League of Bulgaria season 53 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Сезон 58 (4)

bg Никола Пашов >> sunday march 21 - 16:50

Добър вечер на всички! Реших, че е време отново да пробваме по-голяма активност във форума в навечерието на новия сезон във Втора лига на България Rocking Soccer. Ще задам три теми, на които  можете да изразите своето менение:

1. Очаквания от новия сезон;

2. Вашите виждания за мястото на отбора ви в края на кампанията;

3. Прогнози за Топ 5.

Вие сте на ход. Успех!

bg Никола Пашов
User
Registered2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> thursday april 1 - 11:04

Дотук като гледам временното класиране, не смятам че ще вляза в топ 5 този сезон. От една страна добре, от друга не толкова. Добре е че ще имам автоматични приятелски в края на сезона ако не съм на плейофи, няма да е добре че няма да имам шанс да се кача в първа лига. Не смятам да правя някакви покупки този сезон. Вложих събраните пари в младежкия център, ако се събере някой лев до края на сезона може и да опресня малко състава. Като цяло играта остава малко на заден план покрай житейските грижи, но не смятам да се отказвам от отбора си

Успех!

bg dvanaise
User
Registered2016-12-16
bg Никола Пашов >> friday april 2 - 19:08

От вече няколко сезона моята цел е събиране на повече средства в клубната каса. Така смалих драстично разходите за трансфери. Взимам всеки трансферен прозорец по двама-трима футолисти с по-нисък рейтинг колкото да се поддържа нивото на отбора в първенството. Доволен съм, че успях да сглобя титулярен състав с шестима български играчи. И все пак този сезон стартирах доста добре, може да се каже над очакванията ми. Не мислех,че ще постигна  победи над по-сериозните тимове. 

bg Никола Пашов
User
Registered2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> saturday april 3 - 11:55

На пръв поглед отбора ти не е много силен, но фактите са си факти - 5 победи от 7 мача. Браво, никак не е зле

Аз след младежкия център смятам да вдигна офиса и тренировъчния комплекс. Първо офиса, за да мога да наема човек за медицинския център. Контузиите се отразяват сериозно когато отбора разполага с малък титулярен състав.

Иначе казано се връщам към първоначалните си приоритети - сградите

bg dvanaise
User
Registered2016-12-16