League of Bulgaria season 46

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Locked Сезон 29 (744)


bg Xitap >> tuesday december 9 - 18:07
Аз давам подкупи в Холандия, че да ми пускат такива :D Ами късмет е, аз и в момента в Академията имам един много добър, който през новия сезон ще го вкарам.
bg Xitap
User
Registered2013-06-21
bg Arda
bg Христо Джахов >> thursday december 11 - 11:53
На това се вика мач... за момент отборът ми щеше да слезе като бот във Б група. На полувремето 2:11 удари и резултат 2:0. Дано този сезон вляза в топ 10.
bg Христо Джахов
User
Registered2013-10-01
bg Xitap >> thursday december 11 - 12:04
И гледам първия гол е вкарал един мой бивш играч :)
bg Xitap
User
Registered2013-06-21
bg Arda
bg Dragomir >> thursday december 11 - 17:31
Здравей А група
bg Dragomir
User
Registered2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Mika >> thursday december 11 - 19:38
Честито Драгомире! Пожелавам ти много успехи в А група!
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Loki >> friday december 12 - 11:23
Добре дошъл и от мен, желая ти много интересни моменти.
Тоя бот Търговище, не трябваше ли уж автоматично да замине в долна лига, а активен играч да заеме неговото място.
Нали такива бяха правилата или нещо аз се бъркам.
bg Loki
Newbie
Registered2013-05-24
bg Teo >> friday december 12 - 19:08
Ммм не незнам за подобни правила..просто трябва да го "натирим" със здрав пердах.
bg Teo
User
Registered2013-04-05
bg Teos Stars
bg Dragomir >> friday december 12 - 20:51
Трябва и новаците да помогнем, да го изритаме
bg Dragomir
User
Registered2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Христо Джахов >> saturday december 13 - 11:06
Ако енджина не се забавлява цял сезон с мачовете ми ще съм от помощ и аз. С увеличаването на стадионите никой не иска игра срещу ботове, затова се надявам това да е посленият сезон с ботове в лигата.
bg Христо Джахов
User
Registered2013-10-01
bg Христо Джахов >> sunday december 14 - 17:13
От заглавието е ясно, че тук ще се обсъжда новия сезон. Някой ще кажат 100 теми станах и няма смисъл от нова. Има 2 нови неща, които може да променят доста сериозно играта- енджин и медицински център, затова мислям, че нова тема е добра идея.
Енджина докато не минат няколко кръга няма как да го коментираме.
Какво мнение имате за контузиите и продължителността? Проста сметка на 6 ниво ако получа контузия на играч преди за 28 часа, сега ще бъде 130 часа, което е 5 дни и 10 часа. А като се сетя, че на предишния процент съм получавал играчи по 3-4 дена контузия, след промяната ще се контузват по близо 2 седмици...
bg Христо Джахов
User
Registered2013-10-01
bg Loki >> sunday december 14 - 18:31
Промяната която засяга медицинския ми харесва. Никакъв смисъл не виждам от контузии които се лекуват светкавично и още в следващия мач играча да е на линия. Точно тази промяна може да изиграе лоша шега на отбори без силни резерви.
Желая късмет и много забавления на всички :)
bg Loki
Newbie
Registered2013-05-24
bg Dragomir >> sunday december 14 - 18:56
На добър час колеги, нека най-добрия и най-достойния да победи
bg Dragomir
User
Registered2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Xitap >> monday december 15 - 06:43
Промяната е добра според мен, сега вече ще си пазим крехките играчи, и при контузии ще се налага да имаме равностойни втори и трети играчи :) И тука вече Симата държи голямо предимство, че и чистачките му играят по-добре от повечето, които сме в лигата.
bg Xitap
User
Registered2013-06-21
bg Arda
bg Христо Джахов >> monday december 15 - 11:06
Играчите с основен състав 11-12 играчи ще видят бая зор. Не че аз имам хубави резерви, ама поне не са по 2-3 звезди. Надявам се този сезон за купата до осмина финал да стигна без да виждам хора от 1 ниво, че последните 2 сезона отпадам след 1-2 мача. А и като се замислим е тъпо в 3-ти кръг да има 6-8 обора един срещу друг от 1 ниво и ботове стигащи осмина финал...
bg Христо Джахов
User
Registered2013-10-01
bg Sima >> monday december 15 - 18:51
Дано енджинът заработи както трябва, че предния сезон предизвика доста недоволства. До този момент новият енджин ми харесва, не съм гледал защо, ама съм спечелил ;)
Аз пак поразкарах национали, така че знам ли дали съм с най-добрите резерви. Сигурно е, че са сред най-младите, ама едва ли е достатъчно. Но с новия Медицински център ще се докара малко разнообразие.
bg Sima
User
Registered2013-02-08