Forum: Polish rss-feed

This is the general discussion forum for Polish. When you post in this forum you have to use this language. Posts in other languages may be removed without notice. This forum uses subsections for posts with different topics or purposes. Please posts bugs in the bugs section and take some time to figure out where other posts should go.

Polish >> Questions

Pytania na pocz?tek gry (359)


pl Nurek >> saturday march 1 - 07:17
Sidney, jak odpalisz mecz przed jego rozpoczęcie, to widzisz ilość kibiców bez bonusu. Teraz mecz się rozpoczyna automatycznie i nie trzeba odświeżać strony, ale ilość kibiców pozostaje, dlatego po odświeżeniu widzisz przyrost. Jednak gdy włączysz mecz już po rozpoczęciu, to masz frekwencję od razu z bonusem (inaczej niż wcześniej gdzie trzeba było odświeżyć stronę, żeby zobaczyć bonus). To wszystko zależy od tego kiedy zacząłeś oglądać swój mecz.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl dejwiidable >> monday march 3 - 15:17
Jak duży wpływ na mecz i jego wynik mają ustawienia zaawansowane? :)
pl dejwiidable
Newbie
Registered2013-08-28
pl gothart >> monday march 31 - 18:43
Jak mogę ustawić wykonawce karnych, wolnych, rożnych...W instrukcji jest mowa o zaawansowanych taktykach, ale nie mogę ich znaleźć :)
pl gothart
Newbie
Registered2013-06-16
pl Nurek >> monday march 31 - 19:02
Jak awansowałeś do drugiej ligi bez tej wiedzy? ;)

Tam gdzie ustawiasz skład w lewym górnym rogu wybierasz formację, a tuż pod tym masz zaawansowane taktyki.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl gothart >> tuesday april 1 - 15:45
@Nurek
Dzięki
Nawet nie wiedziałem, że takie coś w tej grze funkcjonuje :)

Przy okazji jeszcze jedno pytanie: 45 minut gry w meczu pozwala na uzyskanie 100% punktów z doświadczenia. Jak to wygląda z doświadczeniem pozycyjnym? Czy tutaj jest różnica między 45 a 90 minut? I czy przyrost doświadczenia pozycyjnego jest liniowy?
pl gothart
Newbie
Registered2013-06-16
pl Anomander >> tuesday april 1 - 16:19
Doświadczenie pozycyjne rośnie w zależności od ilości rozegranych minut, więc jak zawodnik zagra cały mecz to dostanie go więcej.

Dlatego też lepiej jest wypożyczać zawodników by u kogoś grali cały mecz, niż tylko połowę u siebie - znacznie szybciej się rozwijają wtedy.
pl Anomander
User
Registered2013-03-05
pl EGS >> tuesday april 1 - 20:46
a czy doswiadzczenie pozycyjne jest takie samo w u21 jak w seniorach?
pl EGS
User
Registered2013-02-05
pl Bartek >> wednesday april 9 - 20:24
Pytanie o wpływy z meczów towarzyskich.
Czy istnieje coś takiego?
pl Bartek
Newbie
Registered2014-01-04
pl zmarek >> wednesday april 9 - 20:42
Nie.
pl zmarek
Newbie
Registered2013-02-09
pl Nurek >> wednesday april 9 - 20:45
@Bartek

Wpływów finansowych (pieniędzy za bilety) za mecze sparingowe nie ma. 6 sparingów dla każdego piłkarza daje doświadczenie (150xp jeżeli zagra co najmniej 45 minut) i doświadczenie gry na danej pozycji.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl zmarek >> wednesday april 9 - 21:59
W sumie już kiedyś miałem pytać, ale teraz Nurek mi przypomniał. Doświadczenie gry na danej pozycji rośnie tylko w spotkaniach, w których zawodnik dostaje punkty doświadczenia (xp) ? I czy w przypadku zmiany w 46 minucie zawodnik zdobywa połowę czy maksymalną ilość doświadczenia gry na pozycji ?
pl zmarek
Newbie
Registered2013-02-09
pl Bartek >> thursday april 10 - 04:36
Dzięki @Nurek
pl Bartek
Newbie
Registered2014-01-04
pl Nurek >> thursday april 10 - 10:00
@zmarek

Pierwsze pytanie - w każdym rozegranym meczu, niezależnie czy dostaje exp do treningu czy nie.

Pytanie drugie - nigdy nie sprawdzałem ile jest za cały mecz, połowę, U21, czy rośnie liniowo czy szybciej na niskim poziomie i wolniej na wysokim. Nie wiem i chyba w końcu zacznę to sprawdzać ;)
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl zmarek >> thursday april 10 - 15:19
Co do pierwszej odpowiedzi to nie spodziewałem się, że zawsze rośnie doświadczenie. Czyli trzeba grac sparingi zawsze jak tylko są jakieś kredyty.

A co do drugiego to w sumie nie przywiązywałem nigdy do tego wagi, a jednak jest to dość istotne i nie jest prawdziwe to co pisze w pomocy, że wystarczy 45 minut, żeby zdobyć doświadczenie takie jak inni dostają za 90 minut (wiem, że w pomocy jest mowa o doświadczeniu meczowym, ale jeśli jest tak jak przypuszczam to zawodnik jest stratny doświadczenie pozycji).
pl zmarek
Newbie
Registered2013-02-09
pl Nurek >> thursday april 10 - 19:26, Edited thursday april 10 - 19:28
Dlatego ja gram zawsze sparingi kiedy tylko mogę. Przed chwilą właśnie grałem jeden. Największy skok (+8) zaliczyli zawodnicy, którzy przed meczem mieli doświadczenie na poziomie 157 i 241. Najmniejszy skok (+1) zawodnik z doświadczeniem 878. Wszyscy grali pełne spotkanie. Czyli zawodnicy z wyższym doświadczeniem wolniej je poprawiają. W sumie tego się spodziewałem i tak mi się cały czas wydawało, ale dopiero teraz to sprawdziłem .

Jutro sprawdzę U21 (tutaj niestety tylko jeden piłkarz zagra cały mecz) i mecze ligowe.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki