League of Czech Republic season 68

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Překladatel do Češiny (10)

cz Qido >> monday june 17 - 18:53
Ahoj hráči, co třeba překládat tuto hru to našeho mateřského jazyka? :)
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Demon >> saturday june 22 - 09:49
Už se na tom pracuje...;)
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Demon >> thursday july 4 - 17:46
Takže to zatím vypadá, že do konce července by mohlo být vymalováno...nic ale neslibuju, může mi do toho vlézt cokoliv...
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Demon >> monday july 8 - 19:35
Tak mi do toho vlezl nezájem překladatele honajze...Nemá někdo z Vás zájem mi s tím překladem trochu pomoct? Samotnému mi to bude trvat ještě tak další 2 měsíce, jelikož mám přeložených teprve 1600 položek z cca. 5000...
A prosím, ničeho se nelekejte, sám taky neovládám angličtinu na 100%, ale kamarád google ve spojení s mozkem v akci rádi pomůžou...;)
Zájemci, prosím ozvěte se mi tady na fóru nebo do pošty, ok? Je to tu třeba trochu rozhýbat. Protože v opačném případě česká komunita v této hře zcela zanikne, což by byla podle mě velká škoda...
Úbytek 20% hráčů za měsíc hovoří za vše...Oslovujte tedy své kamarády, známé, rodinné příslušníky atd... Jsou ještě volná místa dokonce i v nejvyšší české soutěži...
Pokud jste tento příspěvek dočetli až sem a s plnou poctivostí, mnohokrát děkuji za pozornost...

Mirek
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Demon >> friday july 19 - 20:53
Takže nepomohla ani záměna překladatele honajze za 13dedek13...
Někdo další na vyzkoušení? :D
Jinak, aktuální progres je cca z 70% hotový (bez nápovědy), ale nějak ztrácím motivaci...
Od 1.8.2013 na českém fóru začíná soutěž o hvězdičky, četl o tom někdo z Vás?
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Doktor >> thursday august 8 - 14:17
Já se hlásím na pomoc s překaldem ;-)
cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz Demon >> friday august 9 - 18:54
máte poštu pane Doktor...:)
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
sk gamesak >> wednesday january 15 - 20:46
caute, mám teraz zapnutý ten český preklad, len tak narýchlo som si všimol že niektoré veci sú nepresne preložené. Napríklad ten talent na penalty, možno aj iné. Inak je to dobrý preklad, škoda by bolo takých nepresností:)
sk gamesak
User
Registered2013-03-22
cz Demon >> wednesday november 4 - 05:19
Jsou hotová pravidla...

Moc Vás, česká komunito, prosím: "Nahlaste mi každičký detail překladu, který nelahodí našemu-Vašemu uchu či oku. Naštelujeme to... OK?"
Přeji si to tady trochu vymazlit, když už jsme se dostali v překladu zas o kus dál...

Jo, a nejpozději do konce příštího týdne by měla býti hotova nápověda tzv. "po česku". Budeme tedy míti možnost přečíst si, jak se proráží stabilní cesta do skupin Evropy... ;)

Ale opravdu, co Vám nesedí, prosím nahlásit ať už do soukromé pošty nebo přímo tady, do tohoto vlákna, děkuji.
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon