League of Czech Republic season 59

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Ligové info (516)


cz Qido >> sunday september 21 - 18:11
Zítra se odehraje další kolo ligové soutěže. Tia přivítá Xanadu. Tia určitě bude chtít využít domácí prostředí a navýšit náskok právě na druhou Xanadu.

Můj tip je , že Tia vyhraje o gol.
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Doktor >> sunday september 21 - 19:58
jojo... mám skvělý los... venku TIA a pak doma Matroni. To zase bude propad mimo stupně vítězů...
cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz Qido >> wednesday september 24 - 17:50
Po 12.kole se můžeme kouknout jak málo stačí, aby ste se posunuli z 5. na 2. místo. Překvapení kole je určitě tým Přestavlk, který dokázal TBS udolat 2:0. Samurai potrápilo favorita ligy TiU, kterému nakonec podlehl 2:3. A BnS porazilo ve vyrovnaném zápase Spartu.
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Qido >> friday september 26 - 05:04
Dnešním ligovým tahákem je určitě zápas mezi Spartou a Přestavlky.
Sparta minulé kolo zajížděli k neoblíbenému BnS , kde taky po boji prohrála 1:0. Přestavlky doma překvapili TBS a vyhráli 2:0. Týmy dělí před vzájemným duelem jenom skore. Podle mě to dnes bude tuhý boj, který skončí výhrou Přestavlk o jeden gol nebo remízou.
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Qido >> saturday september 27 - 05:55
Víkend začíná dvouma zápasy.
Xanadu přivítá Zbrojovku, která včera udolala Real Přerov 1:0. Xanadu si včera zastřílelo proti poslední Rudé Hvězdě. V dnešním střetnutí je menší favorit Xanadu, ale Zbrojovka ukazuje tuhle sezonu , že na ni nemůžeme zapomenout v boji o poháry.

BnS se tuhle sezonu velice trápí a bude mít ještě co dělat, aby se udržela. Klub s velkou historií zažíbá , tak mizernou sezonu poprvé a určitě na konci sezony budou hráči nést následky na výkony. Dneska doma přivítá TIU , nejtěžšího soupeře co může mít. Tia zatím ještě nepoznala hořkost porážky, a v dnešním zápase je velkým favoritem. BnS doma už dokázalo , že se dá hrát. Když porazili silnou Spartu. No uvidíme zázraky se dějí.
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz čusek >> saturday september 27 - 06:11
pokud BnS na pozici brankářské jedničky zustal jen Alisher Basirov je docela možní že bude na konci sezóny bojovat o udržení v 1 lize což by byla velká škoda.
cz čusek
User
Registered2014-03-05
cz FK Přestavlky
ua Shiva☮ >> saturday september 27 - 06:16
Myslím, že mluvím za všechny manažery, když pochválím Qida za ligové reporty, které výrazně zatraktivnily jak ligovou soutěž, tak Rocking Soccer jako takový. Jedinou vadou na kráse jsou však občasná, gramaticky nesprávná, slovní spojení typu "dvouma zápasy". Jakmile Qido spraví i tuto oblast, bude vše perfektní. Takže Qido, ještě jednou pochvala.
ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz Qido >> saturday september 27 - 07:19
Shiva vím o tom, zapracuji :) Čusku bohužel to je jedinný golman co mám , i finanční situace je blbá , musí mně vystačit to co mám :)
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Qido >> wednesday october 1 - 10:28
Po delší pauze se vám pokusím přidat příspěvek o následujícím kole, který se bude hrát zítra. Liga je už za svoji půlkou. TIA, která patří k největším aspirantům na titul má 4body k dobru na TBS. Na dalších místech je boj vyrovnaný jako minulý rok. Xanada , která je zatím na 3. místě má 2 body náskoko na Orgamente. Orgamente ještě dnes večer hostí Bota (Jindřichův Hradec) a dá se očekávat vítězství. Pokud tedy Bot nepřekvapí, jako včera TIU, které nadělil 3 goly a uštědřil ji první porážku v sezoně.Zítra TBS bude hostit na svém stadionu TIU a pokud chce pomýšlet na 1.místo, tak TIU musí porazit.
Další důležitý zápas čeká tým Přestavlky, který přivítají Xanadu a pokud chce myslet na poháry dál musí XANADU porazit. Jinak na druhým konci tabulky, jsou dva týmy,které ještě v sezoně nevyhráli.
Rudá Hvězda s dosti omlazeným týmem a Disneyland.
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Qido >> thursday october 2 - 14:50
Takže dnešní duel skončil 2:2.
Blíže k vítězství měl Dědek a jeho svěřenci. Ale po vlastním golu nejzkušenějšího hráče Lukáše Kopeckýho zápas skončil remízou.
BnS znovu prohráli a to 0:1 proti Samurai Brno. Jejich šance skončit v horní polovině tabulky je už mizivá.
Orgamente remizoval na půdě Pink Piggies 0:0 po červené kartě SABROSY A TÍM určitě stratil šanci na výhru.
Targaryen pokračuje v dobré formě, doma porazil v derby Real Přerov 2:1.
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Qido >> wednesday october 8 - 14:45
Zítra hned ráno nás čeká derby mezi TBS a Targaryenem. TBS pokud chce myslet na titul musí vyhrát, ale rozhodně to nebude mít lehký, protože Targaryen má z posledních 5 zápasů 13 bodů. TBS by mohlo vytěžit z domácího prostředí, kde ještě tuhle sezonu neprohrála! Můj tip je , že TBS vyhraje o 2 goly.
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Qido >> monday october 13 - 11:50
Po dnešní výhře 4:0 nad týmem BnS, Shiva se svoji družinou obhájil titul!!! Tímto mu gratuluji a přeji mu do další sezony aspon ty úspěchy jako v probíhající sezoně :)
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz t0maash >> monday october 13 - 13:00
Přidávám se ke gratulacím, zasloužená obhajoba :)
cz t0maash
Newbie
Registered2013-11-07
cz Aegon I. >> monday october 13 - 13:50
taky se přidávám ke gratulantům ... at se daří nadále :)
cz Aegon I.
Newbie
Registered2013-10-24
cz čusek >> monday october 13 - 13:56
gratuluji a ať se stále daří
cz čusek
User
Registered2014-03-05
cz FK Přestavlky