League of Estonia season 47 [3.2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 20 (48)


ee Balthazor >> friday november 6 - 18:14
Navi poolt tõeline surmaheitlus ikka, kohe laibad taga. Ning 3 punkti ühelt tugevaimalt vastaselt võetud.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> friday november 6 - 18:30
Eino mine munni. Ma võitsin Anarchi esmakordselt vist alles eelmisel hooajal. Värku polnud tal jah see parim aga still better than Kala.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> friday november 6 - 19:29
:)
ee anarch37
User
Registered2013-05-26
ee anarch37 >> sunday november 8 - 12:00
Kui ma FC O ja Haapsalu käest punktid kätte saan,siis võib mujal improviseerida küll.
ee anarch37
User
Registered2013-05-26
ee onuelver >> sunday november 8 - 12:31
Krt Navi on see hooaeg ikka kohati rämedalt vastu kotte saanud. Löögid postide vahele 7-3 ja väravad 0-2 jälle. Algul oli neid mänge tal terve rodu ju. Vahepeal oli tal paar mängu õnne kah. Ta võib teise jõuda veel kiiremini kui mina omal ajal.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sunday november 8 - 16:19
Tal on hetkel ka 2 poolikut 3 paremast pika vigastusega väljas ning värku üsna säästuka oma. Reaalselt ongi umbes 7. tiim tugevuselt, samas 3.1 grupis võiks nii kolmas olla. Rakvere värku on aga üks liiga paremaid.
Teisest liigast ärme siiski paaril lähemal hooajal veel räägi. Tal sinuni siiski tükk maad veel, alla selle läheks asi väga tappasaamiseks. See, et sa oled seal vastu pidanud, on pigem erand.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> monday november 9 - 11:48
Rakveret oleksin pidanud ka võitma. Praegu on veel lootust liigasse jääda küll.
ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> tuesday november 10 - 20:00
Ilus kuidas ex-Jõgevalt viimasel minutil punkt käest võeti :D
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee kivipea >> wednesday november 11 - 13:31
Seda nagu eriti ei tahaks, et aktiivse manageriga võistkond 4-ndasse kukub. Seal võib see tahtejõud otsa saada ka (samas muidugi pole vastaseid kellelt 7-0 paki saaks).
ee kivipea
Newbie
Registered2014-05-10
ee onuelver >> wednesday november 11 - 15:04
Eks osa pakki lähe ka selle arvele et enne poolajalõppu tuli neil värku vahetus ja see teine on veel tükk kehvem. Meeskonnas on üks ründajalaadne elukas aga seegi alla 4 palli scoring.
Vahest olekski hooaeg 4ndas kasuks. Soetab viisaka ründaja kasvõi laenule siis saab edukaid mänge ning kui võidab liiga kindlalt siis naaseb korraliku rahapakiga ja saab hankida paremaid mängijaid. Navi sai mullu oma 7. koha eest alla 1,4 milli samas kui mul tuli selle klubiga alustades alkgapitaliks umbes 2 milli. Mullu said 75 punktiga neljanda võitjad ligi 3 milli teleraha ja järgmine hooaeg saaks samade punktide eest vist 3 milli juba kätte.
Jõgevast on mul lihtsalt kolmandast liigast sitad mälestused. Üks viletsamaid satse aga punkte raisk korjas, eriti veel lõpupoole ning jäi mulje et teised väga teda ka hoidsid. Isegi tegin taga 2 viiki ning võidud tulid läbi ussimunni punnides 1 ja 2 väravaga samas kui mõnd kõvemat sai 4-5 kolliga võidetud.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> thursday november 12 - 10:44
Karikas polnud võiduvõimalust, aga liigas oleks ikka võitta tahtnud eile. Hea et Willpoweri ära võitsin, on kindlam seis.
ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Balthazor >> thursday november 12 - 19:54
Praegu on sul kõik kenasti kontrolli all. Peamine, et turul mingit lollust ei tee ega mõnd põhimeest maha ei müü, reservis sul peaks müüdavat prügi olema piisavalt.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> wednesday november 18 - 09:13
4 said eile müüdud ning 4 panin veel müükki, neist 3 on saanud botilt pakkumised ja lähevad. Ühe parema noore ostsin ka asemele. Kaks on vanurid kes platsile mull ei pääsegi õieti. Nende asemele võin mingi noore võtta sisse.
ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Balthazor >> thursday november 19 - 15:34
Arvan, et oleks saanud vast odavamalt ka, aga eks täiskasvanud peast saad teda kord müües selle raha ilusti kätte lisadega. Mitte nagu mul Gizawiga oli, kus lõpuks pidin olema õnnelik, et tema eest ostuhinna napilt kätte sain. Seepärast ma ei üritagi enam osta kedagi eesmärgiga mõne hooaja pärast teda müüa. Eriti praegusel ajal, mil oodatakse lubatud suurt hindade ja tärnide reformi.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> sunday november 22 - 06:53
Nii Haapsalu vastu,lubas simulant kindlat võitu,FC O vastu nüüd ka,järeldus,saan kindlasti kotti.
ee anarch37
User
Registered2013-05-26