League of Bulgaria season 53 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Сезон 47 (40)


bg dvanaise >> tuesday october 8 - 09:22

Момчета, вече мога да се похваля че съм в петицата, дори преди последния ми мач. Жалко за Ники и толкова доброто начало, щеше да е още по-интересно на плейофите ако освен Локото и Хамбургерите участваше и Слава

Сега да видим какво ще реши жребия - не се очертават никак леки мачове

bg dvanaise
User
Registered2016-12-16
bg TODOR >> tuesday october 8 - 10:16, Edited tuesday october 8 - 10:17

Незнам как се класирах на 4-то място, след като над половината отбори имат по-силни състави от мен. В плейофите обаче ще съм боксовата круша.

bg TODOR
User
Registered2018-08-29
bg FC Babaduca
bg Никола Пашов >> wednesday october 9 - 03:06

Момчета, пожелавам ви успех в плейофите. Щом сте в 5-цата, значи сте по-добри от останалите. На Ботев пожелавам класиране в Първа лига. 

bg Никола Пашов
User
Registered2017-05-03
bg Lions
bg Aleks Hadzhiev >> wednesday october 9 - 19:11

Аз си пожелавам да се върна най-накрая при вас, че ми писна  да ме бията като боксова круша в Първа лига. Постигнах главната цел за момента да събера някакви средства за сгради и играчи и така преспокойно мога да изпадна за момента докато закърпя един по-боеспособен състав за евентуално завръщане в Първа лига.

bg Aleks Hadzhiev
User
Registered2017-06-17
cz SK Slavia Prague
bg Mika >> thursday october 10 - 05:42

Уви, аз не успях да дойда при вас ... щеше да ми бъде приятно, но ... явно средата на класирането в първа лига ми е в кърпа вързано, дори ако не съм сериозен в избирането на стратегия за мачовете...

bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg dvanaise >> friday october 11 - 08:05

Mika ти какво си мислиш - ще оставиш отбора на самотек и ще се случат нещата? Не става така, трябва да се бориш за привилегията да си във втора група

Ето няколко основни правила в по-дългосрочен план, защото последиците от твоята работа са почти необратими. Как можа да оплескаш така нещата не мога да си обясня

1. Спираш всякакви генетични опити в Младежката акатадемия. Никакви кръстоски между хора и динозаври и никакви хуманоидни роботи

2. Във футболната академия се спират всякакви хормони, стимуланти, супер храни и чай с неизвестно съдържание от източна Азия. Провеждаш тренировки един път на деситилетие, по възможност и по-рядко

3. Започваш да водиш играчите по кръчми и нощни барове, ако не е достатъчно организираш алкохолни семинари и групови срещи с препиване

Ако всичко това не даде резултат се обръщаш към нас, знаещите и можещите, за да помогнем с конкретни действия

bg dvanaise
User
Registered2016-12-16
bg Никола Пашов >> friday october 11 - 14:37

Ще бъда честен - не мога да разбера как някой би искал да изпадне нарочно. Целта е да вървиш нагоре. 

bg Никола Пашов
User
Registered2017-05-03
bg Lions
bg Mika >> sunday october 13 - 04:49

dvanaise - Много ми хареса текста ти :D Оправи ми настроението.

Никола Пашов - Идеята по принцип не беше да изпадна, въпреки че нямаше да е зле да съм на място, където реално да имам възможност да се боря за нещо :D

Иначе това, което исках да видя е дали с някакви абсурди и на пръв поглед на случаен принцип стратегии - ще мога да постигна същия резултат. Отговорът е по-скоро не, въпреки че срещу някои от топ 6 отборите се справих доста добре и дори взех точки...

bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg dvanaise >> monday october 14 - 12:09

Аз взех че се качих в първа лига този сезон, за първи път откакто съм в играта. Това никога не ми е било основна цел, но този път се случи. Само ме дразни начина по който се случи - противника ми нарочно си нареждаше отбора за да загуби. Това малко омаловажава усилията ми, въпреки че мачовете срещу Чепинец смятам че ги взех съвсем честно.

Да видим Локото и Хамбургерите какво ще направят тази вечер. Локото с този късмет няма да му е лесно в този мач

bg dvanaise
User
Registered2016-12-16
bg Mika >> saturday october 19 - 18:12

Създадох нова тема във форума, моля за коментари 

https://rockingsoccer.com/bg/soccer/forum/home-bg/1?topic=86181&posts=1

bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks