League of Czech Republic season 56

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Ligové info (516)


cz ArchStorm >> friday june 2 - 16:42

Zdravím. Jestli někdo přemýšlí o konci a má aspoň 5m popularitu dejte mi vědět převzal bych vás tým..pro mne by to byla úspora několika let a Caska liga by tak nepřišla o kvalitu ..kvůli pár dementnímu cizincům šla kvalita aspoň 3 silných týmu do pr..ke a že jich nemáme na rozdávání 

cz ArchStorm
User
Registered2019-04-25
cz FK Archie
cz Demon >> sunday june 4 - 06:00

Ahoj ArchStorm!

Částečně máš pravdu, sám se nestačím divit, co se to někdy děje a jak je tohle vůbec možné... Každopádně, ať už jsi nahoře, uprostřed, nebo dole, hrajeme "pouze" českou ligu, což tady v této hře znamená prales... 

Je jen na nás, kam to dotáhneme. Je mi hrozně líto hráčů jako Shiva, Doktor atd, kteří nastavili laťku vysoko, ale pak odešli. Nepopírám, že vše je tady u nás zrovna růžové, ale myslím si, že pokud chceme uspět ve hře jako zástupci české ligy, pojďme zpočátku aspoň zkusit komunikovat...

P.S.: colecko bojuje o svůj první titul, pojďme mu to z(ne)příjemnit!! :D

cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Demon >> saturday july 8 - 19:28

Povím Vám, takhle nabitý začátek sezony nepamatuju!! A to už nějaký ten rok hraju... Paráda, jen tak dál!

cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz ales72 >> monday august 28 - 09:50, Edited monday august 28 - 09:51

Ahoj, jen info , konečně po neskutečně dlouhé době jsem se rozhodnul pár sezon lehce vypnout, našetřit peníze a začít stavět stadion aspon pro mne zatím s vytouženou kapacitou 120.000.  Ještě sezonu možná dvě sezony budu drtit zuby respektive hrát aspon s takovou sestavou, abych nesestoupil a snad pomalu a jistě budu opět stavět klub z nadějí , že se usídlím v první polovině tabulky :)   At se daří. zatím musíme šetřit .  A díky za možnost odehrání přátelských zápasů naší reprezentace na mém stadionu, každá kačka dobrá a byl jsem za to rád ..... 

cz ales72
User
Registered2015-03-09
cz FC STRATOVARIUS 1972
cz Demon >> wednesday august 30 - 16:38

Ano, stadion je nejdůležitější zdroj příjmu v této hře. Proto jsem zastánce jeho rozšiřování, ovšem sám jsem v tomhle ohledu zaspal a teď to horko těžko doháním... Cca za tři až čtyři sezony snad budu schopen vyplatit stavitelům rozšíření na 200k diváků. 

Držím aleši palce, ať se tvé plány podaří zrealizovat. 

Jinak, k tomu přerozdělování zápasů NT. To má ve své kompetenci pouze systém hry samotný. Vybírá pro národní týmy ty nejnavštěvovanější, respektive největší stadiony v každé zemi. U nás se zrovna hrálo ME, tak jsme to měli trochu pestřejší. Teď to bude zase bída... :)

cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz ales72 >> saturday september 2 - 13:47, Edited saturday september 2 - 13:48

Díky , je to opravdu o trpělivosti  

cz ales72
User
Registered2015-03-09
cz FC STRATOVARIUS 1972