League of Bulgaria season 46

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Нов сезон (14)

bg Августин Кръчмаров >> monday december 10 - 16:03

Успех на всички през новия сезон и нека най добрия спечели.

bg Sima >> tuesday january 1 - 09:25

Успех и на теб ;)

Честита Нова Година! Много здраве, щастие и приятни мигове през 2019 година!

bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg mo >> wednesday february 27 - 10:01

Най-накрая 

Money -мв3 608 385
bg mo
User
Registered2013-07-25
bg FC Smunck
bg Mika >> wednesday february 27 - 10:27

Поставил си си някаква цел за разходи < приходи? (:

bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg geist >> wednesday march 13 - 10:07

Борбата в дъното е безмилостно жестока! surprisedlaughing

bg geist
User
Registered2014-12-10
fo Sørvágs Ítróttarfelag
bg Dragomir >> wednesday march 13 - 19:35

Прав си колега, този сезон е люта битката за оставане. А аз да се похваля направих най-силния си сезон :) 

bg Dragomir
User
Registered2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Mika >> wednesday march 13 - 20:12

Борбата за последното място на евротурнирите е също жестока ... след като на 2 пъти се изложих xD

Иначе много добър сезон Dragomir. Очаквам в бъдещи сезони още по-силно да играе отборът ти.

bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Готин >> thursday march 14 - 21:20

след години гледайки историята, човек ще каже, че за малко не съм спечелил първенството, а всъщност истината е съвсем различна

все пак съм доволен, може би като за последно да съм в топ 4

bg Готин
Newbie
Registered2013-09-26
bg Mika >> thursday march 14 - 21:26

Браво на отборите от топ 4, бяхте недосегаеми за всички останали :)

Готин ... мисля, че ако се придържаш към това, което правиш последните няколко сезона си топ 4 още известно време.

Честито и на Легендите за класирането в Европа! Трябваше ми само една победа от последните ми 4 мача, за да замина аз там след изключително много сезони отсъствие ... уви, разбира се се провалих я с тактиката, я с късмета във всеки един от последните 4 мача ...

Като цяло сезонът беше интересен. Браво и на топ отборите от миналия сезон, които до не малка степен запазиха точките на лигата ни. Успех в следващия трансферен прозорец и до нови срещи в сезон 44.

bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Sima >> wednesday march 20 - 22:13

Наистина се оказва, че разликата от 5 до 14 място е все по-малка. Откакто петият също се класира, ситуацията е следната - разликата в точките между 5-ти и 14-ти в класирането:

сезон 40 - 40 точки
сезон 41 - 39 точки
сезон 42 - 36 точки
сезон 43 - 18 точки

Цели 10 отбора в едва 18 точки!! Но за жалост разликата с първите четири отбора е все още прекалено голяма. От много сезони все очаквам да намалее, но нещата се променят по един или друг начин и все има разлика. Видно е и от участието в евротурнирите. Петият отбор още не е печелил точка, включително и преди доста време, когато пак бяхме с пет отбора. И този път не очаквам Легендите да направят нещо.

Безпокоя се, че много скоро няма да задържим петата квота. И точно когато вече имаме поне пет силни отбора на такова ниво, няма да участва поне един от тях. Но поне засега, въпреки всичките изговорени глупости и закани, брадатите мениджъри оставаме тук и напредваме. Да не говорим какви страхотни трансфери се правят. Все по-добри изходящи трансфери има - на собствени играчи или закупени с цел инвестиция. А какво да кажем за някои от входящите трансфери. Включително чудовищните - нападателят на Смунк и двамата защитници на Тео. Уникални играчи на още по-уникални цени!

Безкрайно щастлив съм, че Тони и неговите Миньори решиха да не копаят повече и се изкачиха. Спря да се крие във втората дивизия и този сезон нямаше как с тези рекордни точки. Бивш и бъдещ шампион, с безспорни страхотни умения, с толкова талантлив млад състав! Въпреки, че ще е с най-младия състав, очаквам го доста напред. Все пак последните три участия за Купата бяха - полуфинал, финал и четвъртфинал, като губи само от отбори от топ4.

За мое съжаление Рендетата решиха да минат по неговия път. Което е добре за Рендетата, както се видя от Миньоро, но ми се иска в първа лига да са най-добрите отбори. А има няколко отбора от второто ниво, които в никакъв случай не са от второ ниво.

Това си е моето мнение, нищо лично спрямо който и да е. Нека мениджърите от 5 до 14 място, както и следващите ги, тези от втора лига или неспоменатите от трета, не се засегнат от някоя дума. Като всеки нормален човек, имам си мнение за всеки, но няма как да спомена всички. То и така си ми е обичайното обширно мнение. Успех на всички и се надявам на приятни дискусии във форума!

bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg mo >> tuesday august 20 - 20:30

FC New Zegars воден от Maryn си замина. Един от дългогодишните играчи се отказа. Като гледам всички сме се запътили натам с тази невероятна активност. 

bg mo
User
Registered2013-07-25
bg FC Smunck
bg dvanaise >> wednesday august 21 - 13:49

Ситуацията във Втора е същата. След 4-5 години един от отборите остана без мениджър и сега си имаме чужденец начело. Имам чувството обаче че чужденците идват, карат по един сезон и след това взимат най-добрите играчи и си заминават. Забравих как ги наричаха във английския форум тези мениджъри

bg dvanaise
User
Registered2016-12-16
bg Mika >> saturday august 24 - 19:36

Тъй както гледам този (чужденец) от първа дивизия може скоро да изчезне скоростно. Имам съмнения за него и е докладван...

bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Mika >> saturday october 19 - 18:11

Създадох нова тема във форума, моля за коментари 

https://rockingsoccer.com/bg/soccer/forum/home-bg/1?topic=86181&posts=1

bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks