拉脱维亚联赛 第23赛季 [3.2]

论坛: 联赛论坛 rss-feed

讨论你的联赛,谁最有希望夺得联赛冠军,谁将升级或降级,各支球队在杯赛的状况。

返回论坛首页

35? (42)


lv AsMinox >> 星期六 一月 6 - 21:15

Nu nemaz tik bezjēdzīgi nav ņemot vērā ka vismaz 2 sezonas nokapās moš vairāk, turklāt azsargs ir ļoti labs, nav jau kautkāds 10-12*un noteikti aizies atpakaļ irgu vismaz pa 30M.

Plus varu atlauties, jo man FS ir lieliska, 2 darbinieki uz maksimuma, un esmu labi pārdevis savus audzēkņus, kas nākotnē nebūtu konkurentspējīgi manā komandā, rezerve varbūt bet  ne pamatā.

Turklāt tādi aug vairāki, protams biki iesitīs pa kabatai, jaunās izmaiņas, bet kopumā, naudas pietiks, lai sabūvētos un attīstītos, turklāt mans sastāvs praktiski ir gatavs kapāt vismaz 2 sezonas ar nepieciešamību ieguldīt tikai 200-300M 2 sezonu laikā.

lv AsMinox
尚未出师
注册于2015-01-06
lv zagars >> 星期六 一月 6 - 21:19

Tik un tā varēja ar to naudu izrīkoties jēdzīgāk. ;)

lv zagars
小有名气
注册于2016-05-25
lv AsMinox >> 星期天 一月 7 - 15:27

Cmoon mani audzekni kas supertalanti 2 sezonas atnesos ja 2 miljardus ta ka no stress

lv AsMinox
尚未出师
注册于2015-01-06
lv AsMinox >> 星期二 一月 9 - 19:49

O jā sākas zaudējumi svarīgākajos mačos :) gandrīz 7 komandas eisaistās apr 1. v. bet ar katru spēli punkti kļust zelta vērtē.

lv AsMinox
尚未出师
注册于2015-01-06
lv zagars >> 星期四 一月 11 - 02:07

Nu nopietni? Divas reizes pēc kārtas,pret vienu pretinieku gk notraumējas pašā sākumā,wtf???

lv zagars
小有名气
注册于2016-05-25
lv AsMinox >> 星期五 一月 12 - 06:13

Sezona neprognozejama masam diskabelis bija 6p ciinna veseliem 2 lideriem.

lv AsMinox
尚未出师
注册于2015-01-06
lv zagars >> 星期五 一月 12 - 13:21

Šodien gk#2 atcerējās,ka var bumbu rokās ķert,ka nav jāielaiž katrs sitiens,kuru raida rāmī.Pat pārcēntās šodien.

lv zagars
小有名气
注册于2016-05-25
lv Balticman >> 星期二 一月 16 - 08:10

kaut kādā dīvainā kārtā neuzlikās sastāvs, lai gan biju pat pārbaudījis sastāvu uz simulāciju, tad nu, pēc ilgiem laikiem gāzu virsū ar 433 ... un izbraukumā uzvara 3-0 .... varbūt vispār nelikt sastāvu? :D

lv Balticman
小有名气
注册于2014-12-25
lv AsMinox >> 星期二 一月 16 - 09:53

Es vel nobrinijos par tavu sastavu. Mani sagrava pasam sarkana un kaudze dzelteno sezonas drausmigakaka spele tik tuvu sezonas beigaam

lv AsMinox
尚未出师
注册于2015-01-06
lv AsMinox >> 星期四 一月 18 - 21:51

Nu ko 2. līga laikam iet secen otra puse sezonas ir izgāšanās laikam 15 nezaudētas spēles patraucēja.

Mērķis praktiski nav izpildīts. nu neko būs jāpārdot jaunie un vismaz savi 500 miljoni paredzēts ieguldīt sastāvā. tā kā transfēros būs ko pasvīst.

lv AsMinox
尚未出师
注册于2015-01-06
lv zagars >> 星期天 一月 21 - 19:25, 已编辑 星期一 一月 22 - 12:37

Beidzot officiāli izkrišana nodrošināta. :D 

Apmēram sezonas pirmās 5 spēles kaut ko mēģināju,pēc tam praktiski visu sezonu liku vienu un to pašu taktiku, uz neko necerot.Pat biļetes praktiski nekad nebiju pārdevis.-Laika trūkums. Daudz darba,darīšanu+atgriezos pie savas amatiera futbolista karjeras :D, kas tomēr ir interesantāk kā virtuāls futbols. :D 

Īstenībā es pat negribēju nonākt 3.līgā uzreiz,bet gan nedaudz pamarinēties ceutrtajā,bet sezonas vidū aizpildot sastāva robus uzvarēt 4.līgu vispār nebija problēmu.

Marinēties 3.līgā ar večukiem nav jēgas, sezonas vidū pārdevu līderus un biju gatavs nu jau noteikti krist ārā.Transfēros neko īpaši arī nemeklēju.Nepārdodot līderus un kaut ko piemeklējot būtu diezgan reāli palikt 8-7 vietā,bet nebija jēgas,it īpaši no 8. vietas.

Sezonas laikā kaut kur paveicās,kaut kur nē,viss līdzsavarā pa lielam bija.

Nākamsezon vai aiznākamsezon gan jau vairāk pievērsīšos un ātri vien būšu atpakaļ.

lv zagars
小有名气
注册于2016-05-25
lv AsMinox >> 星期一 一月 22 - 13:53

Nu ko atliekam iekļūšanu 2 līgā uz nākošo sezonu, komandas pārbūve no pašiem mazākajiem var sākties uhh aizies summas :D

lv AsMinox
尚未出师
注册于2015-01-06