波兰联赛 第23赛季

论坛: 联赛论坛 rss-feed

讨论你的联赛,谁最有希望夺得联赛冠军,谁将升级或降级,各支球队在杯赛的状况。

返回论坛首页

Sezon 45 (83)


pl SzpaQ >> 星期二 六月 25 - 03:36

Tego się nie spodziewałem,że ogram Trixiora :D

pl SzpaQ
尚未出师
注册于2014-01-02
pl kamikaze >> 星期二 六月 25 - 10:57

Zdarzyło się już tutaj, że ktoś zdobył majstra bez porażki? 

pl kamikaze
小有名气
注册于2013-05-10
pl Katian >> 星期二 六月 25 - 17:24

Kurcze spóźniłem się z ustawieniem składu. Będzie po pucharach :/

pl Katian
小有名气
注册于2013-06-16
pl Biały Legion
pl SzpaQ >> 星期二 六月 25 - 17:38

Haha Ja to samo,zapomniałem o meczu i ustawiłem skład nawet nie patrząc na nic:D

pl SzpaQ
尚未出师
注册于2014-01-02
pl Katian >> 星期二 六月 25 - 17:41, 已编辑 星期二 六月 25 - 17:41

No to wyszło, że z tego wszystkiego najlepiej przygotowany był mój bramkarz. W życiu bym takiej taksy nie ustawił i założę się, że gdybym ja ustawiał, to bym 3:1 na wyjeździe nie wygrał (nie wiem, czy w ogóle bym wygrał). Powiedziałbym, że nie mam takiej siły ognia w napadzie, by strzelić 3 gole, a tu taka niespodzianka i każdy napad po golu. Puchary mega blisko, a już się z nimi żegnałem.

pl Katian
小有名气
注册于2013-06-16
pl Biały Legion
pl MAT >> 星期二 六月 25 - 20:22

Graty Katian obyśmy najszybciej w pucharach spotykali się w fazie grupowej :)

Kamikadze graty pierwszego sezonu, pamiętaj zwykle drugi jest cięższy :)

pl MAT
小有名气
注册于2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl MAT >> 星期二 六月 25 - 20:23

Szpaku widzę, że robisz się solidnym pierwszoligowej :)

pl MAT
小有名气
注册于2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl kamikaze >> 星期二 六月 25 - 20:37

Jestem mega zadowolony, zrobiłem to na co liczyłem po cichu. Najwyżej w następnym sezonie spadnę, ale wtedy już będę miał więcej kasy, bo stadion w sezonie mi się rozbuduje. Ogólnie najdłusza seria porażek oraz wygranych/remisów to 6 meczów. Nie byłem tylko chłopcem do bicia, udało się zdobyć kilkanaście punktów na mocnych rywalach. 

pl kamikaze
小有名气
注册于2013-05-10
pl gdsmk >> 星期三 六月 26 - 14:37

Piona Kamikaze! Pierwszy sezon przetrwany z klasą!

pl gdsmk
小有名气
注册于2014-03-18
pl Stormblast
pl Katian >> 星期三 六月 26 - 18:48, 已编辑 星期三 六月 26 - 18:54

Dzięki MAT - też mam taką nadzieję, bo obecnie różnica w sile naszych zespołów jest dość duża i nie miałbym z Tobą większych szans. Na początku sezonu miałem jeszcze ekipę, która mogła nawiązać rywalizację, ale w połowie sprzedałem najlepszego napada i obrońcę. Jestem zszokowany, że mając obecnie, z tego co kiedyś patrzyłem, 11 skład pod względem gwiazdek, udało mi się zająć 5 miejsce. Oczywiśćie miałem sporo punktów po pierwszej rundzie, gdy moja ekipa była trochę silniejsza, bodajże wtedy 6 pod względem gwiazdek. W przyszłym sezonie już raczej o puchary nie powalczę.

E: Ach, no i oczywiśćie graty Nurek, ale ten majster, to tak trochę walkowerem otrzymany, bo Gothart się mocno przed tym sezonem osłabił, ja się od swojego tytułu mistrzowskiego cały czas osłabiam. A poza tym mam bazę na 12, podobnie jak Radomiak - ciężko nam rywalizować z kimś, kto przed budową na 13 miał silniejszy od nas skład, a teraz ma już 14 poziom. Nie da się ukryć, że masz ogromną przewagę w tym momencie zarówno jeżeli chodzi o graczy jak i zaplecze. Ta wcześniejsza rozbudowa stadionu na 11 i ogromna popularność teraz procentują. Obstawiam, że będziesz miał najdłuższą serię mistrzowskich tytułów w historii tej ligi, bo wątpię, by ktokolwiek Ci zagroził w przeciągu najbliższych kilku sezonów.

pl Katian
小有名气
注册于2013-06-16
pl Biały Legion
pl Nurek >> 星期三 六月 26 - 20:20

@Katian Dzięki! Ale nie rozumiem dlaczego walkowerem? Jak ja budowałem zaplecze, to nie narzekałem, że inni sie wzmacniają i wygrywają tytuły. Moja strategia gry w tę grę i moje wyniki. Każdy mógł robić tak samo.

