以色列联赛 第11赛季

论坛: 联赛论坛 rss-feed

讨论你的联赛,谁最有希望夺得联赛冠军,谁将升级或降级,各支球队在杯赛的状况。

返回论坛首页

התדרדרות ניתוחי הסקאוט (8)

il matanb >> 星期六 二月 13 - 13:45
אני מניח שאני ודייב לא היחידים שמרגישים את זה
כבר לא יודע איזה פעם זאת שהמשחק מתגלגל אחרת לגמרי ממה שהסקאוט מנבא
il matanb
尚未出师
注册于2014-08-08
il טל >> 星期六 二月 13 - 14:23
הוא לא חייב לנבא בדיוק מה שייצא, הוא מנבא מה שהוא חושב, אני לא משתמש בזה לרוב כי זה באמת לפעמים מטעה...
il טל
尚未出师
注册于2013-07-20
il matanb >> 星期六 二月 13 - 18:32
אבל לפחות שיהיה באיזור
בפועל זה לגמרי לא בכיוון
il matanb
尚未出师
注册于2014-08-08
il טל >> 星期六 二月 13 - 18:33
צודק
il טל
尚未出师
注册于2013-07-20
il guylamed >> 星期六 二月 13 - 18:39
לא משתמש בזה כבר מלא זמן...
il guylamed
小有名气
注册于2013-04-04
il joest5 >> 星期六 二月 13 - 19:03
אני דווקא נעזר בכלי הזה לא מעט וסך הכל הוא די טוב בעיניי. מה שהסקאוט עושה זה לקחת את המערכים של שתי הקבוצות ועל סמך זה מדמה 5 משחקים. בסופו של דבר יכול להיות שדווקא במשחק עצמו השחקנים של הקבוצה יתפסו יום פחות טוב (או להיפך) ואז תוצאת המשחק יכולה להיות שונה מרוב התוצאות בסקאוט. אבל סך הכל אם משתמשים בזה לאורך זמן ובמספר לא קטן של פעמים למשחק לרוב יהיה דמיון בין התוצאות בסקאוט לבין תוצאות האמת (לפחות ככה זה אצלי). יש כמובן לקחת בחשבון גם שהמערך מולו אנחנו בודקים בסקאוט לא בהכרח יהיה המערך איתו היריבה תעלה למשחק, מה שיכול לפגום בדיוק של הניתוחים.
il joest5
翻译
注册于2013-02-07
il matanb >> 星期天 二月 14 - 08:34
אבל מה עם ההוראות הטקטיות?
יתרון בית/חוץ?

ואני לא מדבר על מקרה שבו היריב שינה מערך
il matanb
尚未出师
注册于2014-08-08
il joest5 >> 星期天 二月 14 - 10:31
מה איתם? הוראות טקטיות הם למעשה חלק מהמערך של הקבוצה והסקאוט בהחלט נותן חשיבות לבית/חוץ בניתוחים שלו.

כפי שציינתי שינוי מערך (או הוראות טקטיות) של היריב בהחלט פוגע בדיוק של הסקאוט.

חשוב להבין, הניתוחים בסקאוט הם כלי אבל לא יותר מכך. כשניגשים למשחק אפשר להעזר בכלי הזה (ומנסיוני לאורך זמן הוא יותר עוזר משהורס) אבל לא להסתמך אך ורק עליו ולחשוב שאם הוא נותן תוצאה מסויימת אז אותה תוצאה אוטומטית תהיה גם במשחק עצמו. רק ניקח כדוגמא שתי קבוצות ברמה פחות או יותר שווה המשחקות על מגרש נייטרלי, שתיהן חורשות את הסקאוט ומוצאות מערך (והוראות טקטיות) שנותן להם לרוב ניצחון. בסופו של דבר בכל זאת לפחות אחת מהן לא תנצח את המשחק, זה פשוט לא מסתדר עם חוקי המשחק. כך שלפחות לגבי אחת מהן הסקאוט לא יפגע, וזה טבעי, הניתוחים בסקאוט הם כלי ולא הדבר האמיתי.
il joest5
翻译
注册于2013-02-07