League of Czech Republic season 68

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

sezona 21 (5)

cz Qido >> tuesday december 15 - 08:34
Už zítra nám začíná 21. sezona, jak se na ni připravujete? :) Popřípadě vaše cíle
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz honajz >> tuesday december 15 - 10:45
U mne je to jako vždy - snaha se udržet. :-) Podcenil jsem před pár sezonami nutnost na týmu pracovat, a teď to horko těžko a pomaličku doháním.
cz honajz
User
Registered2013-01-16
cz čusek >> tuesday december 15 - 17:21
já obměnil horší hráče za lepší a mladší .Cil mám stejný držet se na špici a útočit na první místo.
cz čusek
User
Registered2014-03-05
cz FK Přestavlky
cz Qido >> tuesday december 15 - 18:44
Je docela škoda, že Blue ztratil motivaci, myslel jsem si že bude jak manažer z Lucemburska, který měl podobnou kvalitu hráču...
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Doktor >> wednesday december 16 - 06:59
já nevím... možná tuto sezonu zkusím zase nastavovat sestavu. Minulou sezonu jsem všechno nechal automaticky a bylo z toho třetí místo... když jsem to všechny sezony předtím nastavoval sám, tak nic :D

no díky rozhýbání trhu s hráči jsem jich pár prodal a prachy jdou hned do zázemí... Noví hráči asi nepřijdou, potřeboval bych mladého talentovaného obránce a útočníka, ale žádný zajímavý cenově dostupný na trhu není...

Jinak cíl je jasný... titul (stejně jako několik sezon). Cokoli míň je prohra...

Blua je škoda, ale co naděláme... manažeři přicházejí a odcházejí...
cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26