pl Nurek
小有名气
注册于2013-02-05
pl KS Nurki
pl Nefix >> 星期四 六月 27 - 00:22

a pamietacie jak kilka sezonow temu pisalem ze Nurek przyczajony tygrys konczy rozbudowy i teraz bedzie mogl dojebac? :D Nikt nie sluchal :D

No i teraz mamy tabele z ciekawymi podzialami

1. Odstajacy Nurek

Potem miejsca 2,3,4 czyli pucharowe: dwaj byli rozdajacy karty i wybudzony ze snu ("ZzZzZz") Trix

Kolejna partia ktora mozna nazwac zapleczem pucharow :D czyli miejsca 5-8. Wyautowany z elity Katian i 3 noł nejmów :D

Tu zamknelismy gorna polowe tabeli w drugiej juz taki oczywistych podzialow nie ma bo 11 Rute w oba kierunki dziela 4punkty i ciezka to jakos pospinac oprocz ewidetnie odstajacego Sliwki

* W europie pojawi sie oczywiscie Katian nazwany "zapleczem" ale z powodu miejsca zwolnionego z puchar

pl Nefix
小有名气
注册于2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl Ruta >> 星期四 六月 27 - 08:35

Nefix, ja zamirzam sie slizgać tuz nad strefą barażową przez kilka sezonów. Spróbuję zrobic rozbudowę i zobaczyc jak to się zepnie finansowo. Takze wzmocnień nie będzie,bede grał tym co jest przez 3_4 sezony

pl Ruta
尚未出师
注册于2013-06-27
pl Katian >> 星期四 六月 27 - 14:33, 已编辑 星期四 六月 27 - 14:37

@ Nurek, ale ja nie narzekam, tylko stwierdzam fakty. Obiektywnie, to nie miałeś w tym sezonie konkurencji, ale nie tylko dlatego, że zmontowałeś wybitną kadrę i zaprezentowałeś super strategię (choć oczywiście to wszystko zgrałeś świetnie). Trzeba odnotować, to, że Gothart zrobił przed sezonem wyprzedaż, Czorny bez wzmocnień zaczął trochę odstawać, tracąc na bazie, ja jak pisałem jestem też na etapie, w którym nie myślę o mistrzostwie i aż się zdziwiłem, że będę grać w pucharach. Trxior dopiero wchodzi do czołówki i raczej nie sądzę, by myślał o walce o mistrzostwo. Byłeś poza zasięgiem w tym sezonie, ale mistrzostwo przyszło tak łatwo (21 punktów przewagi nad drugim), bo po prostu najwięksi rywale kompletniie odpuścili walkę o tytuł w tym sezonie. Widać też jak blado wyglądamy teraz w Europie. Nie wiem jak z kasą stoi Radomiak i czy wzmocni się na następny sezon, wątpię by Gothart się wzmocnił. Może Trxior ma jakieś plany transferowe, ale jeżeli nikt z trójki za twoimi plecami się nie wzmocni, to w kolejnym sezonie chyba nie ma wątpliwości kto zdobędzie majstra. Ja przed tym sezonem nie miałem wątpliwości, że jesteś murowanym kandydatem do mistrzostwa, choć nie spodziewałem się, że na koniec będzie aż taka przepaść.

pl Katian
小有名气
注册于2013-06-16
pl Biały Legion
pl Katian >> 星期四 六月 27 - 15:03

Będę miał ciekawych grajków na sprzedaż:


Napad - świetny zmiennik do 1 czy 2 ligi, zmiennik bo as w rękawie. Ładne stałe, strzały będzie miał ponad 6.30, bo jeszcze na 1 trening się załapie przed transferem. Do repry się czasami łapie. Cena: ok. 600 mln.


https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/player-1675336


Pomocnik - bardzo dobre statsy, wartość nie wiem czemu taka niska, chyba dlatego, że nie ma rogrywającego wytrenowanego, ale ile to jest wytrenować. Pewnie miałby też wyższą, gdybym podbił bardziej taktykę - jak kto lubi, następny trening taktyki to tylko 1172 expa. Można mu tez jakieś SSF albo DS wytrenować, bo u zdeterminowago może się przydać. Ogólnie takie fajne wzmocnienie u zespołów, które chcą walczyć o utrzymanie, bo zdeterminowany w kilku meczach może się okazać szczególnie przydatny. Ale inne kluby oczywiście też mogą zyskać na zdeterminowanym. Cena ok. 400 mln. Też będzie miał jeszcze jeden trening podań.


https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/player-1690692


A to już coś raczej dla TOP-ów z naszej ligi:


Młody napad, ze statami, których w tym wieku ze świecą szukać. Ogólnie musiał w bardzo młodym wieku wyjść z 13 poziomu. Siła w bazie właśnie sie podbija, możliwe, że jeszcze 1 trening strzałów będzie miał. Ciekawe specjałki dla napada, no i Lis już w tym wieku wytrenowany, a to zawsze parę dni treningu mniej, no i Lis to koszt 5000 expa - jak sobie porówanie z juniorami, których macie i nie mają jeszcze lisa, to pomyślcie, że museilibyście jeszcze poświęcić tyle expa na trening tej umki. Cena - równowartość w dniu wystawienia, czyli ok. 800 mln.


https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/player-1896781

pl Katian
小有名气
注册于2013-06-16
pl Biały Legion