波兰联赛 第68赛季

论坛: 联赛论坛 rss-feed

讨论你的联赛,谁最有希望夺得联赛冠军,谁将升级或降级,各支球队在杯赛的状况。

返回论坛首页

Sezon 32 - dyskusja ogólna (83)


pl Vincente >> 星期五 八月 25 - 16:06

WKOŃCU!!! Po wywaleniu 50 kredytów na transfery w tym okienku udało się wygrać loterie! Wcześniej też kupiłem dość fajnego grajka za dość niską cene. CO prawda nie tak fajny jak ten ale... Licytuje jeszcze kilku. Rynek graczy w wieku 14-21 lat mam mega mocno przeskanowany moim (i Azma) kalkulatorem i wybieram wszystko to co lepsze:) Skanowanie zajmuje mi około 2h dziennie a pierwszego dnia z 4 siedziałem:D

PS. gothart mówisz o nowym midku grubego?

pl Vincente
小有名气
注册于2014-05-29
pl gothart >> 星期五 八月 25 - 17:24

Jakichś dwóch bardzo przeciętnych midków zostało kupionych w tym okienku za jakieś liczby około 300mln. Jeden to już nawet nie pamiętam kto.

Co to jest 50 kredytów? TYye to ja już straciłem razy kilka na próbę wygrania jakiegoś zotego.

pl gothart
尚未出师
注册于2013-06-16
pl gothart >> 星期五 八月 25 - 17:26

No i po co kalkulator do tego. Wrzucasz datę wypromowania grajka do licznika dni i już wiek kiedy był wypromowany i czy warto go kupić

pl gothart
尚未出师
注册于2013-06-16
pl Vordum >> 星期六 八月 26 - 07:27

Ja kupiłem za 250 ale nie wiem czy on się do tych przeciętnych zalicza :D 

pl Vordum
小有名气
注册于2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Vincente >> 星期六 八月 26 - 09:09, 已编辑 星期六 八月 26 - 09:10

Kinol twoj akurat jest dobry. 

Gothart właśnie jest delikatna różnica. Czasami zawodnicy na starcie dostaje już kilka treningów a dla starszych uwzglednia juz odbyte morale. Niekiedy zawodnicy z dobrym wiekiem wypromowania siedzę w słabych bazach i tracą a my tylko patrzymy na wiek. Nie jest to do końca słuszne podejście. 

 Dziś kupiłem bardzo fajnego obrońcę. Kosztował trochę ale zaprocentuje na przyszłość.

pl Vincente
小有名气
注册于2014-05-29
pl gothart >> 星期六 八月 26 - 12:30

 Widziałem tego obrońcę, zastanawiałem się nad nim, ale jakoś się nie zdecydowałem. 

Co do tych juniorkó, to takie rzeczy widać na oko. Nie wiem o co biega z ymi morale, ale ja ogólnie dużo rzeczy nie wiem o tej grze :)

pl gothart
尚未出师
注册于2013-06-16
pl Vordum >> 星期六 八月 26 - 13:54

No jak nie wiesz o co biega z moralami? Gothart, teraz to sobie chyba jaja robisz :D 

pl Vordum
小有名气
注册于2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Vincente >> 星期六 八月 26 - 13:55

Czemu się na niego nie zdecydowałeś? Ma bardzo duży potencjał. Widziałem tego twojego i jest nie duzo lepszy a jest półtora sezonu starszy.

Powiem ci że morale moge dużo zmienić. Każdy jeden stopień to około 1k expa na sezon różnicy.  Także przy moralach jednego zawodnika-3 a drugiego +3 róźnica robi się ogromna. 6k w sezon więcej to jak talent o około 0.8 piłki większy. 

Warto kupować solidnych zawodników za dosć sobre ceny w wieku 18-20 lat z moralami +2 i wyższymi, potrzymać ich sezon lub 2 i sprzedać z dobrym zarobkiem jeśli ma się miejsce w zespole. Czasami nie rozumiem graczy co trzymają w swoich kadrach 12-15 juniorów skoro można w sezon ograć 19stu juniorów z maksymalnym bonusem w meczach u21.

PS> tak robi Vincent właściciel :P

pl Vincente
小有名气
注册于2014-05-29
pl gothart >> 星期六 八月 26 - 14:37

Poważnie nie wiem o co biega z moralami :)

Co do tych dwóch defów, to jak teraz popatrzę, to ten Twój byłby lepszy, bo tak naprawdę na już nie jest mi potrzebny, ale znając moje szczęście to i tak bym przegrał licytację. No różnica w tych graczach jest jakiegoś sezonu. Nie chce mi się sprawdzać, ale jest tam chyba 0,14 w defie, co przy sezonie daje ok. 0,2 potrzebnego treningu, czyli już jest 40tys treningu. Do tego dochodzi jeden trening siły, bliskie krycie, bezbłędny i 0,7 w blokowaniu. To wszystko daje spokojnie jeden sezon. Tsktyki nie lcizę, bo i tak nic nie daje, poza tym obaj mają jej za dużo.

Poza tym juniorów w wieku 18-20 lat coraz trudniej sprzedać. A przynajmniej tych dobrych, bo ludzie ciągle niepotrzebnie dają się kusić na wysoką taktykę.

pl gothart
尚未出师
注册于2013-06-16
pl Vincente >> 星期六 八月 26 - 22:03, 已编辑 星期六 八月 26 - 22:03

Były tylko dwie oferty na tego grajka w drugiej rundzie licytacji. Koleś dał wywoławczą 550 a ja dałem wywoławczą i jeden plusik :P

Co do taktyki to robie małą zmiane. Postanowiłem urozmaicić graczy w obronie na bliżniaczych pozycjach i każdego prowadzić inną drogą rozwoju + zmiena umek specjalnych. Dojdzie wartownik dla srodkowych a odejdzie bliskie krycie. Bez sensu było trenowanie bliskiego krycia dla środkowych skoro non stop siedzą w polu karnym a tam ta umka nie działa. Dla bocznych dodam skrzydłowego aby maksymalnie wyciągnąć z nich jak najwyższą wartość pojedynków. Zastanawiam się jeszcze nad osłoną ale ta umka jest chyba bardziej dla zawodników ofensywnych

Nowy sezon będzie ciężki bo bede grał w obronie graczami w wieku 20,21,21,22,23i30

pl Vincente
小有名气
注册于2014-05-29
pl Vincente >> 星期六 八月 26 - 22:13

@Wojtas fajny dzenderowski GK :D Ciekawe jak się będzie sprawował:D

pl Vincente
小有名气
注册于2014-05-29
pl Vordum >> 星期天 八月 27 - 12:16

Trix co Ty tam tak odwalasz z tymi zmianami? :D 

pl Vordum
小有名气
注册于2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl gothart >> 星期天 八月 27 - 12:20

@Vincente

To co piszesz o specjalnościach nawet dla mnie wydawało się oczywiste :)

pl gothart
尚未出师
注册于2013-06-16
pl Wojtas >> 星期天 八月 27 - 14:21

@Vincente troszkę dziad, ale 5 sezonow moze da rade pobronic ;) licze na top1 czystych kont w lidze

pl Wojtas
尚未出师
注册于2013-01-16
pl Vincente >> 星期天 八月 27 - 17:28

@ gothart

Dla mnie w tej chwili wydaje się że też jest to oczywiste. Kiedyś wychodziłem z założenia że trenować trzecią umke (wartownik) jest stratą czasu bo z rożnych pada mało goli a zawodnikom na inne pozycje umki trenować też trzeba. Doszedłem do wniosku że z tego mało można zrobić malutko. A zastąpie to czasem treningu z Bliskiego krycia które trenowałem zbędnie dla środkowych. Zobaczymy jak to wypali. Co sezon trace za dużo goli i obecny i cały następny sezon przeznaczam na wzmocnienia w obronie. Tym bardziej że pomocników ogarnąłem sobie na dość dobrym poziomie na kilka lat a napastników narazie nie ruszam-czekam na swoich:P

Wojtas wątpie aby sam GK ci to zapewnił.

pl Vincente
小有名气
注册于2014-05-29