波兰联赛 第22赛季

论坛: 联赛论坛 rss-feed

讨论你的联赛,谁最有希望夺得联赛冠军,谁将升级或降级,各支球队在杯赛的状况。

返回论坛首页

Sezon 30 - dyskusja ogólna (176)


pl Vordum >> 星期二 三月 28 - 19:47
A ja mimo nieustawionego składu wymęczone zwycięstwo... może aż tak źle jak przewidywałem to nie będzie w tym sezonie :D
pl Vordum
小有名气
注册于2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Sekker >> 星期二 三月 28 - 19:58
Azmo po prostu wygrała gra ofensywna,a nie tam jakaś murarka :P
pl Sekker
小有名气
注册于2013-05-22
pl gothart >> 星期三 三月 29 - 09:38
Ależ trafiła mi się perełka. Kupiłem współpracującego pomocnika z podaniem na poziomie 5,75, wiek 21 lat 0 dni za jedyne 400mln.

Pierwszy raz od dobrych kilku sezonów wygrałem licytacje, gdzie nie miałem największych szans na wygraną (miałem 50%).
pl gothart
尚未出师
注册于2013-06-16
pl Anomander >> 星期三 三月 29 - 11:28
Naprawdę ładny :D

W sumie sam kupiłem podobnego, tylko o rok młodszego i trochę tańszego Kenijczyka - akurat się dziwiłem, bo tylko ja go licytowałem. Potencjał obaj mają prawie identyczny.
pl Anomander
小有名气
注册于2013-03-05
pl Vordum >> 星期四 三月 30 - 19:01
Co to był za mecz, Nurek... Vinc? Wasi bramkarze nie obronili ani jednego strzału hahahahhaha
pl Vordum
小有名气
注册于2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Azmo >> 星期五 三月 31 - 14:44
Z rankingu Trixa wynika, ze tylko ja się stosunkowo dużo osłabiłem :/ Potrzeba mi czasu, az młode gwiazdki zaczną błyszczeć.
pl Azmo
尚未出师
注册于2013-05-11
pl Vordum >> 星期五 三月 31 - 21:37
Łoooo, jestem 4 w nowym rankingu :O
pl Vordum
小有名气
注册于2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Trxior >> 星期六 四月 1 - 16:15
Azmo mimo wszystko myślę, że nie powinieneś wypaść z pierwszej 4 jeśli nie będziesz robił głupich błędów, a nawet możliwe, że powalczysz mistrza.

Ten pierwszy jest ważniejszy, bo jest zbudowany przede wszystkim na umiejętnościach. Nowy nie do końca świadczy o sile zespołu, bardziej mówi o tym jak mądrych masz graczy. Dobrym przykładem jest Polonia, która ma niezłych zawodników ale trochę takich jakby narwanych przez co prawie ich każdy mecz wygląda tak, że kto strzeli wiecej ten wygrywa. Czasami to wypali, a czasami nie.
pl Trxior
小有名气
注册于2013-04-20
pl La Zabawa
pl Azmo >> 星期六 四月 1 - 17:43
Też na to licze, trzeba podtrzymać serie kilkunastu wystąpień w PE pod rząd. Dzisiaj mój młody skrzydłowy strzelił bramkę z sektora mojej lewej obrony! Pierwszy raz taką sytuację w tej grze widziałem.
pl Azmo
尚未出师
注册于2013-05-11
pl Trxior >> 星期六 四月 1 - 18:10
Czasami się tak zdarza u pomocników. U tego zawodnika może to być częściej niż u innych, bo o ile dobrze pamiętam to jest chyba jedynym typowym ofensywnym pomocnikiem w naszej lidze.
pl Trxior
小有名气
注册于2013-04-20
pl La Zabawa
pl Azmo >> 星期六 四月 1 - 18:18
Na wypożyczeniu strzelał jak oszalały, wiec licze na niego w tej kwestii :D Typowy moze az tak nie jest, bo ten wszechstronny mu wadzi mocno :/ Nikt nie ma podobnych grajków? Kiedyś Siersza miała, ale to dość odległe czasy...
pl Azmo
尚未出师
注册于2013-05-11
pl Trxior >> 星期六 四月 1 - 18:45
W tamtym sezonie gothart kupił takiego ale chyba już sprzedał, bo nie za bardzo był z niego pożytek i teraz tylko on. Na wypożyczeniu to jednak co innego, bo tam dużo niższy poziom trudności. Zobaczymy czy jest na tyle dobry by u nas strzelać bramki i jednocześnie asystować jak inni pomocnicy.
Jak działa wszechstronny to nie do końca rozumiem ale jeśli ma już dalekie strzały to chyba faktycznie aż szkoda, że nie da się skasować tego wszechstronnego.
pl Trxior
小有名气
注册于2013-04-20
pl La Zabawa
pl Azmo >> 星期六 四月 1 - 18:47
Ja jemu rozgrywającego już robie (bez tego to ani rusz teraz), ale z racji posiadanych już specjałek robi się to okrutnie długo. Fakt, że 3 liga we Francji to nie jest wybitny poziom, ale pokazuje, że chociaż próbuje coś strzelać. Ten grajek otwiera mi pare ciekawych innowacji taktycznych, które niedługo będę testował :D
pl Azmo
尚未出师
注册于2013-05-11
pl Trxior >> 星期六 四月 1 - 19:13
Chcesz mu zrobić wodę z mózgu? :D Rozgrywający, wszechstronny, dalekie strzały - przecież on nie będzie wiedział z czego ma korzystać :D Tylko współpracującego i egoisty mu brakuje jeśli takie połączenie jest w ogóle możliwe.
pl Trxior
小有名气
注册于2013-04-20
pl La Zabawa
pl Azmo >> 星期六 四月 1 - 19:53
Bez rozgrywającego nie będzie balansu w rozprowadzaniu piłek w pomocy, bo dostawał będzie głównie tez z umką. W końcu to supertalent, ma byc od wszystkiego :P
pl Azmo
尚未出师
注册于2013-05-11