League of Bulgaria season 46

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Национален Отбор (207)


bg Sima >> thursday october 12 - 15:43

- Отборът е на първо място, след първото завъртане.

- Заемаме 22 място в Света.

Може да погледнете, тъй като не се знае кога пак ще има такова подреждане на планетите.

bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg Dragomir >> thursday october 12 - 16:22

Сима ти вършиш чудеса с този отбор :) :) Само така и напред към победата 

bg Dragomir
User
Registered2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Sima >> saturday october 14 - 21:00

Аз съм този с късмета. А за да имаме успех, това е работата на останалите колеги, които създават и развиват играчите. Всички вие сте в основата на доброто представяне.

Просто този път  съвсем съм ограничил състава и гоня успехи. Засега ги имаме, дано утре и срещу Италия не загубим, че и двата отбора са по-добри. Иначе вече сме на 18 място. Като си помисля, че като започнах моите мандати, бяхме на 130 място...Нито едното, нито другото отговарят на класата ни, но едното носи повече удоволствие ;)

bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg Готин >> wednesday october 25 - 22:28

Браво, Сима! Не стига, че се класираме като първи, а сме и с най-добри показатели от всички отбори. Дано и на Европейското първенство се представиш на същото ниво.

bg Готин
Newbie
Registered2013-09-26
bg Sima >> wednesday december 6 - 14:39

Този път не успяхме да прескочим групите. 

Желая успех на следващия селекционер.

За трите ми поредни мандата успяхме да се класираме на две Европейски първенства.

В първите квалификации използвахме, че всички ни подценяват и ги изненадахме. Докато се усетят, вече се класирахме. Тактически се класирахме в сериозна група. И стигаме до момента, за който още ме е яд - отпадането с дузпи от Германия. По мои сметки трябваше да спечелим дузпите. И съвсем като в истинския футбол, след като ги отстраним отиваме на полуфинал. Пък в най-лошия случай щяхме да се наричаме "четвъртите в Европа".

За следващите квалификации нямахме късмета и две домакински загуби след наша доминация ни оставиха да се борим в последния мач като гост на Англия за победа, че да стигнем до второ място. Не успяхме и пътят на Англия към Световната титла бе разчистен.

За последните квалификации си носихме останалия късмет от предните и успяхме да се класираме категорично - по-рано и в последните два мача играхме пак за победа и се класирахме като първи сред всички. Оказа се, че въпреки играта във всеки мач за победа, пак съм използвал много играчи в квалификациите - 24 този път.

Групата бе силна - един от едва трите отбора ставали Европейски шампион - Франция. Тактическо равенство с тях. Следваше мач с Казахстан. Такова нещо май не ми се беше случвало - от 12 удара (и общо 23 без нито един блокиран), не успяхме да вкараме. Остана мача с Латвия, актуалния вице-шампион (и до няколко сезона ще имат титла от голямо първенство). Пак нулево равенство и отпадане без отбелязан гол. Ще имам достатъчно време да си анализирам грешките.

bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg Sima >> sunday february 3 - 09:52

Имам лошо предчувствие. Много лошо...

bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg Mika >> sunday february 3 - 12:12

Първото ми впечатление от новия мениджър е че въобще не жали играчите .. още малко и топ-играчът ми щеше да погине ...

bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg dvanaise >> thursday february 7 - 18:58

Нещо на националния ни отбор му куца играта. Новия мениджър вероятно смята че само резултатите са важни и е прав. В крайна сметка никой няма да гледа как си спечелил стига да си спечелил. Лошото е че нямаме никакъв късмет и не взимаме точки дори в мачове в които би трябвало да вземем. Нищо добро не се очертава от мачовете до тук

bg dvanaise
User
Registered2016-12-16
bg mo >> friday february 8 - 08:05

Смятах да не коментирам, защото и не ми се играе много тази година, малко е минала играта на фермерство(друга тема)... Но няма как румънски мениджър водещ България да излезе като домакин срещу Румъния без НАПАДАТЕЛ (СС е най-безполезната позиция във всички схеми и там среща неговите двама DCB и един CB- трима играчи), няма как да пускаш Г. Чепаринов в такъв мач, ако искаш победа. Играчът има само 900 XP  за позиция халф, което означава 0.9 x неговите качества(просто не е достатъчно добър за там, дори и да вземе пълният си младежки бонус, което почти никога не става). Все пак му пожелавам успех и дано постигне нещо.

bg mo
User
Registered2013-07-25
bg FC Smunck
bg Mika >> saturday october 19 - 18:11

Създадох нова тема във форума, моля за коментари

https://rockingsoccer.com/bg/soccer/forum/home-bg/1?topic=86181&posts=1

bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks