Forum: Polish rss-feed

This is the general discussion forum for Polish. When you post in this forum you have to use this language. Posts in other languages may be removed without notice. This forum uses subsections for posts with different topics or purposes. Please posts bugs in the bugs section and take some time to figure out where other posts should go.

Polish >> Questions

Trening (14)

pl Dybel >> tuesday august 6 - 16:58
Cześć :)
Gram już w rockingsoccer ponad 1,5 miesiąca, trenuję swoich zawodników wg tego co napisane jest w pomocy (wykorzystuję doświadczenie na główne umiejętności, ogrywam ich na konkretnych pozycjach, bez niepotrzebnego przestawiania pomocnika na napastnika itp) i jeszcze żaden nie ma u mnie 3 gwiazdek. Wziąłem na starcie drużynę perspektywiczną, młodą, i widziałem u niektórych po miesiącu zawodników z ładną ilością gwiazdek (i nie byli to zawodnicy stworzeni ani ściągnięci, ale wytrenowani). Czy robię coś nie tak? Może powinienem pakować zdobyte doświadczenie w coś innego? ale co?
PS. Nie zmieniam też często składu z powodu chęci szybkiego podniesienia umiejętności niektórych, a i tak przynosi to mierne korzyści.
Może mi ktoś wytłumaczyć co robię źle? A może to moja niecierpliwość? Każda wskazówka doświadczonego gracza mile widziana :) Dziękuję z góry za pomoc :)
pl Dybel
Newbie
Registered2013-06-17
pl Tomplus >> tuesday august 6 - 18:30
Szybkość wzrostu zawodnika zależy od jego TALENTU czyli czym wyższy talent, tym więcej puntków doświadczenia zawodnik CODZIENNIE dostaje + rozegrane mecze które można wykorzystać do podwyższenia poziomu danego parametru.

Jest to mozolny proces, ale przynosi efekty, bo sam tak robię. Jednakże przydaje się zainwestować w Bazę Treningową która daje więcej punktów doświadczenia, może zawodnicy innych klubów właśnie mają rozwinięte lepsze zaplecze klubu i w ten sposób przyśpieszają ich rozwój?

Staraj się grać jak najwięcej spotkań wszystkimi zawodnikami, szczególnie młodymi, aby zdobywali więcej doświadczenia za mecze.

Każdy zawodnik otrzymuje:
6 razy 150 doświadczenia za mecz towarzyski
3 razy 300 xp za mecz pucharowy
20 razy 500xp za mecz ligowy (lub 450 xp za mecz w U-21)
Nie które kluby/zawodnicy mają możliwość zdobywania doświadczenia w reprezentacji (zawodnik musi być w pierwszej 50 najlepszych zawodników w kraju) lub w spotkaniach pucharów Europejskich.

więc jeżeli dobrze liczę to każdy zawodnik może min. zdobyć 11800 punktów doświadczenia, a to sporo w niższych ligach.
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl EGS >> wednesday august 7 - 22:28
dodac jeszcze mozna ze gwiazdki wzrastają tez dzieki treningom specjalnym.
pl EGS
User
Registered2013-02-05
pl Lauri >> friday august 30 - 20:21
Na początku gry przy treningu flanki wystarczył jeden trening do dodania zawodnikowi nowej strony boiska na której może występować, zmieniali Holendrzy coś w tym zakresie? Dziś mój grajek skończył trening, ale flanko nowej mu nie dodano. Teraz potrzeba więcej treningów przeprowadzić czy to jakiś błąd?
pl Lauri
User
Registered2013-02-10
pl Tomplus >> saturday august 31 - 08:07
Mam taki sam przypadek. W poprzednim sezonie miałem też przypadek:

L/S => S/R zamiast L/S/R

Zdaje mi się że teraz wartość L/S/R ma doświadczenie punktowe, ale ukryte, wcześniej była stała wartość w postaci prawda/fałsz.
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Lauri >> saturday august 31 - 10:57
właśnie po drugim treningu, mój grajek otrzymał Ś (trenowałem flankę).
Czyli już nie jest możliwe wykształcenia L/S/R u grajka? szkoda
pl Lauri
User
Registered2013-02-10
pl Nurek >> saturday august 31 - 10:59, Edited saturday august 31 - 11:00
A ja myślałem, że już nie ma samych S, tylko L/S/P. To ciekawostka.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Lauri >> saturday august 31 - 11:03
Żle napisałem z L stał się L/S. Teraz zapewne przejdzie na R/S tak jak w przypadku Tom'a
pl Lauri
User
Registered2013-02-10
pl Nurek >> saturday august 31 - 11:06
Ja będziesz trenował prawą flankę, to pewnie przejdzie na P/S, ale jak będziesz trenował środek, to prawdopodobnie zrobi się L/S/P. Ewentualnie po kilku meczach na środku sam się zmieni.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Lauri >> saturday august 31 - 12:03
Tylko czemu zrobi sie P/S zamiast L/P jak mu środka się nie trenuje :D
pl Lauri
User
Registered2013-02-10
pl Nurek >> saturday august 31 - 12:13
Bo przechodzi stopniowo na drugą flankę? :)

Nie wiem, ale pamiętam, że kiedyś miałem podobnie. W końcu jak będziesz miał L/S/P to będzie mógł grać wszędzie, więc nie ma problemu.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Lauri >> saturday august 31 - 16:09
Czy przechodząc na drugą flankę zapomniał jak się gra na tej co był do tej pory? :D o to mi chodzi.
pl Lauri
User
Registered2013-02-10
pl Nurek >> sunday september 1 - 11:15
Tak, zapomina. Ale jak jest środkowym to nie ma problemu. Taka gra ;)
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Lauri >> monday september 2 - 09:12
A jednak zrobił się chłopak na L/S/P :) pewnie jeszcze 1 trening na P i by o L zapomnial
pl Lauri
User
Registered2013-02-10