以色列联赛 第53赛季 [2]

论坛: 联赛论坛 rss-feed

讨论你的联赛,谁最有希望夺得联赛冠军,谁将升级或降级,各支球队在杯赛的状况。

返回论坛首页

עונה 27!!! (10)

il קובי >> 星期四 十月 20 - 14:04
אז שלום לכלום אני אחת מהעולים החדשים מליגה 3 אחרי שנתקעתי שם 3-4 עונות (לא זוכר בוודאות כמה) ובעונה 25 כמעט ירדתי לליגה 4 הצלחתי עונה שעברה להתעלות על עצמי החתמתי המון שחקנים ברמה גבוהה ועליתי בלי להתאמץ יותר מידי.
אלא שבלי ששמתי לב יש לי פתאום את אחת הקבוצות הכי חזקות בליגה לא שאני מתכוון לעלות רק זה חסר כי בליגת העל לא יראו אותי ממטר אבל כן אני מתכוון להיות כאן בצמרת לפתח את הנוער שלי ועוד כמה עונות לעלות.
אז מה הציפיות שלכם לעונה הזאת? שתפו.
il קובי
尚未出师
注册于2016-03-17
il h83 >> 星期二 十一月 1 - 20:45
זו עונה שניה שלי בליגה, עונה שעברה רק רציתי לשרוד, והצלחתי די בקלות להפתעתי. אז החלטתי להמר, מכרתי שחקן מפתח כדי לקנות שני צעירים יותר וגם לחסוך כסף עבור מתקנים. בנוסף השנה לא שאלתי שחקנים (בניגוד לעונה שעברה ש2 שחקני הרכב משמעותיים היו מושאלים. כך שהקבוצה שלי נחלשה באופן משמעותי ואני מצפה בכל זאת לשרוד בליגה, בינתיים עומד בציפיות...
מתלבט אם עונה הבאה להשקיע ולנסות לעלות, או שזה עדיין מוקדם מדי.

האם יש רווח משמעותי מעליית ליגה? למשל- ספונסר? אוהדים? זכויות טלויזיה?
il h83
小有名气
注册于2016-07-13
il h83 >> 星期一 十一月 7 - 20:00
חבל שהפורום הזה שומם, הייתי רוצה להכיר את שאר הקבוצות בליגה, ספרו כמה עונות אתם בליגה זו ומה המטרות?
il h83
小有名气
注册于2016-07-13
il urico >> 星期三 十一月 9 - 14:43
Hi both, i hope you dont mind the English, just a keyboard without letters...
Im in this game for several seasons and had the same situation as you did Kobi, made it like nothing all the way to the top league and even finished the season with 5 points and dropped back.
Financially speaking its worth it if you want to increase stadium cause from TV revenue you wont see much and you have absolutely no chance to survive right now.

I finally understood that to get real cash in this game you must be very active in the market so that what im going to do in the next few seasons.
I've never been so low as i am in this season, place 8 or whatever...
il urico
小有名气
注册于2015-12-29
il קובי >> 星期五 十一月 11 - 11:54
כרגע אני מקום 5 שזה מצוין מבחינתי למרות שהייתי רוצה להתקדם במקום או שניים
il קובי
尚未出师
注册于2016-03-17
il h83 >> 星期五 十一月 11 - 12:31
קובי , אתה חדש בליגה, נכון?
il h83
小有名气
注册于2016-07-13
il קובי >> 星期六 十一月 12 - 18:27
כן עליתי בעונה שעברה
il קובי
尚未出师
注册于2016-03-17
il h83 >> 星期天 十一月 27 - 19:46
נראה קרב רציני על המקום בפלייאוף!!
מי ההימור שלכם?
il h83
小有名气
注册于2016-07-13
il קובי >> 星期六 十二月 3 - 20:01
הבטחתי את המיקום שלי בפלייאוף שני מחזורים לסיום העונה אחרי קרב מתיש עם מעלה אדום וכפר תבור כשגם שילו נותן פייט לא רע בכלל.
אז אחרי עונה שאת רובה ביליתי בצמרת ובסוף סיימתי שלישי (כשאפילו סיימתי ראשון ויכולתי להישאר כזה אבל באמצא החלטתי לא לרוץ לאליפות, לא שמכרתי את המשחקים פשוט לא הלכתי על הכי חזק שלי אלא על הרכב קצת פחות מפלצתי) אני יכול להגיד שיש לי קבוצה ברמה וכעת מה שאני רוצה לעשות זה לבנות מרכז אימונים ואקדמיית נוער שיגדלו לי דור עתיד בייתי ומצוין של שחקנים
il קובי
尚未出师
注册于2016-03-17
il קובי >> 星期六 十二月 3 - 20:13
עכשיו שמתי לב פתאום שמירוץ האליפות עדיי פתוח בין שלושת קבוצות הצמרת מה שאמור שאם רחובות תפשל נגד מעלה אדומים (לא תרחיש הזוי בהתחשב בעונה המצוינת של מ"א) וגם-תרחיש מאוד הזוי אם The EaStWeSt תפשל נגד שוהם ואז יהיה לי סיכוי לקחת אליפות למרות שלא ממש מתחשק לי לעלות (אם הייתי רוצה הייתי יכול לנסות ללכת על אליפות עוד קודם)
il קובי
尚未出师
注册于2016-03-17