League of Estonia season 46 [3.2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 20 (48)


ee onuelver >> saturday december 12 - 04:51
Tugevdame gruppi siis. Blue Lionit küll siia ei tule kuid mõlemad playoffi botid küll. Tundub et 4 satsi vahel tuleb tõsisem andmine. Ning teen ka kõik et see Jõgeva alla peksta. Esimese grupi bot peaks olema klass nõrgem ja vast 5.-7. kohtadele mängima. Kui just Navi endale väga kõva meeskonda kokku ei osta.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> saturday december 12 - 12:46
Ma vististi ei osta midagi,kui just mingi asi eriti silma ei jää.Mõne noore võiks nuumale võtta odavalt.
ee anarch37
User
Registered2013-05-26
ee Balthazor >> saturday december 12 - 16:29, Edited saturday december 12 - 20:32
Navil pole veel kedagi saada järelikult õnnestunud, eile oli mul temaga juttu, et on paar pakkumist teinud. Vast saan talle kellegi laenule anda, näiteks Kaasiku. u21 tippe ma välja ei laena, kuna üritaks mikihiirest maksimumi võtta, aga 22+ omasid mõni ikka laenule läheb. Vaevalt mu u21 omad onuelverile päris meele järgigi on, ma olen näinud tal tugevamaid laenuvendi, nii et ära võta isiklikult:)
Veel üks huvitav fakt: tänavu on siin liigas lausa kahe klubi staarmängijad minu kasvandikud, lisaks Puka Salumäele ka Jõhvi Karu, kes naases kodumaale.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn