League of Estonia season 41 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 45 (22)


ee onuelver >> thursday july 4 - 19:41

Kuhu mul nii kiire peaks olema?

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> friday july 5 - 20:21

Ainus, kes siin su liigavõitu saab ohustada, on Anarch ning pooletärnise vahe puhul teeksin panuse juba sinule. 

Torni peab kõvasti pingutama, et esikolmikut vältida, Navi vegeteerib lihtsalt nagu igal suvel ning Anomaalial on üldse kokku 3 17-aastast ründajat, nõrgemad kui su Sapunxiu. Tagumise neliku omade võitmiseks peaks piisama, ilmselt ka peoga viike esimese poole vastu ja mõni õnnelik võit penaltist, kuid kindlasti pudeneb mõni punkt ka tagumisele nelikule. Red Bull ilmselt sunnitakse kolmandaks, aga liigavõitja materjali veel napib. 

Tagumises nelikus on punaseks laternaks ilmselt Tartu-7, teiste vahel võib rebimiseks minna. Lynx tundub veidi nõrgem, aga ehk noorus ja inimjuhtimine aitavad püsima jääda. Keila vanurite õnn ei tohiks ju lõputult õitseda.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> friday july 5 - 21:16

Võiks teha seda nalja et kõik mängivad Navi vastu bot lineupiga ning ta ülesse saata. Iseendast on tal justkui parem rivistus kui Tornil ning võidab hooaja jooksul kõigi vastu ühe mängu ikka ära. 

Ma müüsin veel 2 vanemat ründajat kah maha omal et veidigi kompenseerida. Jääbgi kogu rünnak noorte peale. Ning küll Anomaalia 17sed ka skoorima siin hakkavad- mul lõi Sapunxiu ju 6 väravat mullu ning tal alati kõrval kõvemad härrad kui ta ise. Ilmselt jälle playoffidele jään sõltumata tahtmisest.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> saturday july 6 - 16:41

Eelmine su nali lõppes sellega, et saime üles meeskonna, mis lõi hooaja peale 3 väravat. Kas tõesti jäi Meistriliigast nii halb mekk, et tahad seda kunstlikult veelgi nõrgemaks teha?

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday july 6 - 19:45

Krt ma oleks ehk praegugi veel Meistrikas kui too pudrunäpp Tortila poleks Anomaalia vastu noid ainsaid pealelööke ainsalt ründajalt sisse pudistanud. 

Navi puhul tahaks näha mis ta üleval suudab. Oli siin mõne aja eest kõva sõna võtja. Teises ta suudab jah iga vastu võidu kätte saada aga kui paljude vastu Meistrikas?

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> sunday july 7 - 14:47

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-1704523/transfer      Sin liigas aitaks kellelgi kenasti mängida ja ka lööks midagi ära,kõrgemal tast asja pole,kui keegi tahab meeskonnale täiendust,võib ka alla pakkuda,akseptin ikkagi,muidu läheb pangale.

ee anarch37
User
Registered2013-05-26
ee djdurex >> tuesday july 9 - 11:43

Eks ma sügise vaatan, kui rohkem aega saan. Võimalik, et siis põhiosa mehi müügiks ja hakan ka uute noortega peale. Praegustega pole level 1 midagi teha, piisab kui Pukat võidavad :D

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts