League of Czech Republic season 68

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Evropské poháry (13)

cz Demon >> thursday july 11 - 20:14
Tak se nám stalo, že jediným českým zástupcem v kvalifikaci Ligy Mistrů bude BOT... Koukal jsem na rozpis a našel jsem něco podobného i na jiných úrovních, takže asi nejde o nic zvláštního. Podobný kousek se povedl nějakému Islanďanovi a jednomu z Černohorců...
Otázka zní: "Co na to říkáte? Mě osobně to třeba docela zklamalo..."
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Qido >> tuesday july 16 - 13:09
Bohužel, škoda že nejde nahradit druhým týmem v lize :)
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Demon >> wednesday july 17 - 21:05
Možná by to po nějaké rozumné rozmluvě šlo, ale chce to tady trochu oživit, jinak není pro koho bojovat...:)
Nejlepší na tom je fakt, že ten BOT udělá v Q2 takovou ostudu, že na ni budeme zapomínat fakt dlouho...:/
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Qido >> thursday july 25 - 17:22
To už hraji poháry jenom já? Docela škoda co jsem , tak koukal. Snad to příští sezonu bude lepší :)
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Demon >> sunday july 28 - 16:49
Nevím v čem to vězí, protože hra samotná je docela kvalitní... Místo toho, aby naše komunita rostla, padá ke dnu...:) Paradox... Jinak, posílám gratulace z vesmírného střediska na parapetu mého okna tady v Třinci!!! Pohárům zdar! ;)
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Demon >> friday august 9 - 18:57
Hmm, 1 bod a mohlo být všechno úplně jinak...:/ Inu, je to škoda...
Ale jinak gratuluji a zároveň děkuji za zatím nejlepší českou ligovou reprezentaci! Snad se nám povede příští sezonu nějaký atak na vyšší žebříčkové pozice...;)
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Demon >> wednesday august 6 - 11:03
Shiva, Doktor, nebo 13dedek13? Kdo z nich ukočíruje svou mašinerii až do předkola LM? JACONA s Qidem po tom taky touží... Co si tak pamatuje historie, máme zatím jen dva skupinové průniky. Pánové, konečně se to začíná dít! Díru do světa nechť udělá nejlepší z Vás, howk!
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Qido >> wednesday august 6 - 18:05
Všem to přeji stejně :) Už by to chtělo delší účast v pohárech :)
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Demon >> sunday may 24 - 15:55
Ajaj, ten začátek sezony nevěští nic dobrého... :)
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
ua Shiva☮ >> wednesday may 27 - 05:17
Tak se mi podařilo přežít klinickou smrt a po domácí prohře 1:2 jsem soupeře Tartu porazil u něj na hřišti 3:2 a postoupil do 3. předkola EL, v což jsem už ani nedoufal:) Teď to ovšem bude tvrdší oříšek.
ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz Demon >> wednesday may 27 - 07:31
To dáš, ne? Jsi Bůh. ;-)
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
ua Shiva☮ >> wednesday may 27 - 09:59
I Bozi nemají vždy svůj den...:-)
ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz Qido >> wednesday may 27 - 14:21
Docela závidím tým tomu lucemburčanovi, který dal náklep Dědkovi, už ho dlouho sleduji. Co on dokáže se svými hráči je docela dobrý :D . Jinak gratuluji Shivě k postupu do dalšího kola, věřím že i v tomto předkolo ukážeš co v tobě je a španěla porazíš :)
cz Qido
User
Registered2013-02-08