League of Czech Republic season 68

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Otazky (5)

cz ArchStorm >> thursday may 14 - 06:04

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/team-527 ..myslite ze to jde jako f2p nebo proste investoval hodne penez a nebo to v te dobe slo a ted uz nejde .. coz v porovnani snad vsech top manazeru v ceske lize je hodne OP a to "zacal" 2016

cz ArchStorm
User
Registered2019-04-25
cz FK Archie
ua Shiva☮ >> thursday may 14 - 19:39

Určitě to jde. Ale musíš být 1. V silné a konkurenceschopné lize, což polská je a 2. Bez přestání investovat do facilities.

Ale pokud chceme zlepšit českou ligu, tak aby bylo výhodné ji hrát, musíme investovat bez přestání všichni. Nemá význam investovat/kupovat starsi, byť dobré hráče. Jsou to vyhozené peníze, které se dají využít lépe.

ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz ArchStorm >> friday may 15 - 09:17

jj moje slova.. to co mne udivilo ze ma 200000 stadion..ani ti nejlepsi u nas ho snad nemaji..ja chci jit pres svoje mlade ale vsechno strasne trva..plus jestli spadnu do 2.ligy tak nebude ani prijem ze stadionu a o tom to vsechno je

cz ArchStorm
User
Registered2019-04-25
cz FK Archie
cz ArchStorm >> friday may 15 - 09:20

a taky vsiml jsem si ze skoro vsichni tahaji z juniorky i  hrace jine narodnosti .. mne z juniorky jdou jen cesi (tak to ma podle mne byt)

cz ArchStorm
User
Registered2019-04-25
cz FK Archie
cz ArchStorm >> friday may 15 - 09:24

a ja uz to psal i na anglickem foru aby jsi prilakal do takovych lig jako je ceska musel by byt nejake zmeny a ta hlavni je ta ze tymy rizene pocitacem by museli mit pres 120% fanousku tymu proti kteremu hraji 

cz ArchStorm
User
Registered2019-04-25
cz FK Archie