League of Bulgaria season 46

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Locked Сезон 31 (25)


bg Готин >> wednesday june 21 - 22:56
лекувай ги, не се стискай за 1 кредит
bg Готин
Newbie
Registered2013-09-26
bg Mika >> thursday june 22 - 22:09
Душата си давам за кредити ...! :D Шегувам се. Ами ... бях забравил, че има такава опция ... пък и пак победих в мача - Козмин Моци (холандския в моя случай) се справи добре.
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Xitap >> tuesday june 27 - 09:50
Bo, те мойте са пиянки, затова така се получи :D
bg Xitap
User
Registered2013-06-21
bg Arda
bg Готин >> tuesday june 27 - 21:44
обаче днес ме препъна и на двата фронта
bg Готин
Newbie
Registered2013-09-26
bg Sima >> wednesday june 28 - 06:13
Бо, резултатите са нечестни, с изключение на единя мач с Черноморец (никога там не трябва да се правят 18:0 удара).

Доколкото съм забелязал играеш с "рискови" удари. Изглежда ми по-логично при равни други условия да имаш повече удари от съперника, но и по-нисък процент на отбелязани голове. Въпреки това си с най-много отбелязани голове през този сезон.

Интересно е, че посочените от теб мачове, срещу трима противници и в двата мача не си имал късмет. Дали няма и още нещо в тази зависимост? Ако се разгледат всички твои резултати този сезон, дали няма да има и мачове, в които ти си имал по-добър късмет от съперника?

Факт е, че имаш страхотен отбор и сезонът ти е много добър. Единствено пето място в шампионата не отговаря на нивото ти. Но пък в Евротурнирите, в които се вижда истинското лице на отбора, ти се представи изключително добре. В Купата надигра три от отборите, които са пред теб в шампионата. Така че сам си прави изводите.

Вярвам, че всичко е било плод на моментна емоция и няма да има разпродажба. Но ако има, най-подло ще се възползвам и то няколко пъти.

А иначе влязох само да ти кажа "Честита Купа" ;)))))))
bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg Готин >> wednesday june 28 - 17:42
И все пак максимумът се оказа повече от второ място... В допълнение към титлата имам суперкупа и 2 финала за купите. Мога спокойно да се отказвам от играта :)
bg Готин
Newbie
Registered2013-09-26
bg Teo >> wednesday june 28 - 18:41
Готин,отдавна съм изстудил шампанското и вече поливам титлата! :) Честита да ти е и много други да спечелиш!
bg Teo
User
Registered2013-04-05
bg Teos Stars
bg Maryn >> thursday june 29 - 07:42
Честито на печелившите този сезон!!!
За останалите -идва следващия :grin::blush::sunglasses:

Става все по-интересно и заплетено в лигата, да видим какво ни очаква в бъдеще
bg Maryn
User
Registered2014-03-06
bg Sima >> thursday june 29 - 14:05
Честита титла, Готин :))

Най-накрая си взе липсващия роден трофей. Напълно заслужено. Все пак ти си най-сериозният ми конкурент в кратката история на тази игра. Първият, който ме спря в У21, единственият който също има Суперкупа, делиш второ място по Купи. При това изкачвайки се от втора лига, а не да си получил наготово шампионски отбор или да изкараш наведнъж суперпоколение. Изпревари другите отбори отдавна при сградите...Графиката в музея е показателна. От една страна сигурно е неприятно 8 от последните 11 шампионата да си на второ място, особено че в поне два от тях си беше заслужил титлата. Но вярвам, че така ти е безкрайно сладък този трофей.

Успех и в ШЛ :))) Пък дано си вдъхновение и за други. Аз чакам още един отбор да вземе титла и съм сигурен, че ако не е много скоро, то в по-дълъг период от време ще успее.

За шампионата съм си казвал мнението, така че няма да се повтарям. Както и за моето представяне, сезонът ми е проспан, но само в играта. В реалния живот си беше друго :))) Иначе като за проспан, имам си купа, второ място само на точка и полуфинал за купата. Не е зле. Само съжалявам, че много рано срещнах втория по сила отбор в У21 ШЛ. Вярвам, че можех по-напред да стигна, все пак надиграх китайски, латвийски и полски отбор. Сега предстои още един проспан сезон и после се надявам да мога да поиграя малко повече. И да попиша малко повече :))

Честито на победителите и милионите им фенове!

п.с. а от всичко в шампионата и през този сезон, най-непредвидими са плейофите
bg Sima
Translator
Registered2013-02-08