League of Czech Republic season 33

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Nové vlákno (181)


cz Demon >> wednesday march 12 - 14:09
To Shiva: Nejsem si jistý, ale mám dojem že jo...
To others: Chtělo by to nějaké volební drama. Filip je docela rozjetý a mě nadbývá VIP kupón... Mohu? Neřeknete to nikomu? :-D
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Qido >> wednesday march 12 - 15:59
Rád bych si to zkusil trénovat repre, ale bohužel to nejde. Po stránce VIP. Jinak zítra mě čeká zápas s dědkem tak jsem zvědav jestli aspon udržím remízu.
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Demon >> wednesday march 12 - 16:22
VIP jde poslat... ;-) Pokud se ti tady sejdou alespoň dva až tři hráči, kteří by se mohli teoreticky stát tvými příznivci v boji o trůn, pošlu ti jeden kupón... :-)
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Qido >> wednesday march 12 - 17:03
Takže si mám udělat kampaň? :D
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Demon >> wednesday march 12 - 17:10
Třeba... Doktor nám to promine... :-) Snad... Jednou... Možná... Časem... ;-)
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Qido >> wednesday march 12 - 17:17
Dobře beru to jako výzvu :P Kampaň rozeslána vybraným jedincům :D
cz Qido
User
Registered2013-02-08
ua Shiva☮ >> thursday march 13 - 05:37
Nechci být škarohlíd, ale s jedním VIP kupónem kandidovat nejde. Hráč musí mít VIP přeplacenu na alespoň 2 sezóny dopředu, aby mohl kandidovat na NT managera. 1 VIP kupón je jen na 2 měsíce.
ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
ua Shiva☮ >> thursday march 13 - 11:56
To: Ovčákla: Tak je pravdou že 13dedek13 už dávno měl nominovat tvého útočníka Medunu do repre. Má tam spoustu slabších dědků a Meduna je mladší a mnohem perspektivnější!!
ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz Demon >> thursday march 13 - 13:40
To Shiva:
No problem. A Meduna... To není zas takový hráč, aby to stálo za konflikt. Věc spočívá ve vybudování odporu vůči takovým hráčům, jako je 13dedek13... Skutečně, pokud chci, aby repre byla barevnější, budu dělat vše pro to, aby se tam nevracel ON... Ikdyž jsem jen malým soustem pro jeho sebranku...

To Qido:
Zjisti, co potřebujeme vědět o kandidatuře, já zajistím bony. Musí to být boj! :->
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Qido >> thursday march 13 - 16:02
Tuto sezonu jsem proti dědkovy neprohrál :D moji veteránská sestava ještě umí zahrát :D
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Qido >> thursday march 13 - 16:40
Počkej, vysvětli mně tu větu: Zjisti, co potřebujeme vědět o kandidatuře. :)
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Doktor >> thursday march 13 - 16:58
Mě to štve, že veteráni vyhrají nad trochu lepšími mladíky :-) Tak jsem přišel o druhé místo a ještě se musím klepat o třetí :-)

Jo a štvete mě, že proti mě chcete kandidovat ;-)
cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz Qido >> thursday march 13 - 17:51
:) V klidu , budu hlasovat pro tebe pokud nebudeš sám. Já to dělat nebudu, jelikož nemám VIP a ani mít nebudu. Pokud mně tady nedáš nějákou práci. ( Ale nezapomen , kdo má furt nejlepší koeficient v Evropě :D )
cz Qido
User
Registered2013-02-08
ua Shiva☮ >> friday march 14 - 12:57
To Ovčákla: nemám problém podpořit novou tvář na postu managera NT. Je pravda, že tým má hráče na to téměř pravidelně postupovat z kvalifikací, a to se neděje. Jiný případ je moje Somálsko, tam těch kvalitních hráčů moc není:)) ale věřím v lepší časy:)
ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz Demon >> friday march 14 - 16:49
To Shiva:
Brďo, jsem netušil, že vedeš Somálce!! :) Jak ses k té židli dostal? :) Mě nabízejí vést Rusko, ale já jsem dost měkký na takovou výzvu... Jestli už budu přemýšlet o kandidatuře, bude to u naší repre, ale to jen v případě, že se mi do voleb nepodaří protlačil Qida... ;)

To Doktor:
Jako admin by jsi naši komunitu mohl pochválit za snahu. Místo toho nás mírně odrazuješ od zábavy... :D

To Qido:
Myslel jsem, že by jsi mohl zkusit kandidovat bez VIP a potom si přečíst, proč to nejde. Já tohle udělám jedině, kdyby jsi se rozhodl do soboty (15.3.2014) to neudělat... Pokud to zjistíš a do zprávy mi dáš vědět co a jak s VIP kupóny (popř. i tvůj návrh volební kandidátky), dostaneš příležitost kandidovat... Ovšem, pokud budeš chtít sám, nikam tě nechci tlačit... ;)

To all:
V případě, že by Qido nekandidoval, myslíte, že bych to mohl zkusit já? B-)
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon