League of Estonia season 41 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 47 (36)


ee Balthazor >> wednesday september 18 - 04:06

Antoshin on 1,5 tärni veel nõrgem ning vahe Meistriliigaga käriseb veel suuremaks. 2-3 hooaega, et ta Liwei praeguse tasemeni jõuaks. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> monday september 23 - 15:45

Heh ja olengi karikafinaalis üle hulga aja jälle teise liiga klubina. Sääl midagi head muidugi loota pole aga ikkagi kaks Meistrika klubi on rajalt maha võetud teel sinna.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> tuesday september 24 - 18:35, Edited tuesday september 24 - 18:36

Ju see on märk vales liigas olemisest

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> wednesday september 25 - 13:15, Edited thursday september 26 - 14:16

Pole mingit valet liigat kui teiseski on mansasid kelle vastu ma kuidagi ei saa kuid kes Meistrikas kuuluks tagumisse nelikusse. 

Tänane viik oli puhas joppamine et suudeti üks ära lüüa. Muidu nägi mäng ikka halb välja ja punkti väärt ei oldud.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> friday september 27 - 11:26

Ropult palju kaarte ja vigastusi on viimasel ajal, just tugevamatega mängudeks.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> saturday september 28 - 20:41

Krt jälle unustasin hiina "kvaliteedi" väravasse ja 6* neeger lööb talle ära. Peab vist tagasi kolmandasse liigasse kolima järgmine hooaeg. Enamvähem kõik 22+ müüki ja aidaa.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> monday september 30 - 17:02

Siis jääksid ehk kuhugi Lynxi ja Keila kanti hingitsema. Sellel küll mingit mõtet poleks. Keegi peab siit ju järgmistel hooaegadel ka Meistriliigasse üles tulema. Hetkel oleks sul vaja nii 3-4 tugevdust ja oleksid valmis üleval püsima jääma.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> friday october 4 - 13:21, Edited friday october 4 - 13:26

Liigahooaeg nkn mõtetu. Lihtsalt Navi pole oma auklike liinidega nii stabiilne et õnnestuks teda playofile saata enda asemel. Ta suudab tahapoole rohkem punkte ära kaotada kui mina.  

Mul oleks parem praegused vanemad mängijad ära müüa ja keskenduda YA3st tulevale generatsioonile sest YA2 vendadega pole mul üleval enam midagi teha. Lähemal ajal peaks üks supertalent ka saabuma sest Antoshin on juba alumisel real. Kuusk on vanuse tõttu perssekukkunud vend ning pole kindel et ka Antoshinist asja saab kuna pidevalt treeningmoraal miinustega kippunud olema. Müügiga ei teeniks temast ka midagi ning pole ta hiinlasest ka suurt parem. Bottide vastu käraks isegi Keres ära. Tunnen juba et ei viitsi selle mansaga jebida. Meistrikas on ju ära käidud ja ka korra püsima jäädud ning tippude hulka murdmiseks pole mul finantse. Hea meelega müüks laiali ja kandiks rahad Labinotisse et toda veidi kõvemaks saada kuna too on seisma jäänud aga ei saa nii. Vahe High Voltage ja Tanameraga on vähenenud ning mõni eurosats kellest varem üle oldud on mühinal mööda läinud.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> friday october 4 - 20:00

Ja mis peaksin siis tegema mina, kel läheb vähemalt pool aastat esimeste YA3 noorte saamisenigi? Sooritama ajaloolise liikumise kolmandasse liigasse, kui sa jääd teise liiga lõppu juurviljuma? 

Mis sel Antoshinil siis häda on, 24-selt juba 9,6 tärni käes ning kui talle taktiks 1,5 pallini laod, on veel rohkem ja enne 25 punase tärniga. Lisaks saad talle praegu anda piisavalt mänge, ta ei jää Liweile tärnidelt väga palju alla. Vaid Rattasepp on ehk veel kiirema arenguga tänu FA2-le. Pealegi areneb ta veel hulk hooaegu enne kui hakkab pisut tagasi vajuma, oma 12 hooaja pärast veel täiesti Meistriliiga tasemel. 

Labinotiga sul see õnnetus, et ülejäänud nii nõrgad on, et ei motiveeri edasi arenema ja sa ei raatsi ka paari hooaega pausi võtta, sest keegi teine ei tooks europunkte. Enne jõuad sa Puka Cityga EL alagruppi kui Labinotiga, selleks piisab sul olla Meistrikas nii 6.-7. koha tasemel ja õigel ajal kord karikas ära võita. Läbi eelringide kadalipu pole minagi iial gruppi murdnud. Järelikult peaks Labinoti saama Dünamost tugevamaks. Sa oled niigi seal liigas legendiks saanud. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> saturday october 5 - 09:22

Puka poisil on tunduvalt parem seis,kui mul...Ma pean siin veel kiirkorras kellegi maha parseldama,et stata raha kokku saada,tänu sellele pole mul siiani adekvaatset kiiprit...Seega,ka võidetavates mängudes taovad vastaste õnnestumised kollid mu puuri,vahet pole,et pealelöökide suhe on 50%minu kasuks,samuti kaitsevõidud...

ee anarch37
User
Registered2013-05-26
ee onuelver >> saturday october 5 - 13:27

Liwei lasi tänase mängu ka põhja. Ta mängis ju teise poolaja seekord. Navi ei teinud ühtgi vahetust ju. Antoshinist ei tule kunagi koondise tasemel venda vb mõned interlandid sest jääb igavesti Rattasepa varju. Too on tast selgelt ees ja vaid 2 aastat vanem ning 2 aastaga ei võta 3 tärni värkude vahet mingi nipiga tagasi. 

Level 11 statat ei saa ma mitte kunagi kokku kui just ei müü kogu YA3 esimest põlvkonda korraga maha. Ning siis pole ilmselt neilgi piisavat väärtust enam sest kõigil midagi paremat omal. Seda oleks mõtekas teha ennem kui üles ronima hakkan.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> saturday october 5 - 17:13

Aga sa ju tegid veel 2 vahetust, mis nõrgestasid sind: Mihkelsoo pole winger ja Pärna on Chocolist oluliselt nõrgem poolik. Seega lasid teisel poolajal vastase domineerima, tal tekkis rohkem momente ja tulid ka väravad. Aga sul pidi ju suva olema liigamängudest? Pealegi kaotasid võõrsil ainsale klubile, kes tänavu Käkerdist võitnud.

Sinu asemel ma investeeriks küll korralikku värkusse(30+ pole ka väga kallid), 2-3 laenu, mis liine tugevdaks ja tuleks Meistriliigasse. Siis ehk võiks Antoshini laenule saata, Liwei jääks varuvärkuks. Kindlasti oleksid tugevam vastane siin kui Anarch ja Chargers tänavu. Staadion oleks regulaarselt 120K täis. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday october 5 - 19:38

Kui ta esimene poolaeg mängib siis ju Antoshin peab pärast nõrgematega koos platsil olema. Toda juhtub ju rohkem. 

Ei mingit meistrikasse tõusmist ei tule tänavu. Kui nad järgmine hooaeg peaks teise liiga kinni panema no siis vaatab.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> monday october 7 - 06:14

Ma ei saa küll nuriseda hooaja üle. Igas liinis mingi nõrk sees ja ikka tulen 4. 

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> thursday october 10 - 03:11

On see nüüd hea või halb et mõlema liiga võitjad üle 100 punkti koguvad?

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back