League of Bulgaria season 47

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Здравейте! (997)


hr Damir >> wednesday june 5 - 12:20
Съжалявам за грешките, аз използвам Google Translate
hr Damir
Newbie
Registered2013-03-23
bg Mika >> wednesday june 5 - 17:06
Аз ще предложа на новия ни чужденец национален селекционер да му стана преводач от английски, че така е малко странно :)
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Sima >> friday june 7 - 07:30
Гледай какви сладури имало :) Както и онзи китаец, който е направил (също) Христо Стоичков. Това ме накара да се усмихна и може би неоправдано и да се почувствам горд.
Иначе брат ни, хърватинът, готин пост е направил. Не съм очаквал Гугъл така забавно да превежда. "пребил" "приблизително", а някъде и непонятно.
Може би за него ще трябва да направим отделна тема и на английски. А може би през менюто Форум да създадем, че кой знае кой китаец е направил друг играч. Макар че то на лична ще му пишат.

Иначе не мога да не се похваля, че достигнах до групите на Лига Европа. Голям късмет наистина, ама затова пожертвах вътрешното първенство. Ще продължа да го правя, въпреки че групата ми е много силна. Първоначалния жребий беше страхотен и имах шанс да продължа, но вече не. Ще разчитам на нелогичните резултати :)

Нашето първенство изглежда много интересно. Още в третия кръг нямаше отбор с пълен актив (най-много 6 точки). И сега първите пет отбора са с разлика от 3 точки. Ще е доста забавно. Само не разбирам защо се дават отбори и от втора дивизия и от първа. Във втора има много приятни отбори с активни потребители. Скоро и те като съберат талантливи играчи ще стане наистина доста интересно първенство.

Пишете ми за билети и ми напомняйте да се появявам онлайн на мачове, ако ме дава, че съм на линия.
bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg Sima >> monday june 17 - 07:13
Много мразя монополистите. Например Didaka /Trakia/. Абонирал се е за купата и не я пуска. А аз си падам все с дузпи с 3:5 от него. Ама сам съм си виновен. Виждам, че е станало 0:2 за мен, защо останах да си гледам мача, хем знам какъв съм карък.

Сега сериозно - честита Купа! Много успехи. А ние ще се сравняваме с първенците ;)
bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg Mika >> tuesday june 18 - 19:20
Недей, че и Лигата може да я вземе :)
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Dictator >> tuesday june 18 - 21:09
Здравейте, ще гледамблизките 1-2 сезона да не идвам при вас, че ми се е паднал лош начален състав и ще отнеме време, докато ви понастигна(ако това изобщо стане)...
Пък и ми е по изгодно да стоя във втора лига. Вие се досетете защо;)
bg Dictator
User
Registered2013-04-22
bg Teo >> saturday june 29 - 14:34
Честита титла на Дидака :)Много силен сезон,но дано утре няма ден или може да уговорим мача под масата :)
Битката за Европа ще е жестока,но си мисля,че аз имам скапана програма и ще изгоря,но знае ли се...
bg Teo
User
Registered2013-04-05
bg Teos Stars
bg Sima >> monday july 1 - 07:02
Загледан в собствената си чинийка/купичка/кочинка, съм пропуснал, че вече и теоретично няма шанс никой да измести Тракия/Дидака от първото място. Всъщност ако подаме жалба, че има нередовен играч и Футболния съюз получи сериозна стипендия... може и да му отнемат... хммм ама много точки, ще трябва 20 да му отнемат. Няма шанс. Тогава:

Честита титла! Успех в Шампионската лига! И дано някой от следващите сезони се смилиш над нас и ни отпуснеш някое трофейче. Че даже и У21 този сезон си го взе ;)
bg Sima
Translator
Registered2013-02-08
bg Mika >> thursday july 4 - 05:04
Честито на победителя! :)
Дано следващият сезон е още по-интересен и дано най-накрая спечеля нещо, че вече изпадам в болестно състояние с тези 3-ти, 4-ти места и ранни загуби в другите турнири :P
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Mika >> monday july 15 - 15:52
Както се казва ... Късмет в новия сезон ...
Честито на отбора Yantra за победата над мен в първи кръг на купата ... както винаги отпадам рано от този турнир. Нищо чудно и в лигата на края на сезона да съм на 2/3/4 място. И от Купата на Европа сигурно ... както и да е :D
Късмет и не забравяйте да пишете. Скоро ще отворя и една дискусия за превода на български.
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Loki >> tuesday july 16 - 14:09
Използвах 4-4-2 diamond, къси пасове и high risk за шутове.
Анализа ми предричаше в най-добрия вариaнт загуба с един гол, но каква изненада, взех, че бих. Лично за мен тактиката в мачовете все още е пълна мъгла :)
bg Loki
Newbie
Registered2013-05-24
bg Dictator >> wednesday july 31 - 15:44
Абе, какъв е тоя симулатор... ще взема да изпадна в 3та девизия :D
bg Dictator
User
Registered2013-04-22
bg Mika >> wednesday july 31 - 16:40
Недей, че и аз съм в същото положение :)
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Dictator >> thursday august 1 - 20:03, Edited thursday august 1 - 20:22
Отбор от 2ра девизия, на 14то място без мениджър е на полуфинал за Купата на България.

От началото на сезона нещо са съсипали симулатора и има някой мн съмнителни мачове...
bg Dictator
User
Registered2013-04-22
bg Sima >> saturday august 3 - 15:12
Черно тото... друго обяснение нямам. При не знам защо Тео се измъква втори път с дузпи, а не отпада ;)
Да, има доста нелогични мачове и наистина човек не трябва да си къса нервите. Но разликата с ботовете вече става съществена.
Иначе честито за Лига 3. Макар че още не се е напълнила групата. А хич не съм наясно кога се дава отбор от Лига 1 и кога от Лига 2 на нов мениджър. Ама явно ни вярват, че се развиваме :)
И да се върна на темата с черното тото. Преди се виждаше колко са богати съответните клубове (богат, нормално финансово положение и пор, т.е. миризлив). Защо сега не се вижда кой колко е взел от нагласените мачове?
bg Sima
Translator
Registered2013-02-08