League of Bulgaria season 46

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Locked Срещу кой? (5)

bg Xitap >> wednesday november 2 - 19:44, Edited wednesday november 2 - 19:46
Здравейте, създавам темата със следната идея. Примерно срещу Симата винаги по дефолт си приемам нещата, че ще загубя и толкова. Обаче срещу отборите на Акулите и Шмунцк усещам чувтво на безсилие каква тактика да избера и кои играчи. Общо взето срещу тези 2 отбора аз се чувствам в Шах и безсилен. Кой за Вас, колеги, е "най-дискомфортния" отбор от лигата ни, срещу който се чувствате по подобен начин. Сима, Тео и Готиния ако искат да се включват в темата, те бият наред и са уверени вярвам в отбора си.
bg Xitap
User
Registered2013-06-21
bg Arda
bg mo >> thursday november 3 - 14:28, Edited thursday november 3 - 14:35
Спокойно нали ме би този сезон с 2:0. Сима пак извади късмет,че изтървах дузпата. Ама някоя година ще те хвана;) Иначе по твоя въпрос най-тежко ми е срещу акулите,просто защото ми писна година след година да играя все с тях за купата и младежката, то или са те или е Сима. Някоя година печеля,друга падам. Морско дерби никой не знае какво ще стане и домакинството играе голяма роля в мача. Аз този сезон чакам само едно и това е да си получа суперталанта. Може да стане и другият сезон. Имам още двама играчи да получавам този сезон и трима до сигурен суперталант. Дано е добър.
bg mo
User
Registered2013-07-25
bg FC Smunck
bg Mika >> friday november 4 - 08:08
На фона на ужасните ми резултати през последните сезони съм поласкан да чуя, че съм като трън за нечий отбори. Последната ми титла ако не се лъжа беше младежка купа и точно през сезона, който беше последен за моите таланти спечелили купата ... Както и да е, каточели за мен доста неудобни съперници (освен Арда, Смунк и т.н. :Д) са Харабиите и Миньоро.
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Sima >> friday november 4 - 12:37
Ама че въпрос... Марин естествено. Само защо не е посочен от никого все още...

Бих посочил някой сериозно и да кажа точно защо, но не ми се четат още два сезона сърдения и оплаквания /например, че съм имал от него само една загуба през последната календарна година/.
Затова ще си посоча Харабиите - най-лошия х2х показател. Имам 6 поредни мача без победа над него, в това число 4 поредни загуби и единствената загубена Суперкупа. Мдам, хич не е Готин. Ама и той не трябва да ме харесва, ако ме нямаше щеше да има 5 титли за 6 сезона.

Иначе всеки сезон, ама без изключение, някой от тези, които са назад ми взема точки. С късмет, без късмет, често сам си виновен. Тракия си ми е неприятен.
bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg Teo >> friday november 4 - 15:54
Философа пак почна... Няма лек съперник вече.
bg Teo
User
Registered2013-04-05
bg Teos Stars