以色列联赛 第82赛季

论坛: 联赛论坛 rss-feed

讨论你的联赛,谁最有希望夺得联赛冠军,谁将升级或降级,各支球队在杯赛的状况。

返回论坛首页

הישראליות בעולם עונה 14 (130)

il basta >> 星期三 一月 14 - 21:38
מכבי - גם לך יש פוטנציאל להיות פה!!! חבל , כי אם אני לא טועה גם הגעת חצי גמר/גמר?
כבר שכחתי.
il basta
小有名气
注册于2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il joest5 >> 星期三 一月 14 - 21:45
בהחלט מרשים. ישראל חוזרת לימים היפים עם 3 נציגות מתוך 8 האחרונות בליגת האלופות, כייף לראות את זה, רק שיימשך כך.

בסטה כהרגלו פוגע בהימורים. מה דעתך להמר על גמר כל ישראלי (שאגב ייערך במגרש שלי), מגיע לנו, לא?
il joest5
翻译
注册于2013-02-07
il basta >> 星期三 一月 14 - 22:05
וואלה מגיע...
אבל עוד חזון למועד - בוא נראה את ההגרלה ואז נראה כיוונים.
il basta
小有名气
注册于2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> 星期四 一月 15 - 06:28
והגרלות קשות מאוד (טוב, אי אפשר היה לצפות למשהו אחר):
חיפה עם לוסט קיז (שחזור הגמר של לפני כמה עונות), הפועל עם ריקוייק ההולנדים (גם ביניהם יש היסטוריה למיטב זכרוני), ועופר מול איטלקים לא מוכרים יותר מידי אך חזקים מאוד, יהיו 1-2 עולות כנראה, שוב, על מנת שנדע בדיוק כמה נחכה לבסטה...

בסטה קצת יהיה קשה להגיע כל עוד רק 3 מקומות מוליכים לאלופות, בכל מקרה, עד אז נקווה שלפחות בליגה האירופית אני יוכל להגיע להישגים... הישג השיא שלי היה חצי גמר מול לוסט קיז (בעונה שבה גם חיפה הגיע לחצי גמר ואף עבר אותו לגמר מול לוסט קיז אך הפסיד להם).
il Jordy Cruijff
尚未出师
注册于2013-04-08
il basta >> 星期四 一月 15 - 07:21
שלום לכולם!
קודם כל, כבוד גדול לנו עם שלוש נציגות, הולנד עם שתיים, שתי איטלקיות וספרדית אחת. ( אין שום נציגה מגרמניה או אנגליה )

ההגרלות בשלב הזה כולן לא קלות...

- הפועל חיפה מול לוסט קיז: על הנייר ההגרלה הכי קשה מול הקבוצה הטובה ביותר, אבל יש יתרון טקטי גדול לחיפה! לא אפרט כאן למקרה שיש ריגול של האויב , אבל אני בטוח שחיפה יודע לא פחות ממני על מה מדובר.
60-40 ללוסט קיז.

- עופר מול יונייטד האיטלקים: שוויון מוחלט באיכות השחקנים, אבל כמו חיפה עם יתרון טקטי גדול. שתי קבוצות עם הגנות אדירות, כשעופר עם יתרון בקישור! והאיטלקים בהתקפה.
60-40 לעופר.

- אני נגד ריוורנוויק: באיכות השחקנים יש להולנדים יתרון קטן מאוד. הם טובים ממני בהרבה בשוער ובהגנה, אני חזק יותר משמעותית בקישור וגם בהתקפה. לצערי אין לי יתרון טקטי פה, למעט העובדה שאין להם קשר אחורי מה שייתן לקשרים שלי יותר חופשיות ( אני מקווה )
50-50.

מסקנה מכל הניתוח הזה... ?
הייתי רוצה לכתוב ששלושתנו נעלה-אבל קשה לי...

בהצלחה לכולנו!!!
il basta
小有名气
注册于2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il joest5 >> 星期四 一月 15 - 11:37
עברו כבר כמה עונות מאז המפגש האחרון שלי מול המפתחות כאשר פרט לאותו גמר היו לי עוד 4 מפגשים מולו ואכן בתקופה ההיא למרות סגלים פחות או יותר שווים (אפילו אולי יתרון קל ללוסט קיז) היה לי יתרון די ברור במפגשים בינינו שאני מעריך שנבע מיתרון טקטי (אפילו בגמר שלטתי בצורה די ברורה ורק השוער שלו הציל אותו מהפסד). יחד עם זאת עבר מאז קצת זמן ואת הקבוצה הנוכחית שלו אני לא ממש מכיר (רק היום בערב או מחר אוכל לשבת ולנתח אותה). גם נראה שמבחינת סגל היתרון שלו קצת יותר משמעותי מאז (ואחרי מכירת המגן הסיני הקבוצה שלי היא כבר לא אחת מ3 הטובות באירופה מבחינת סגל כפי שהיה עד עונה שעברה). בכל מקרה למקרה שאפקשש אשמח אם תשלח לי הודעה לגבי היתרון הטקטי שחשבת עליו, אם זה יכול לעזור למה לא.

אכן הגרלות לא פשוטות אבל לפחות אף אחת מהישראליות לא קיבלה את הקבוצה החזקה באירופה (סובוטיקה) ובכל מקרה ברבע הגמר כבר בטח שלא נמצא קבוצות חלשות (ועל אחת כמה וכמה שבשמינית לא הייתה אפילו הפתעה אחת) כך שזה היה צפוי. שיהיה לכולנו בהצלחה.
il joest5
翻译
注册于2013-02-07
il טל >> 星期四 一月 15 - 12:05
לדעתי יהיו שתי עולות מישראל. (מקווה)
il טל
尚未出师
注册于2013-07-20
il ofer cohen >> 星期四 一月 15 - 12:27
אין לי מושג איזה יתרון טקטי יש לי...
(אם כי עוד לא הכנתי שיעורי בית)
בכל מקרה בשלב הזה אני חושב שהאקראיות משחקת תפקיד מאוד מרכזי
il ofer cohen
尚未出师
注册于2013-02-05
il joest5 >> 星期四 一月 15 - 16:23
העונה האקראיות משחקת תפקיד לא קטן כבר די ממזמן.
il joest5
翻译
注册于2013-02-07
il basta >> 星期五 一月 16 - 22:09
רבע גמר של תיקו...
עופר וחיפה 0-0 בחוץ שזה לא רע בכלל!
אצלי 1-1 בבית - פחות טוב...אבל זה מה יש.
הכל יכול לקרות בגומלין!!!
il basta
小有名气
注册于2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il joest5 >> 星期五 一月 16 - 22:16
אכן, הכל עדיין פתוח לגומלין. מעניין ומרתק אם כי קצת משעמם
בגלל כמות השערים הנמוכה.
il joest5
翻译
注册于2013-02-07
il Jordy Cruijff >> 星期六 一月 17 - 08:45
יפה מאוד לעופר וחיפה, תוצאות פשוט אדירות (לשניכם), עכשיו בגומלין סיכויים ממש לא רעים.

להפועל קצת פחות טוב, אבל במשחק אחד הכל פתוח, בטח עם הקשר הנחוש וכו', מאמין שיש עדיין סיכוי די טוב (אם כי אם תמשך המגמה של לא הרבה כיבושים יהיה יותר קשה).
il Jordy Cruijff
尚未出师
注册于2013-04-08
il Jordy Cruijff >> 星期天 一月 18 - 07:49
ואוו, חיפה עולה לשלב הבא! החשבתי את לוסט קיז כמועמדים הברורים לזכיה (גם מעל לסובוטיקה), ולעבור אותם זה הישג מצויין, כל הכבוד!!!

בהצלחה לעופר בקרוב וגם להפועל אח"כ!
il Jordy Cruijff
尚未出师
注册于2013-04-08
il Jordy Cruijff >> 星期天 一月 18 - 07:51
גם סובוטיקה בשלב הבא...
il Jordy Cruijff
尚未出师
注册于2013-04-08
il basta >> 星期天 一月 18 - 08:01
ברכות לחיפה על העלייה לחצי הגמר!!!
il basta