Forum: Polish rss-feed

This is the general discussion forum for Polish. When you post in this forum you have to use this language. Posts in other languages may be removed without notice. This forum uses subsections for posts with different topics or purposes. Please posts bugs in the bugs section and take some time to figure out where other posts should go.

Polish >> Questions

Krzyszstof Gad?a?a?! (12)

li Krynia >> monday july 29 - 10:32
Witam. Chciałbym poruszyć temat zawodnika mojego kolegi czyli Krzszstofa Gadżały. Dopatrzyłem się w nim 2 błędów. Pierwszym z nich jest imię- zna ktoś jakiegoś Krzyszstofa? Drugim z nich jest nazwisko. Nie wiem czy mam racje ale oprócz Krzyszstofa Gadżały nikt inny chyba nie ma takiego nazwiska. Możliwe iż jest to nazwisko ściągnięte od mojego zawodnika-Krystiana Gadzały. Proszę o szybkie wytłumaczenie tego błędu i ewentualne (o ile jest to możliwe) poprawienie go na Krzysztofa Gadzałę. Z góry dziękuje za pomoc.
li Krynia
Newbie
Registered2013-04-23
li Krynia >> monday july 29 - 10:34
Zapomniałem napisać że login mojego kolegi to tomol17
li Krynia
Newbie
Registered2013-04-23
pl Yoshik >> monday july 29 - 18:46
Do nazwiska bym się nie przyczepiał bo to są nazwiska fikcyjne, ale z imieniem masz racje to jest ewidentny błąd.
A ja mam w swoim zespole jednego zawodnika który ma nazwisko napisane z małej litery: Krystyn krakowski :P
pl Yoshik
User
Registered2013-05-22
pl Vordum >> monday july 29 - 19:48
Ja mam u siebie zawodnika o imieniu Florjan, a oczywiscie takiego nie ma w rzeczywistosci
pl Vordum
User
Registered2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Tomplus >> monday july 29 - 19:54
Na forum zagranicznym kilka razy został poruszany ten wątek, także w ekipie translatorskiej gry był inicjowany ten wątek aby móc poprawić imiona i nazwiska zawodników, ale jak powiedział Vincent, nie ma możliwości zmiany imion i nazwisk piłkarzy, a dwa nie ma systemu do poprawy bazy nazwisk i imion.

Sam mam kilku zawodników o dziwnych imionach i nazwiskach.
Dlatego jak tylko będziemy mieć taką możliwość zajmiemy się za poprawę imion i nazwisk zawodników.
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Kashim >> tuesday july 30 - 16:12, Edited tuesday july 30 - 16:13
Ja mam zawodnika o imieniu Ziven. Z tego co czytałem to polskie imię tylko że kobiety :P
pl Kashim
Newbie
Registered2013-05-30
pl Sekker >> tuesday july 30 - 19:42
No to ja też dorzucę coś ciekawego od siebie.
Mam zawodnika, który nazywa się Jaromil Jurgelionis. Jak na polaka to dosyć dziwne imię i nazwisko, bardziej pasuje np. do Serba :P
pl Sekker
User
Registered2013-05-22
pl Tomplus >> wednesday july 31 - 03:23
Jaromił to typowo Polskie imię (Tomasz, Artur, Stefan, Rafał itd.. to są exportowane imiona,zazwyczaj hebrajskie, bo Watykan takie zalecał)
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Vordum >> wednesday july 31 - 05:57
Ale nazwisko greckie ^^
pl Vordum
User
Registered2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Wojtas >> wednesday july 31 - 06:09
nazwisko litewskie
pl Wojtas
Newbie
Registered2013-01-16
pl St. Pauli >> wednesday july 31 - 09:30
No ja też mam jednego dziwnego zawodnika o imieniu Bodgan ;)
Zresztą mam też grajka narodowości polskiej o imieniu Zarek :P
pl St. Pauli
Newbie
Registered2013-06-01
pl Vordum >> wednesday july 31 - 09:44
A no tak, bardziej litewskie
pl Vordum
User
Registered2013-06-12
pl Wolni Kłaj