League of Czech Republic season 68

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Posezónní vyjádření manažerů (59)


ua Shiva☮ >> wednesday july 1 - 20:34
Tak jsme znovu obhájili stříbro:) Ne, jsem rád, že jsem vyhrál Pohár a půjdu tak do EL z lepší pozice než z 1. předkola:) Jinak Treninkové centrum 10 dostavěno a stavíme Centrum mládeže 10. Vím, že už se opakuju, ale už by bylo dobré dostat se do skupin EL. Tak snad to letos vyjde. A když ne, tak zase příští sezónu:)
ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz Blue >> wednesday july 1 - 22:22
Mě velmi těší, že se nadále výrazně prosazuju ve statistikách ligy. Můj DM Beracký v loňské sezoně vyhrál suverénně soutěž o největší počet žlutých karet (nějak 15) a v letošní sezoně zaslouženě přidal triumf za největší počet červených karet. Zde je však třeba podotknout, že na další sezonu trochu ztrácí motivaci, slíbil sem mu, že zkusím prosadit něco jako trophy za největší počet zavražděných nepřátel.
cz Blue
User
Registered2014-07-26
ua Shiva☮ >> thursday july 2 - 05:04
To Blue: Co se týče těch pozitivních statistik, tam myslím že letos vede V. Kuts ze Samuraje. Včera si dal (k mé spokojenosti) dva vlastňáky během jednoho zápasu a s celkovým počtem 4 vlastenců se umístil na prvním místě této prestižní tabulky:)
Nemyslím to nijak zle vůči Samuraji, ale být u mě v týmu, tak půl roku nedostane plat:)))))
ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz Blue >> thursday july 2 - 07:44
To je pěkný, škoda že není na trhu, hned bych ho koupil.
cz Blue
User
Registered2014-07-26
cz Doktor >> thursday july 2 - 10:34
Tak já musím konstatovat, že můj cíl - výhra v dorosteneckém poháru - se povedlo splnit a jsme tedy rámcově spokojeni. Trochu mě mrzí podcenění Poháru a vypadnutí už ve 3. kole, ale to se snad příští sezonu zlepší. Šesté místo v tabulce považuji za úspěch. Mladíci se dobře poprali se všemi soupeři. Proti silným týmům občas i zabodovali. Trochu mrzí pár debaklů od srovnatelných týmů, ale to se taky časem a zkušenostmi snad spraví. Celkově tedy považuji sezonu z naší strany za povedenou.
cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz Qido >> saturday august 22 - 08:12
Sezonu budu hodnotit jako nepovedenou...Jedinný co mě těší je skalp některých předních týmů, o to méně prohry se slabšími. V přestupovém období nebudu očekávat nic velkýho , spíše se bude rozprodávat tým a šanci dostanou dorosteny... Cíl pro další sezonu je záchrana nejvyšší soutěže..
cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Demon >> saturday august 22 - 15:04
Mě se sezona vůbec nevydařila. Cílem bylo vybojovat evropské poháry a to se nepovedlo... Během nejbližšího přestupového okna plánuji několik odchodů a pravděpodobně žádné nákupy (jestli, tak nadějné mladíky)... Dá se očekávat, že vzhledem k počtu dorostenců, které hodlám zapojit do hry, budu mít problém umístit se v horní polovině tabulky. Cílem tedy je klidný střed tabulky...
cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Blue >> saturday august 22 - 15:29
Tož taky chcu něco prodat, ale při současný tristní situaci na trhu si musíme držet palce, aby to nebylo nakonec jen do banky. Rozestavěl sem TC10, ale trvá to drsných sezonu a půl.
cz Blue
User
Registered2014-07-26
cz Matess >> saturday august 22 - 17:39
Tak jsme se na poslední chvíli zachránili ale určitě nejsem s touto sezonou spokojen v prestupnim období se pokusím posílit kádr. Luzankam a Vorechovu přeji hodně štěstí v baráží.
cz Matess
Newbie
Registered2014-02-03
ua Shiva☮ >> saturday august 22 - 18:17
Tak co říct k poslední sezóně.. Dobrý, lepší, vynikající a nakonec všechno špatně:) Už nikdy nebudu experimentovat na konci sezóny :) A co dál? Něco koupit, něco prodat, ale hlavne za 10 dní se dostaví Centrum mládeže 10, tak uvidíme, jaké dorostenecké bomby začnou padat:) Hlavně přeji všem hodně štěstí v Evropských pohárech a podle místního koloritu si budu přát, abychom se konečně někdo probojovali do skupin těchto soutěží:)) GL to all!
ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz t0maash >> sunday august 23 - 08:26
Pro nás letos klidná sezona, podařilo se to, o co jsme se snažili a to sice zapojení dvou útočníků, kteří byli oba mezi TOP střelci ligy. Pro další sezonu plánujeme opět hrát ve středu tabulky a mezitím obměnit část kádru.
cz t0maash
Newbie
Registered2013-11-07
cz PolarM >> sunday august 23 - 17:56
S touto sezonou jsem velmi spokojen. I přes to, že AFC je papírově slabý tým, jsme toho hodně dokázali a skončili pohodlně ve středu tabulky. Teď je mým úkolem zbavit se několika dorostenců a vydělávat na TC 10. Jinak všem přeji hodně štěstí v příští sezoně.
cz PolarM
User
Registered2014-07-06
cz čusek >> sunday august 23 - 18:25
já jsem s touto sezónou velice spokojen. Podařilo se mi vyhrát ligu v což sem vůbec nedoufal. Nyní hodlám většinu peněz dát do stavby zázemí. prodat pár hráčů, které jsem dal na hostování aby vyrostli a budu doufat že na nich něco vydělám jinak základ krom dvou tří hráčů zůstane stejný. přeji všem hodně štěstí v následujících obchodech a další sezóně.
cz čusek
User
Registered2014-03-05
cz FK Přestavlky
cz honajz >> thursday august 27 - 21:46
Tož co říct? Tuhle sezónu jsme se vrátili do první ligy a byli chvílemi horší než bot team. Hodně za to může laxnost manažera, tedy mne, který se sem chodil jen sem tam kouknout a nic s kádrem nedělal. Tak si držíme palce v baráži a zkusíme postupně tým nějak pročistit, lépe sestavit apod. Hodně mne mrzela ta spousta proher o jeden jediný gól, kterých na můj vkus bylo nějak podezřele moc.
cz honajz
User
Registered2013-01-16
cz Qido >> friday october 23 - 08:24
Nejhorší sezona v historii klubu vedeným moji osobou. Po podceněným posledním zápase jsme se ocitli v baráži , kde jsme totálně vyhořeli v baráži. Bohužel příští sezonu odehraji ve 2.lize, cíl je jasný Postup zpět, tam kam patřím :D
cz Qido
User
Registered2013-02-08