League of Bulgaria season 46

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Locked Сезон 29 (744)


bg Готин >> sunday january 1 - 23:29
Честита Нова година! Нека е по-успешна от отминалата, да ви донесе много радост и щастие и най-вече да сте здрави.

Подобно на Тео и аз стискам зъби и не пиша във форума, но все още обмислям да спирам да играя :)
bg Готин
Newbie
Registered2013-09-26
bg Mika >> monday january 2 - 08:57
Не знам защо се ядосвате :) Вижте ми отбора ... а сега ми вижте класирането ... а сега ми вижте класирането през последните 5+ сезони ... а сега вижте мен - на кон и въобще не ми пука :) чакам си реда.
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Maryn >> monday january 2 - 10:42
Честита Нова Година на всички!
Много здраве и поводи за радост!
bg Maryn
User
Registered2014-03-06
bg Dragomir >> saturday january 7 - 20:08
Половин сезон мина и сега всеки,ако иска да каже как се развива сезона му ?
За мене сезона върви що годе добре :) При мъжете на приливи и отливи, а при младежите отлично
bg Dragomir
User
Registered2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Mika >> saturday january 7 - 20:41
Моето положение е НАПЪЛНО очаквано :D никакви изненади
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Готин >> saturday january 7 - 23:20
Този сезон стискам палци за Smunck, въпреки че не вярвам да се пребори с миньорите и лъвовете.
Аз си правя експерименти, които се оказват доста успешни.
bg Готин
Newbie
Registered2013-09-26
bg Sima >> sunday january 8 - 19:55
Много съм доволен от моето представяне. Трето място не ми мърда. Стабилизирах представянето си и имам само три загуби в домашния шампионат и само две в Евролигата /засега/.
Учуден съм, че от сезон на сезон става по-сериозна разликата между първите отбори и следващите. Този сезон първият отбор има равен с втория и едно равенство с друг отбор. Вторият няма загубена точка извън топ3. Т.е. от 26 мача извън топ3 има само едно равенство и 25 победи.
Иначе и аз съм за Smunck, защото още в началото гласувах за него за изненада на сезона. Въпреки, че му преча много - нещо като перничанин "Що ме бийш" - "Ми щото те обичам".
bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg Dragomir >> sunday january 15 - 12:13
Ах,ах какъв сезон за мене- не съм го очаквал :) Ще се опитам да се представя достойно в ШК до 21
bg Dragomir
User
Registered2014-09-26
bg Lokomotiv
bg toni_s >> sunday january 15 - 22:43
Честит първи трофей, Драго! Успех в младежката ШК!
bg toni_s
User
Registered2013-11-29
bg Minyoro
bg Sima >> tuesday january 17 - 13:06, Edited tuesday january 17 - 13:07
Честито, Драго :)) Много се радвам, че имаш вече и трофей. Ти си истинско вдъхновение за останалите отбори. Ето как може отбор с 8 ниво на Академия и Тренировъчен да спечели Купата. Сега да видим дали след няколко сезона ще почнеш ти да доминираш в Лигата.
Колкото до ШК до 21 - то си е за собствено удоволствие.

Поздравления и за Бо - направи страхотен турнир, отстрани силни съперници и направи страхотен финал.
bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg Maryn >> sunday january 22 - 16:42
Честито на Симата за купата!
bg Maryn
User
Registered2014-03-06
bg Maryn >> monday january 23 - 21:10
Поздравления на всички, страхотен сезон!
Аз лично съм много доволен от постигнатото. За пръв път влизам в топ 5. Това е най-доброто ми класиране от както съм играта. :)
Много оспорван беше двубоя за 5тото място с Тео до последния кръг.
Още веднъж поздравления на всички за добрия сезон!
bg Maryn
User
Registered2014-03-06
bg Sima >> wednesday january 25 - 10:26, Edited wednesday january 25 - 10:31
Честита нова титла на Тони! Толкова категорично, че чак всички са останали без дума. След всички думи за оспорвано и равностойно, оказа се, че един отбор ще завърши без загуба и почти-почти само с победи. Страхотно постижение!

Единственият, който можеш да направи нещо, бе Бо. Само на три точки. Само и единствено победи срещу отборите извън топ3. Повече от невероятно постижение. Само аз да не го бях провалил и можеше да спечели, въпреки невероятния сезон на Тони. Но явно бе венчан за второ място, че и У21 загуби финала.

Аз съм много щастлив от моя сезон. След тези два недостижими отбора се наредих аз. Изпълних целта си за топ4, че даже си взех и една Купа. Но най-вече се радвам, че достигнах 1/4-финал в ЛЕ. Вярно, че с много късмет, но за мен това е изключителен успех. А и почти си защитихме точките и позицията.

Иначе специални поздравления за Марин. Успя да мине още един от динозаврите. Малко му остава и за следващите. Ама те не смятат да се дадат чак толкова лесно. Айсбол най-накрая да мине напред.

Локомотив се завръща, а и със самочувствие на спечелил У21. Предстоят много интересни плейофи. Само съжалявам, че Даниел Чернев се отказа. Колиооо и той се губи редовно. А два от стабилните отбори в 3-та дивизия дано не останат със собствениците си.

п.с. смятам, че познах най-много в прогнозите. Шампион, една промяна в топ4 (участниците в Европа, иначе знам, че аз си бях на 5ти), изненадата ще е Бо (и то каква). ЦСКА в последния момент ми провали прогнозата за изпадащ, но още може. Както и че няма да има 9 човека, които ще пишат в тази тема. Кой сърдит, кой няма какво да каже, кой зает, кой над тези неща, кой друго...
bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg Mika >> friday february 3 - 21:03
Явно тази година ще избухнеш :)

Целя се в осмо място пак аз.
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks