League of Bulgaria season 46

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Locked Сезон 29 (744)


bg Готин >> thursday march 16 - 16:14, Edited thursday march 16 - 16:25
Това второ място беше неочаквано, а се чудех дали ще успея да задържа четвъртото пред Тео и Марин. Ще пропусна лесните противници в Лига Европа, дано да успея да вляза в групите обаче.

За мен сезонът ще се запомни с построените сгради - стадион 10 ниво, фен магазин, кетъринг. Приходите ми също са рекордни и не са благодарение на продадени играчи. Надявам се в този трансферен прозорец да намеря най-после такива, каквито ми трябват.

Накрая - честито на Сима. Явно ранното отпадане в Европа му помогна да си върне първото място у нас, което не е никак незаслужено. Дори и в предните два сезона според мен той имаше най-силният отбор. Поздравления и за Бо, който продължава със силните си мачове, но го виждам как е горе-долу на моето равнище - силни мачове, но никога не успява да стигне върха. За останалите съжалявам, че не мога да кажа нищо, но гледам само отборите, с които се конкурирам.

П.П. За светлото бъдеще - интересно ще бъде какво ще се случи, след като се намали ролята на Рандъма. Би трябвало вече силата на играчите и тактиката на мениджъра да дават още по-добри резултати (което за мен не е много добре :) ).
bg Готин
Newbie
Registered2013-09-26
bg Sima >> saturday march 18 - 03:10
Радвам се, че успях в последния момент да спечеля някой и друг трофей, преди да са влезли в сила новите честни правила. Че тогава едва ли ще успея да се вредя сред незаслужено вечно прецаканите. Аз да си свиквам, че точно в евротурнирите след 16:4 удара загубих с 2:0, така че това ме чака от следващия шампионат. Пък и със същите маймуни наскоро завърших на пето място, като едвам успявах да спечеля някой мач.
Само ми е чудно какво точно ще стане - в предния шампионат лидерите не губеха никакви точки срещу останалите отбори, а в същото време има отбори, които трябва да спрат да пропадат заради този рандъм. Дали ще се получат още по-скучни резултати (шампионати) или най-накрая умишлено тъпканите ще се съвземат. А аз съм сигурен, че ще се задържа в топ8. Върви ми с прогнозите и от там има чудестна видимост за борбата за челните места.
bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg Dragomir >> wednesday march 22 - 19:40
Каква драма в плейофите :О В 4 мача паднаха 30 гола- може би е рекорд :) Да е честита промоцията на Радецки и Пехтеда и успех в А група
bg Dragomir
User
Registered2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Mika >> monday may 8 - 07:40, Edited monday may 8 - 07:42
Честито на Харабиите за третата заслужена купа и на Лъвовете за шампионската титла. Гордея се, че съм един от малкото успели да отмъкнат точно от тези зверове :) А като се замисля, че някога се борих с него за първото място ... ах, носталгия!

Миньоро и Смунк - Браво! Много силно се налагате в лигата :)

Към малко по-слабите отбори - оглеждайте се за българчета на пазара след два дена - ще продавам силни младежи с потенциал > 10
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Готин >> monday may 8 - 08:20
Имам чувството, че съм отборът с най-много втори места в лигата. Но няма как да си кривя душата - само 1 път имах реална възможност за първото място и не успях.

Този сезон малко го пропуснах - с изненада установих, че играя финал за купата. Единствената ми надежда беше, че досега Симата никога не е взимал 4 купи подред, а вече имаше 3 :) Да живее статистиката!

Все пак най-забележителното за този сезон е, че нямахме нито един коментар във форума. Откакто играя това не се беше случвало. Това малко ме притеснява, макар и аз самият да се въздържам да пиша. Дано да не е началото на края на скромната ни общност.
bg Готин
Newbie
Registered2013-09-26
bg Dragomir >> monday may 8 - 09:55
Поздравления и от мене за добрия сезон :) Аз направих много лош сезон :( 10 поредни загуби и 22 мача без победа. Но следващия сезон,ще си подмладя състава и се надявам на бързо завръщане
bg Dragomir
User
Registered2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Sima >> tuesday may 9 - 10:54, Edited tuesday may 9 - 10:55
Много символично пишем в темата за сезон 29, въпреки че е сезон 30. Уж трябваше да се махне рандъма и вече отборите, които бяха прецаквани от лошия късмет да дръпнат, а накрая класирането много прилича на миналогодишното. За мой късмет.

Честито на Готин! Може да не става шампион, но винаги успява - нанася ми единствената загуба, краде Купата и други такива подривни дейности... Но в крайна сметка, аз му преча повече. Без мен щеше да има поне 6-7 титли.

Тъй като не виждам нищо ново в шампионата, няма и да го коментирам. Сериозни мениждъри спират да играят. Идват на тяхно място чужденци. Някой се опитват наистина да направят нещо. А от българските в момента няма нови мениждъри. Разликите явно са големи, само по инерция да се играе, пак много успяват да си задържат мястото. Или има нещо друго.

Драго, реши си къде ти е по-интересно - в 1 или 2 дивизия и оставай там ;) Лично аз съжалявам, че китаецът си задържа на 15 място отбора и си замина. А беше почнал с добри реформи.
Стискам палци на отборите от 2 дивизия за плейофите.
bg Sima
Translator
Registered2013-02-08