League of Czech Republic season 68

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Tisková prohlášení manažerů z Čech, Moravy, Slezska a podobných sousedů (8)

cz Demon >> tuesday november 29 - 09:01
...tak, prosím, jelikož tuto možnost nemáme v profilech, osolíme si to zde. Kdo není pro, nechť svou klávesnici ani nevytahuje... ;)
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Doktor >> tuesday november 29 - 21:03
Tři kola před koncem je o titulu prakticky rozhodnuto a tak už můžeme začít hodnotit. Fanoušci Vlků určitě očekávali čtvrtý titul a vedení ostatně také, nicméně musíme sportovně uznat, že TBS je letos nepřekonatelný. Ještě nepoznal porážku a nám uštědřili v obou zápasech debakl rozdílem třídy. Jsem rád, že se nám podařilo zajistit si Evropské poháry na příští sezónu. S výkony hráčů jsem spokojen. Nová jednička v brance Slovenský se chytil a zatím 13 čistých kont je skvělý výsledek. Šimon Drencený, jak už je jeho standardem, i letos vede tabulku střelců a pokud náskok udrží, bude to znamenat neuvěřitelných 10 po sobě jdoucích titulů krále střelců. Šimon je prostě legendou jak v Xanadu, tak v národním týmu, kde oslavil 100. reprezentační start a zároveň je nejlepším střelcem týmu.
Co říci závěrem... V posledních třech kolech, se pokusíme urvat všech 9 bodů, abychom si zajistili boje o Ligu mistrů. Nemusíme spoléhat na ostatní výsledky, takže je to jen a pouze na nás. Myslím si, že na celkové zhodnocení sezóny si ještě pár dní počkáme, až budou odehrány všechny zápasy.

Doktor
cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz Qido >> wednesday november 30 - 15:09
Po několika sezonách útočíme na nejlepší výsledek v lize.... Největší zklamání téhle sezony bylo vyřazení v Národním Poháru, týmu jsem věřil ve finále... Pro další sezony bude cíl určitě větší než polovina tabulky...
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Qido >> saturday january 28 - 11:53
Další sezona je za námi... Moje umístění je pro mě zklamáním, ale není to poprvé. Každou sezonu zkoušíme něco jiného, tak uvidíme jak to půjde dále.. Na přestupovým trhu nebudu až tak moc aktivní, už jsem prodal dva zkušený obránce a teď mně potvrdil přestup zatím jenom jeden hráč, více se budeme soustředit na vývoj mladých hráčů... Další sezonní cíle: umístění do 6.místa v lize , čtvrtfinále Poháru
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Doktor >> saturday january 28 - 20:38
Zhodnotit tuto sezónu je pro mě velice jednoduché: absolutní úspěch. Získali jsme poprvé v historii našeho klubu jak Pohár, tak titul mistra ligy. Double byl naším dlouholetým cílem, který se nám nyní povedlo splnit. Naši hráči ke každému zápasu přistupovali naprosto soustředěně a profesionálně, ať už se jednalo o pohárový nebo ligový zápas. Pouze dvě ligové prohry v Třinci a s Přestavlkama jsou toho důkazem, stejně jako druhá nejlepší obrana a po dlouhé době druhý nejlepší útok.
Také bych chtěl pogratulovat Li-ren Hsimu ke koruně střelců, kterou po 10ti sezónách přebírá od naší i národní legendy Šimona Drenceného. Jen bych poznamenal, že kdyby se Šimon na tři zápasy nezranil, tak to mohlo dopadnout i jinak.
Za vedení a celý realizační tým bych chtěl tento náš čtvrtý titul věnovat všem našim bývalým hráčům, kteří pomohli posunout náš tým směrem k těmto úžasným výsledkům.

Do příští sezóny máme cíl jasný: obhájit double. Nemá cenu si klást nízké cíle, jelikož jsem v posledních pěti sezónách získali 4 tituly, tak od nás naši fanoušci neočekávají nic menšího.
cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz Maros >> wednesday july 4 - 07:53

Výrazně později, než se v odborných kruzích očekávalo, se Brno Divided probojovalo do první ligy. Během posledních osmi sezón se drželo na předních příčkách, z toho 6x bojovalo v barážích o postup. Bohužel až doteď vždy neúspěšně v různých fázích baráží. Nyní čeká celý tým mnohem náročnější úkol. Udržet se v bojích s nejlepšími týmy české ligy a stát se trvale součástí první ligy. K tomu je zapotřebí nejen posilovat sestavu zahraničními hráči, ale také získávat talentované dorostence. Vedení klubu doufá, že v příštích 30 ligových zápasech odehrají hráči co nejlepší výkon a udrží se mimo ohrožení přímého či barážového sestupu zpět do druhé ligy.

cz Maros
User
Registered2016-12-16
cz ales72 >> wednesday july 4 - 21:16

Nová sezona :  Ani nevím co přesně napsat, nebot naše výsledky jsou již několik sezon téměř identické a při startu sezony jsme bud velmi dole , nebo i mírně nahoře   , ale vždy konečná fáze je uprostřed laughing Tak střed  tabulky je tak pravidelný, že už si říkám co dál.... vždy ale máme blíže k sestupu než k pohárům ... ale jo, účast v 1 lize je příjemná a zatím není moc co měnit wink  

cz ales72
User
Registered2015-03-09
cz FC STRATOVARIUS 1972