Azijsko Liga sezona 45
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Xiamen #3 | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 4 | |
2 | Holy Flora | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | |
3 | ♛ Al-Ittihad ⚽ Halab ♛ | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 8 | |
4 | Amoy FC | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saudi first-tier city | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 3 | |
2 | Keruing Rasa FB | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 5 | |
3 | Football Code | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 3 | |
4 | Birguñj | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 18 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Numb | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 | 2 | |
2 | Real Tashkent FC | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 23 | 8 | |
3 | Manila FC #2 | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 12 | |
4 | Futbol Club Barcelona | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | 39 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 御剑十天 | 4 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 5 | |
2 | 整编74师 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 9 | |
3 | AC米蘭 | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 14 | |
4 | Meraki CF | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Nurak #2 | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 19 | 11 | |
2 | FC Ulhasnagar | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 8 | |
3 | Yuan Li Crazy | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 11 | |
4 | Kowloon #8 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 17 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeddah City FC | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 10 | |
2 | Manchester Boys | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 11 | |
3 | Bhimeshwor | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 5 | 8 | |
4 | Al Ahly SC⭐ | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 赤色军团 | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 20 | 4 | |
2 | FC Riyadh | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 2 | |
3 | FC Hà Nội | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 15 | |
4 | FC Amritsar | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 16 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 北门红军 | 4 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 2 | |
2 | Sunch'on | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | |
3 | Sendai #3 | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 13 | |
4 | FK Tashkent #4 | 2 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WollyCaptain Club | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 4 | |
2 | SPL Lee Wai Tong | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 7 | |
3 | Siam Villa FC | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 13 | |
4 | Bunbury | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 1 | 8 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Genghis Khan | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 3 | |
2 | FC Chilung #5 | 1 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 5 | 3 | |
3 | FC Mawlamyaing | 4 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 2 | 5 | |
4 | Garfman FC | 3 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hellas Verona FC | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 1 | |
2 | FC Eternia | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 5 | |
3 | Muang Pakxan | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 14 | |
4 | Carrington | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Crown of Asia | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 5 | 2 | |
2 | FC Internazionale Milan | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | |
3 | My Roma | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 5 | |
4 | Sendai #2 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 6 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila izvlačenja
*Svi kvalificirani timovi za ovu rundu su podjeljeni na 4 bubnja na osnovi njihovog klupskog koeficijenta. Svaka grupa će se sastojati od jedne momčadi iz svakog od 4 bubnja.
Timovi su podjeljeni na bubnjeve na osnovu njihovog klupskog koeficijenta. Najjači timovi su postavljeni prvi u bubnju a najslabiji timove četvrti u bubnju itd.
Timovi iz iste države ne mogu biti izvučeni između sebe u ovoj rundi.
Pravila za napredovanje tima
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi idu u sljedeći krug.
Grupna faza tiebreakersa
- Bodovi
- Usporedba između dva tima (points, goal difference, goals scored)
- Razlika u broju golova
- Postignuti golovi
- Broj golova u gostima
Finale ovog turnira će biti odigrano na stadionu Timmyh FC.