League of Estonia season 41 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 38 (44)


ee onuelver >> wednesday june 27 - 20:15

Ja ma teadsin juba mõnda aega et nii läheb...kellegi pea peab nüüd lendama hakkama. Krt üritasime mingi hetk Anomaaliale seltsi pakkuda et tal seal ees igav ei hakkaks ja nüüd pole enam playoffidelegi asja?? Kuidas saab nii perse kukkuda ometi?

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> wednesday june 27 - 21:02

Sul soliidne väravatevahe,kui Navi otsa ei komista,saame jälle playoffides mõõtu võtta,see juba traditsiooniks kujunemas :)

ee anarch37
User
Registered2013-05-26
ee onuelver >> thursday june 28 - 07:38

Navi puhul ei saa keegi kindel olla ette et võidab. Ning pole välistatud et Chargers taob Selile miski 12 tk sisse :D aga selle vormi pealt poleks minust ka playofis kellegile vastast.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thursday june 28 - 18:07

Ei loe sinu puhul see viimaste liigamängude vorm midagi, oled ju ka võidulaine pealt playoffis 2 kaotust suutnud saada. Tähtis on just teine mäng, seal nii mõnigi esimese mängu üllatus ümber keeratakse.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> thursday june 28 - 18:40

Ei tule mingeid mänge enam nii mõnelegi. Osad saab müüki löödud ja tõstan talendid esindusse mängima. Vb ostab kellegi noore talendi veel. Kukub välja siis kukub aga need süldikäkid ei vii kedagi Meistrikasse.Ongi liiga vanaks jäänud mõned ja ei kesta kogu hooaega.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> sunday july 1 - 08:37

Assaman ajab paska nagu tavaliselt....Tundub,et playoffide esimesest voorust jälle piisab.Võit ja kaks väravat võõrsil on piisavalt hea valuuta võrdsete meeskondade juures.

ee anarch37
User
Registered2013-05-26
ee onuelver >> sunday july 1 - 18:35

Mis jällest sa siin räägid :D mitu korda sa minu vastu oled playofi teise ringi jõudnud juba? 

Ning operatsioon "Pasaveotalgud" käib. Peab saama asja niikaugele et järgmine hooaeg ei pista board ruigama kui Antoshin ja Kuusk platsile saavad. Kui müügid hästi lähevad saab ehk uue stata raha ka kokku. 

Paariks hooajaks on küll u21 trofeega kaputt sest seal peaks mängima nood 7 järjest 15+ sündinud venda kes ammu müüdud. Eks sellevõrra kõvem saab uus põlvkond.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> monday july 2 - 08:15

Enamusel su vanematel mängijatel on veel 2-3 hooaega vaja, et tippu jõuda. Kui teed selle ähvardatud suurpuhastuse ära, siis uue põlvkonnaga juhtub kardetavasti sama: pärast esimest tagasilöögihooaega müüd mitu põhimeest ja hakkad jälle algusest ehitama. Minu omad jõudsid mullu oma tipphetkeni, kui meeskonna keskmine vanus küündis juba 27 aastani, s.t. mõni oligi juba 30+. Sa müüd osad juba 22-23 aastaselt maha. Kui tahad need 15-16 aastased põhisse platsile saada ja üks neist veel värkuna, siis pead nood liinid ikka väga hõredaks tegema. Mul ju Tiitus on teine värku tugevuselt ja tema vahetusest tulek põhjustas juba hädaldamist, kuigi esikinnas oli täielik pudrunäpp tänavu. Kes sul siis u21 liigat mängima veel peaks jääma? Pigem laena nad mõnele botile välja, saavad oma 30+ mängu esinduses kätte ja ise ei kannata. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> thursday july 5 - 06:51

Uue stata rahast jääb uue turuga küll asi kaugele :/ nüüd kasvata market valueni 25-30M ja siis kõik panka. Kõik mis jääb alla 100M mv läheb ka sisuliselt pangale 25M eest.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thursday july 5 - 17:03

Kipub nii olema küll. Ma saaksin oma kahe krediidikana eest ilmselt kokku alla 50M, kuigi pidin nende kummagi loomiseks vist ka 50M maksma. Absurdne olukord, kuhu oleme jõudnud. Ning ma jään alati kõigega hiljaks: omal ajal imetlesin YC8 noori, kui omal YC6 et kui ise sinna jõuaks...nüüd YC10 tavanoor normaalses vanuses ei kõlba enam ei klubisse ega taha neid keegi osta. Juba hakkavad YA1 omad vist ka prügimäe suunas liikuma enne kui nad täismehe ikka mul jõuavad. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> friday july 6 - 17:19

Nüüd tahaks küll poisile kere peale anda värku müümise eest. Umbes 3 hooaja pärast olnuks valmis ehk Meistriliigaks, nüüd pole sul lähemaks 10 hooajaks sinna kedagi asjalikku.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> friday july 6 - 17:57

Rahu. Ma pole veel lõpetanud. Vähemalt üks poolik on veel plaanis müüki lükata ja siis veel kas ründest või kaitsest. Võin veel stata raha kokku saada ja siis juba on pohh kui mõnda aega punases olen. Sillamäest vast tahapoole ei kuku ja kui joppab võin veel Red Bulli või Reinhardi ka selja taha jätta. Järgmine nädal valmib ju YA2. Teen ehk lõpuks veel nii Haapsalut :D

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> friday july 6 - 20:41

Hetkel oled jah Red Bullist veel tugevam...

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday july 7 - 10:34

Kui kõik hästi läheb saan Aizawa ja Rickardi müügiga vajaliku papi kokku ja ehk ostab mingi naga ka juurde.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back