League of Estonia season 46 [3.2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

uus teema (147)


ee Balthazor >> thursday march 19 - 18:52
Mis imeasja sa nüüd tegid? Hunnist polnud lõhnagi, mingi imelik formatsioon. Ikkagi hirm sees? :D Nüüd on sul vähemalt kõik kenasti kontrolli all :)
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee kivipea >> friday march 20 - 14:42
1-0... vääga libe seis viimaste minutiteni. 26 pealelööki, 9 blokki kaitsjatelt ja 13 tõrjet väravavahilt. Ootasin, millal Tartu #8 kasuks tavapärane penalti määratakse ning nad oma 1 võimaluse 1-st realiseerivad. Nende ründajad on vist nii viletsad, et ei suutnud seda välja sukelduda.

Ülejärgmise hooajani ;-)
ee kivipea
Newbie
Registered2014-05-10
ee Balthazor >> friday march 20 - 17:38
Loodame, et hooaeg kõrgemal ei vii motti nulli. Liverpooli omanik on mullusest hooaja lõpust alates ühe korra sees käinud, vaatasin eile, et ka Kickerzi omanik polnud nädal vähemalt sees käinud, kuigi polnud kordagi nii kohutavas seisus kui mina mullu. Ning neid, kes esimese relegatsiooni järel lõpetanud, on teisigi olnud.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> friday march 20 - 18:45, Edited friday march 20 - 18:46
Saan veel 2 playoffi pidada ja siis peab hakkama sõprusmänge otsima. Näen vähemalt kuhu tuleks jõuda, et üldse teise liiga peale mõelda.
Homme kui raha käes, panen treening-8 kasvama.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> friday march 20 - 23:25
Mul tuleb ehk 4 üleminekumängu, aga siis olen ka vaba. Siis ole valmis!
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sunday march 22 - 11:05
Üle 2 playoffi mul pole lootagi, eriti kuna esimese kodumängus on mu värku koondise juures. Õnneks ei sõltu selle tulemusest huiagi. torni on niipalju tugevam et tuleb suht ühepoolne lahing. Ning kui ma oleksin ülesse niiväga tahtnud, oleksin saanud kah.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> sunday march 22 - 19:37
Ei pea vist esimest mängu häbenema, nulli õnnestus hoida pea lõpuni ning olnuks veel õige värku platsil, saanuks viigi kätte.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> monday march 23 - 15:03
Isegi teist ei pea häbenema ju :) vaata kui palju kuldmehikesi tal on võrreldes sinuga ning vaid minimaalsed võidud napi ülekaaluga. Lõid veel väravagi. Super hooaeg selle koosseisuga!
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> monday march 23 - 20:30
Ise kah imestan :)
5 milli piirist jäi napilt puudu kuna panin treeningkeskuse kasvama. Nüüd 2 milli veel vaba rahhi, ilmselt ostan mõne parema noore sisse veel. Keegi poleks vist piisavalt hull et mängitada põhis selliseid nagu mina. 2 kasvandikku müüdud, kolmas läheb arvatavasti ja neljas loodetavasti ka. Botid on seni küllalt lahked olnud :) eks näeb mis edasi saab.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> thursday march 26 - 15:46
Haapsalu ja Puujalad võiks siia liigasse sattuda mõlemad, oleks huvitavam ja saaks otse teada miuhke klassivhe tuleb ületada enne kui sinna asja on.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> thursday march 26 - 17:23
Ma lähen täielikult oma kasvandikele,kui noortesatsi saab mõne asjaliku noore osta,siis veel.Võitma ei tule hooaja teises pooles,viimasedki vanurid vahetan koolipoiste vastu.
ee anarch37
User
Registered2013-05-26
ee Balthazor >> friday march 27 - 05:07
Eh, ei vedanud sul, sind liigutati hoopis esimesse gruppi mis nüüd nõrgem.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn