Evropská Liga mistrů sezóna 57
Skupinová fáze
⇩ Informace o této části turnaje ⇩Skupina 1
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Pusa | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 3 | |
2 | Gazuza Futebol Clube | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 4 | |
3 | Seaburn Beach | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 6 | |
4 | FC Jerusalem | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 1 | 5 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Astorga | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 5 | |
2 | FC Norderstedt | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 9 | |
3 | FC New Buitenpost | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | |
4 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Liepaja | 2 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 11 | 8 | |
2 | KS Nurki | 1 | 8 | 6 | 1 | 5 | 0 | 4 | 3 | |
3 | Szirmai Világos | 4 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 9 | 9 | |
4 | VV Akkrum | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 8 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ⭐ PSV Eindhoven ⭐ | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 1 | |
2 | Rīgas Dinamo | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 8 | |
3 | FC Bratislava Orient | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 11 | |
4 | NaLan Club | 2 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 11 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC OTB | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 20 | 3 | |
2 | Rofl Team | 4 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 18 | 7 | |
3 | Real Vélez-Málaga | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 15 | 9 | |
4 | SK Latgols | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 34 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oğuz Türk FK | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 4 | |
2 | Pro Vasto 1902 | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 13 | |
3 | Lions | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 | |
4 | FC Prijedor #3 | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 15 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 6 | |
2 | SC Sint-Pieters-Woluwe #2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 | 10 | |
3 | Trier | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 10 | |
4 | FC Titans | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 20 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalimdor's Revenge | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 2 | |
2 | Pärnu JK | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 5 | |
3 | Candy Star FC | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | |
4 | Rosso Neri | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 13 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravidla v případě remízy.
*Všechny týmy kvalifikované do této části turnaje jsou rozděleny do 4 nasazovacích "košů" podle jejich týmového koeficientu. Každá skupina turnaje bude zahrnovat po týmu 1 z každých těchto 4 nasazovacích "košů".
V Lize Mistrů obsahuje první koš obhájce titulu a vítěze sedmi nejsilnějších lig. Všechny ostatní koše jsou určeny klubovými koeficienty s nejsilnějšími týmy v koši 2 a nejslabšími v koši 4.
Týmy ze stejné země nemohou být losovány proti sobě v tomto kole.
Pravidla pro postup týmu.
- První a druhé týmy ve Skupinové fázi postupují do dalšího kola.
- Třetí týmy postupují do dalšího kola nižšího turnaje.
Tiebreaky skupinové fáze.
- Body
- Výsledky vzájemných zápasů. (body, rozdíl branek, vstřelených gólů)
- Rozdíl branek
- Vstřelené góly
- Počet branek vstřelených na hřišti soupeře.
Finále turnaje bude odehráno na stadionu týmu FC Cholet #2.