League of Bulgaria season 57

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Национален Отбор (207)


bg Sima >> thursday april 28 - 22:16
Направих леко подмладяване, но само защото смятам, че тези играчи ще ми свършат по-добра работа. Дано и те смятат така. След няколко часа ще ги видим. Но ще ме е яд ако не бият в квалификацията. Не е до материал (или наистина от Алжир много ми падна летвата). Да, хърватите и англичаните изглеждат далеч от нас. Ама останалите не са по-добри от нас. Иначе играчите ни има накъде да се развиват още, а талант имат - в момента има 9 суперталанта, като всички (без един, ама той сега строи) са в ТЦ 10 ниво със служител вътре. Има още 14 в разширения списък (8 от тях защитници с предимно 5,1-5,3 талант). Я това правило точно 23 играча суперталанти - цял състав.

Станчев много го харесвам и даже записа мач този сезон. Едва ли ще му е последният. При него минус са му фиксираните умения. Иначе и той има 4 тактика, колкото Боромир Тренчев, а излизат срещу зверове с доста повече тактика.

Гледаме напред, българите сме не се сещам какъв народ и т.н. Ще играя за 3 място, докато имаме теоретичен шанс.
bg Sima
User
Registered2013-02-08
bg Готин >> monday may 23 - 15:49, Edited monday may 23 - 20:06
В последния момент се приплъзнахме към плейофите. Честито и успех в плейофите!

П.П. За съжаление късметът имаше последната дума и в този случай и останахме извън плейофите не просто по голова разлика, а по отбелязани голове. Тъжно, но факт.
bg Готин
Newbie
Registered2013-09-26
bg Sima >> monday may 23 - 20:51
Яд ме е. Много ме е яд. Май по-добре нищо да не казвам, че ще кажа някоя глупост...
Толкова много странни мачове...Уж националните срещи трябва да са на най-високо равнище, а рандъмът си е на най-високо равнище. И днес така - 11:4 удара, а два получени гола. Е, ако беше победа с повече от един гол - ясно. Ама да е само днес...
А за т.нар. списък съм се заканил да пратя официално запитване, защото нещата не трябва да са такива.
Единственото положително е, че се направи едно леко подновяване и се появиха нови "лица", такива каквито не бяха викани и с тяхно участие се подобриха резултатите, за разлика от вечните национали.

До края има както винаги два пътя - залагане на млади/талантливи или борба за резултати с надеждата да се мине напред в ранглистата и по-добър жребий.
Иначе си оставям един процент, че може да се кандидатирам за следващия мандат. Но в момента не вярвам и в този процент.

Благодаря на мениджърите, които решиха да гледат мачовете онлайн. Благодаря на тези, които се интересуват. Благодаря на тези, които развиват играчите си и ги тренират. Играчите ни са на високо ниво и си заслужават плейофите. Дано намерят и кой да ги закара успешно там, че и по-напред.
bg Sima
User
Registered2013-02-08
bg Sima >> thursday june 30 - 17:55
Видяхте ли групата? Гадост! Испания са първи в Света. А и учудващо в Европа ;) А Белгия са 10-ти. Швеция са отборът от 4-та урна. Мразя като някой силен отбор изскочи от задна позиция. Беларус и Уелс са последните отбори, ама вижте им съставите. Въобще стана като истинския футбол - няма слаби отбори и много е трудно.

Стискам палци на единствения ни кандидат /засега бъдещ треньор/ да успее в тази толкова трудна група. А и има сериозен избор по комплектоването на играчите. Айде и тук да ги правят 24 отбора, че за разлика от Чалга-националния имаме голям шанс.
bg Sima
User
Registered2013-02-08
bg Mika >> saturday july 9 - 13:21
В списъка за избор на играчи липсва http://rockingsoccer.com/bg/soccer/info/player-1042196
...
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Готин >> saturday july 9 - 16:52
за сметка на това имаш
http://rockingsoccer.com/bg/soccer/info/player-976301
bg Готин
Newbie
Registered2013-09-26
bg Mika >> saturday july 9 - 18:24
Съжалявам, но за мен първият е с повече потенциал :)

Както и да е, някой да е не особено доволен от националната селекция? Да не иска някой футболист да участва или да иска друг да участва?
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Sima >> sunday july 10 - 06:10, Edited sunday july 10 - 06:45
Успех, Микаел!

Двамата играчи са различни, въпрос на вкус, както е казало мъдрото животно. Добре, че са в списъка всички те, че по мое време липсваха дефанзивните халфове почти два сезона, въпреки че са млади. Но наличните свършиха чудесна работа.

И което ме подсеща: Локи си замина и се появи на негово място някакъв си от някъде си. След като взе отбора му трябват 14 минути да го преименува. А след това му трябват 21 минути да ми каже, че мога да му взема "неговия" играч в националния отбор. /беше последния ми официален ден в НО на България/
Та това със запитванията и предишните ми мнения, които ви карах да ми кажете какво мислите. Чужденците хич не се безпокоят да ми дават акъл. Ще спра да давам примери, че има и доста абсурдни, като Бойчо Драмалов. *редакция*
bg Sima
User
Registered2013-02-08
bg mo >> sunday july 10 - 09:48
успех на новият национален треньор. а до офтопика за чужденците -много са досадни, нон стоп ме бомбандират с мсги july 6 - 21:06, From: lv (-_-) online do you want change with the clubs? и подобни.
bg mo
User
Registered2013-07-25
bg FC Smunck
bg Sima >> sunday july 10 - 10:32
*офтопик - това е комплимент и от тях за добрата ти работа :))))
bg Sima
User
Registered2013-02-08
bg Mika >> sunday july 10 - 19:20
Какъв късметлия съм, че никой чужденец не е питал за замяна с моя отбор ... или по-скоро това означава, че отборът ми е слаб ... :D
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Dragomir >> sunday july 10 - 21:03
Аз да взема да попитам нещо-нали някой от лигите ще изчезнат и ще се слеят с други,а какво става с националния им отбор ?
bg Dragomir
User
Registered2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Mika >> monday october 17 - 09:44
Никой не се кандидатира ...
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Mika >> friday february 3 - 11:25
Спечелих лотарията :D вече съм селекционер на Белиз! :D
bg Mika
Community admin
Registered2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Xitap >> friday february 3 - 14:41
Да ти е честито, почвам да вадя играчи от Белиз :D
bg Xitap
User
Registered2013-06-21
bg Arda