League of Bulgaria season 46

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Locked Сезон 36 (20)


bg Maryn >> monday august 20 - 18:14

Здравейте на всички :)

мног се радвам, че най-накрая форума се е съжевил. Мислях си, че повечето хора вече са се отказали от играта. Виждам обаче, че това не е вярно.

Аз последно време малко съм се пуснал по течението ... и се радвам, че все пак все още съм в средата на таблицата :) За да си на върха си иска време, имам предвид да отделяш време за играта :) 

Когато има коментари и разговори във форума, някак си е по-интересно, така наистина знаеш че не играеш срещу ботове само. 

Този разговор сега ми подейства стимулиращо и ще се опитам следващия сезон да се върна в играта. 

П.С. Една молба към всички, дайде да сме по-активни тук във форума и да направим играта интересна и забавна за всички :)

bg Maryn
User
Registered2014-03-06
bg Mika >> tuesday august 21 - 11:24

Би било добре по-принцип да се прехвърлим и в истинския форум (лентата отляво > форум), но уви - като сме свикнали на едно, си го дъвчем докрай :D

bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Mika >> tuesday august 21 - 21:54

Май наистина и завинаги ще се откажа от българския национален отбор ... милион точни удара, ни един гол ... противника 4 точни удара, 2 гола ... е браво хахах

С всеки друг национален отбор съм се справял по-добре ... съжалявам за проваления сезон, уви - няма да се повтори, смятам да си стоя в чужбина или само в дома на акулите ...

bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Sima >> wednesday august 22 - 10:42

Радваш се, че се пише, тъй като това си е твоята тема, нали ;)

Освен това предполагам, че се завръщаш, тъй като вече пет отбора се класират за евротурнирите ;)

Иначе и предния път си казах мнението за твоя отбор. Определено си един от двамата ми фаворити за най-голям скок в класирането. Само да минат плейофите ;) Че за малко да дойдат едни млади пернишки чукове и да станат първите шампиони на средна възраст 19,3 години.

Колкото до националния отбор, Мика ти си виновен. Това е повече от явно. Нарочно им даваш указанието "без да вкарвате гол". И ей сега втората половина ще махнеш тази отметка и като започнат да подобряват резултатите си, ще кажеш как е видно израстването на отбора ;)

bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg Mika >> thursday august 23 - 05:52

Айде пак, 14 удара - ни един гол ... онез 4 удара и победа хахах, иначе си прав Сима ... но "без да вкарвате гол" ми е единствения избор, нямам друг xD

bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks