Forum: Polish rss-feed

This is the general discussion forum for Polish. When you post in this forum you have to use this language. Posts in other languages may be removed without notice. This forum uses subsections for posts with different topics or purposes. Please posts bugs in the bugs section and take some time to figure out where other posts should go.

Polish >> Questions

nowa drużyna (13)

pl Llukaszenko >> thursday june 28 - 15:04

Siemka, mam pytanko, otóż chciałem sobie zmienić klub główny na inny i kiedy wchodzę w dziennik danego klubu to nie mam żadnych opcji, dodam że wczoraj takie miałem. Dodam również, że od dzisiaj mam też nowy klub dodatkowy i chcę wiedzieć czy to przez to czy może coś innego.

pl Llukaszenko
User
Registered2013-08-28
kz FC Katowice
pl kamikaze >> thursday june 28 - 17:24

Drużyny z top 50 rankingu klubowego nie mogą zostać objęte przez innego menedżera. Tylko prawowity właściciel klubu może go objąć ponownie.

pl kamikaze
User
Registered2013-05-10
pl Llukaszenko >> thursday june 28 - 18:10

@kamikaze
To ja wiem, ale to są klubu które w swoim kraju mają raptem po 300k popularności i dzień wcześniej mogłem normalnie to zrobić tzn. Przejąć klub a teraz nie. A w przypadku mocniejszego bo taki też mam na oku nie jest on w TOP50 :)

pl Llukaszenko
User
Registered2013-08-28
kz FC Katowice
pl MAT >> friday june 29 - 06:29

A zwróciłeś uwagę, na którym okienku klubu jesteś aktualnie?

pl MAT
User
Registered2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Llukaszenko >> friday june 29 - 10:06

@MAT
Tak cały czas sprawdzam na głównym, jeszcze dwa dni temu mogłem i teraz nie a szkoda mam ciekawy klub na oku który może wkońcu pozwoli przestać mi być tylko 2 drużyną w lidze. :D

pl Llukaszenko
User
Registered2013-08-28
kz FC Katowice
pl Llukaszenko >> friday june 29 - 21:38

Temat można zamknąć, już znalazłem problem. 
Problemem był klub dodatkowy, po opuszczeniu go normalnie mogę zmienić team główny na inny.

pl Llukaszenko
User
Registered2013-08-28
kz FC Katowice
pl zmarek >> friday august 24 - 17:24

Szukam nowej drużyny - jest gdzieś kalendarz/data kiedy będzie aktualizacja współczynnika klubowego? Wiem z opisu że podczas losowania koszyków - ile dni jest zazwyczaj między ostatnią rundą kwalifikacji a losowaniem?

pl zmarek
Newbie
Registered2013-02-09
pl Nurek >> friday august 24 - 19:50

Ostatnią rundą kwalifikacji a losowaniem jakich rozgrywek? Pucharów kontynentalnych? Jeżeli tak, to faza grupowa jest losowana następnego dnia po meczach rewanżowych ostatniej rundy kwalifikacji.

pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Asaf >> sunday december 23 - 21:43

hej, jak wgl przejąć dodatkowy klub? W dzienniku innego klubu nie mogę przejąć jako drugi tylko zamiast mojego.

pl Asaf
Newbie
Registered2017-07-23
lu FC Luxembourg
pl wielgachny >> monday december 24 - 13:08

Może próbujesz przejąć klub top 50

pl wielgachny
User
Registered2014-07-30
pl Asaf >> monday december 24 - 17:39

dobra już ogarnołem.

A mogę wypożyczać zawodników między swoimi klubami czy to zakazane?

pl Asaf
Newbie
Registered2017-07-23
lu FC Luxembourg
pl SzpaQ >> monday december 24 - 21:15

Mozesz

pl SzpaQ
Newbie
Registered2014-01-02
pl Wochu >> monday december 31 - 15:39

Hej. Lepiej mieć dwóch pracowników w akademii czy w bazie treningowej? Ktoś już to analizował?

pl Wochu
User
Registered2013-03-22