League of Estonia season 47 [3.1]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 9 (22)


ee Kaarel >> monday may 5 - 18:38
Vahel jah nad ei suuda ära lüüa. Mul on sama jama.
Järgmine hooaeg hangin endale ründaja, kellel pole unpredictable või roaming oskust, tundub et need on parajad pidurid ründemängijale.

No unpredictable seetõttu, et iial ei tea millal ta otsustab skoorida ning roamingu tõttu pole õiges kohas.
Mul üks ründaja, kellel on mõlemad oskused ning tulemus on kohutav. Poiss ei suuda isegi nõrkadele ära lüüa.



Muidu on meil üsnagi põnev võitlus 2. koha nimel. Arvatavasti saab otsustavaks see, kes BOTidelt suudab rohkem punkte võtta.
ee Kaarel
User
Registered2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Tannu >> tuesday may 6 - 18:35, Edited tuesday may 6 - 18:37
Hooaja lõpus tuleb vist kõik ründajad maha müüa ja paremad osta. Ühtegi võimalust ei suuda ära realiseerida. Oli sama palju lööke kui vastasel aga ikkagi 3-0 kaotus tuli. Kaks väravat tulid veel karistuslöökidest lampi
ee Tannu
User
Registered2014-01-10
ee Kaarel >> wednesday may 7 - 18:28
Ma arvan, et siin mängus on pigem hea väravavaht väga tähtis!
Kuigi jah, väga närvi ajab see halb realiseerimine.
ee Kaarel
User
Registered2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Tannu >> wednesday may 7 - 18:56
Täna ka mängus sai keskkaitsja vigastada ning tema asemele pandi poolkaitsja kuigi pingil oli teine keskkaitsja olemas. See on juba tavaline et vahetatakse suvalisi mängijaid valedele positsioonidele.
ee Tannu
User
Registered2014-01-10
ee Balthazor >> thursday may 8 - 03:12
Krt mul on väravavahi kohta eriarvamus, rohkem loeb vast tugev kaitseliin isegi. Mul peaks Enel Kartoamm olema vaat et 2. liiga parim värku, aga pigem on tema osutunud üheks põhjuseks, miks tänavu võitlen püsimajäämise eest. Kuradima tihti on tema tõrjeprotsent täpsetel pealelöökidel alla 50, tüüpiline tal 3 löögist 2 sisse lasta. Nüüdseks müüdud noorem ja kehvem ning ka praegune belglane lasevad 1-2 mängus ehk sisse, aga palju rohkemate pealelöökide hulgast. Eneli aegu olin sisselastud väravate poolest liigas 2. kohal Kupikarude järel
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Tannu >> saturday may 10 - 18:30
Lootsin tänase võiduga liigas võitlust teise koha eest põnevamaks teha aga mitte kuidagi ei suuda siis võite saada kui on pinge peal.
ee Tannu
User
Registered2014-01-10
ee Balthazor >> wednesday may 21 - 05:02
Tänavuseks löödi siis 3. liiga inimmeeskonnad laiali kahe grupi vahel. Ärge siis uusi botte üles laske
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn