
小有名气
注册于2013-02-08
il Dave >> 星期二 五月 13 - 19:09
טל מקבל את המקום החמישי, קצת בחסד לעומת עונה שעברה
סתיו ומידפילד סבלו העונה מחוסר מזל לא פחות ממני
גם לפינק יש קבוצה מעולה והוא קופח לא מעט העונה
באופן מוזר למדי שתי האחרונות בטבלה זכו להמון נקודות שלא הגיעו להם
גם לברצלונה היו המון נקודות מזל העונה
il Dave
小有名气
注册于2013-07-22
il FC Wanaka
il טל >> 星期二 五月 13 - 19:31
עונה יותר ממעולה מבחינתי.
ליגה- מקום חמישי, הכי מרוצה שיכול להיות.
ליגה אירופית- מקום שלישי עם אותו מספר נקודות עם המקום השני, מרוצה מאוד מאוד.
גביע- הלך מצויין עד שקיבלתי את האלופה, מרוצה יחסית לשנה שעברה.

הצלחה בכל שלושת הקריטריונים ובכל העונה (בליגה)לא היה לי מזל.
וברגע הכי חשוב יש לי מזל :).

בהצלחה בעונה 10!!!
il טל
尚未出师
注册于2013-07-20
il ofer cohen >> 星期二 五月 13 - 20:13
זמן מעולה לסכם את העונה. אני יתחיל כמובן להודות למי שבירך אותי על הזכיה באליפות לפני כמה ימים - תודה !

גביע: למרות שלא לקחתי את הגביע - קשה להתאכזב. הגעתי הכי קרוב לזכיה בגביע, כולה מרחק של פנדל אחד, אמנם נחמד יותר לקחת אבל מבחינתי מדובר בהישג יפה ואני בהחלט שבע רצון מההופעות במפעל זה והניסיון שקיבלו השחקנים. ציון לעונה בתחום זה: טוב מאוד.

ליגה: המפעל השני בחשיבותו - כמו שנכתב - לקחתי את האליפות בפער גדול (9 נקודות) בעיקר בזכות 3 נצחונות רצופים על הפועל חיפה ובזכות אי שמיטת נקודות מול קבוצות בדרוג 5 ומעלה. זה הישג יוצא דופן שיהיה קשה לשחזר ובכל מקרה - אליפות חמישית ב 9 עונות - חותם על זה כל 9 עונות. אגב, כמות השערים שהבקעתי מהווה שיא לכל הזמנים בליגה הישראלית לעונה (יש מישהוא שכבש יותר ?) ויכול להיות שעם השינויים שצריכים לקרות זה יהיה לכל הזמנים. כמובן, ציון לעונה בתחום זה: מצויין !

ליגת האלופות: ההתחלה היתה קשה. קיבלתי בית קשה והצלחתי, פעם ראשונה מזה זמן, לסיים רק במקום השני. בסופו של דבר הגעתי לחצי הגמר ורק שער חוץ מנע ממני להגיע לגמר. למעט העונה הראשונה בליגת האלופות אני היחיד שכל פעם הגיע לפחות לרבע הגמר מה שגורם לכך שאני מדורג במקום הראשון באירופה על סמך ההישגים של ה 5 העונות האחרונות. כמובן, ציון לעונה בתחום זה: טוב מאוד

לסיכום: בכל המסגרות הייתי רלוונטי ממש עד הסוף, אני חושב שדי מיציתי את יכולות קבוצתי ומאוד מרוצה מהעונה.

עכשיו הפגרה בה נתחיל לבנות את... העונה הבאה.
il ofer cohen
尚未出师
注册于2013-02-05
il joest5 >> 星期二 五月 13 - 21:52
וסיכום העונה שלי:

אז בגזרה המקומית הייתה לי סך הכל עונה די מאכזבת אבל... ועל זה בהמשך. אז ככה:

גביע - עונה שנייה ברציפות שאני נופל בחצי. סך הכל זה לא רע אבל מהקבוצה שלי אני יכול ומצפה לקצת יותר. ובכל זאת מדובר במפעל השלישי בחשיבותו מבחינתי ועדיין נפלתי רק בחצי אליו נאלצתי לעלות עם לא מעט מחליפים בגלל משחק באירופה שנפל שעות בודדות לאחר מכן. וגם הפסדתי בו רק אחרי דו קרב פנדלים. אז זה לא כזה נורא.

ליגה - מקום שני. סך הכל נראה לא רע אבל הקבוצה שלי נכנסה לעונה אחרי שתי אליפויות רצופות ובסופו של דבר איבדה את האליפות די בקלות ודי רחוק מהסוף אז זה בהחלט קצת מאכזב. גם העובדה שהפסדתי 3 פעמים משלושה משחקים מול היריבה העיקרית שלי לא הייתה משמחת במיוחד.

אז קצת מאוכזב מהגביע, אפילו יותר מהליגה אז איך נסכם את העונה? חלשה? מאכזבת? לא ולא. לפחות מבחינתי אני רואה בעונה הזו כטובה ביותר של הקבוצה שלי מאז התחלתי לשחק במשחק. איך? טוב אני מניח שכולם כבר יודעים, אבל בכל זאת:

ליגת אלופות - עונה פשוט מדהימה של הקבוצה שלי שמסתיימת בתואר אלוף אירופה. וזה לא רק התואר ואפילו לא רק הניצחון המדהים 7-0 בגמר (תוצאה שאני בספק אם תחזור אי פעם בגמר ליגת האלופות) אלא זה כל העונה מתחילתה עד סופה. חוץ ממשחק אחד שהוא הנאחס הקבוע של הקבוצות הישראליות באירופה (ליברפול בבית) טחנתי כל קבוצה שעמדה מולי ולא נתתי לאף אחת בדרך צ'אנס. בכל העונה באירופה היו לי 11 ניצחונות, תיקו אחד ורק אותו הפסד קבוע לליברפול בבית כשאת כל זה עשיתי עם יחס שערים מדהים של 60-22. ולהזכירם מדובר בליגת האלופות, הליגה בה משחקות הקבוצות הכי טובות באירופה. אז נראה שאני מרוצה מהעונה שלי באירופה?

מבחינתי ליגת האלופות היא החשובה ביותר מבין המפעלים שהקבוצה שלי משתתפת בהם ולכן למרות עונה לא מי יודע מה בליגה ובגביע ההצלחה באירופה מפצה ובגדול ואני בהחלט מאוד מרוצה מהעונה שעברה על הקבוצה שלי.
il joest5
翻译
注册于2013-02-07
il basta >> 星期三 五月 14 - 05:26
בוקר טוב!

אז הנה הסיכום שלי:

די דומה להפועל חיפה...

גביע - הודחתי בשלב מוקדם, לא משמעותי בעיניי, נדמה לי שוויתרתי מראש על המשחק מול הפועל חיפה...

ליגה - עמדתי בציפיות... ואפילו עליתי מקום אחד. מקווה בעונות הבאות יותר להיצמד למובילות. ולא לאבד נקודות מול ה"קטנות".

אירופה - העונה הכי טובה שלי!!! בלי הפסד בשלב הבתים (עליתי מהפלייאוף) כולל שני תיקו עם קמבור!!!
בשמינית עברתי את סובוטיקה (היה לי מזל שהוא החליף שוער בגומלין...) שזה הישג אדיר לקבוצה ברמתי. ורק ברבע נכנעתי בקלות יתרה מול עופר.
עליתי למקום 13 באירופה שזה הישג אדיר בשבילי!
il basta
小有名气
注册于2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il as0m >> 星期三 五月 14 - 05:42
ליגה - מקום 10 בליגה. לא רע, במיוחד לאור זה שהקבוצה חלשה יחסית לליגה. אבל בגדול עמידה בציפיות. הפסד טיפשי במחזור האחרון מנע מקום 8
גביע - הגעתי פעם שנייה לרבע הגמר, והפסדתי אותו בגלל סגל קצר מידי מכיוון שהוא יצא בתקופה שעוד חששתי למקומי בליגה והעדפתי להשקיע במשחק הליגה ולא בגביע
il as0m
小有名气
注册于2013-05-20
il Jordy Cruijff >> 星期三 五月 14 - 14:17
אכן, עונות יפות גם לבסטה עופר חיפה טל שפירא ואסום.

בכל מקרה, עכשיו מתכוננים לעונה ההבאה- מעבר לההעברות (יש לזה כותרת אחרת), נקבעה הגרלת הגביע ונקבע המארחת של הגמר- חיפה.
המארחת תמיד הפייבוריטית לזכיה (אם היא מבין 2 הגדולות), לכן זה מציב את חיפה כפייבוריטית, אבל נראה.
il Jordy Cruijff
尚未出师
注册于2013-04-08
il joest5 >> 星期四 五月 15 - 16:50
כן. הגמר חוזר לביתו הטבעי. אחרי 4 פעמים שהגמר נערך אצלי בבית ב6 העונות הראשונות של הגביע הגמר נדד שנתיים רצוף למגרשים אחרים וכעת חוזר הביתה. יחד עם זאת על מנת שהקבוצה שמארחת את הגמר תהיה פייבוריטית לזכייה היא קודם צריכה להגיע לגמר, דבר שלא הצלחתי לעשות בשתי העונות האחרונות, כך שבכדי להפוך לפייבוריט אני קודם יצטרך לשפר את מה שעשיתי בשתי העונות הללו.
il joest5
翻译
注册于2013-02-07
il Jordy Cruijff >> 星期五 五月 16 - 13:36, 已编辑 星期五 五月 16 - 13:37
אגב, עשו עדכון של תחרות נוספת- הסופרקאפ, משחק בין המנצחת בליגה למנצחת בגביע.

אז 10 עונות לוקח לי לזכות בתואר, וישר מוסיפים את התחרות הזאת, יפה.
בכל מקרה, לעופר תהיה הזדמנות לנקום בי, במגרש ניטרלי שאני בלי פוסטר סיכויי קלושים אבל מי יודע.
il Jordy Cruijff
尚未出师
注册于2013-04-08