League of Estonia season 51 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 52 (42)


ee onuelver >> tuesday june 9 - 03:35

Peale Pusa pole kellelgi poolikul musta tärni. Pooltel pole isegi 16* poolikut. Seega pingutad üle oma nõudmistega. Pigem ehk jäi sul rünnak liiga nõrgaks võrreldes teistega ning Sammalselg üksi ei vedanud välja noorte kõrvalt. Teised saavad 16* poolikuga tabeli keskele ja sa viimane- järelikult oli nõrk koht mujal või lihtsalt halb õnn.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> tuesday june 9 - 19:35

Aga mul ongi siht rohkem kui pooli edestada. Ning Sammelselg ei saa liiga tasemel liiga nõrk ka olla, kui on mitu valikut juba shortlistis olnud. Teised ründajad, kelle nimesidki ei mäleta, olid jah saast. Csapo ongi rändav loodusõnnetus, kes vaid su lemmikmaal Kreekas mingit taset näidanud, mujal kõikjal hävinud. Praegu kogub järjekordset relegatsiooni. Hiinlasest ma ei saagi aru saama.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> wednesday june 10 - 11:43

Punkte kaob ikka ludinal.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> wednesday june 10 - 18:53

Lihtne lahendus: parem värku :) 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> thursday june 11 - 03:35

Uus värku tuleb siis kui klubi tagasi meistrikas. Olen selle juba ammu välja öelnud. Pole mõtet talle kõrget palka teises liigas maksta.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thursday june 11 - 04:36

Seni jäävad sul ka punktid kaduma, sest kõik esikuuiku klubid skoorivad Rebici vastu hoolega. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> thursday june 11 - 07:37
Hea vahepeal ka esikuuikult mõni punkt võtta. Ju tasus väike uuendus ära.
ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> monday june 15 - 03:16

Liigavõitu pole enam mõtet loota sest nelja mängu Anomaalia ikka juurde ei kaota. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> monday june 15 - 17:51

Ikka Rebici kohalt see vahe sul kärisebki. Sa pole ju Anomaaliat tänavu kordagi võitnudki. Näed Anomaalia pealt, mida paar lisamängijat suudavad korda saata.

Kuna me mõlemad oleme suure tõenäosusega playoffidel, võiks nendeks mingi erilise asja välja mõelda, näiteks proovida kunagisi Augur-Pusa skoorirekordeid rünnata :D nüüd ju lisavõimalused nagu Go for big win jne. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> tuesday june 16 - 03:00

Eks seda on meil rohkem kui nädal aega plaanida. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> wednesday june 17 - 20:31

Nii jätkates läheb veel Navi mööda 3ndaks :D 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> thursday june 18 - 07:27

Nii nõrkka värkut kui sul on vaid bottidel, aga kui sa noile punkte ei loovuta, ma sind kätte enam ei saaks.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> friday june 19 - 12:57

Pärast karikafinaali nägemist ei tahagi sinna ülesse enam. Peaks ehk hoopis ülejäänud 25+ vennad kõik ka maha müüma.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> friday june 19 - 17:56

Mis sa maurad siin, poja? Ma mängisin 6* vahe vastu riskantse taktikaga, mu parim kaitsja sai enne 20 minutit duši alla ja temast vabaks jäänud ründaja tegi pärast seda kübaratriki pluss veel kingiti pennu. 0-3 oleks olnud okei? Ma kaotasin juba eelmistel hooaegadel tournamentidel oma parimas rivistuses 0-7 ja 0-8 klubidele, kes Euroopa liigas reeglina grupist 1-2 ringi edasi saavad. Nii et ei midagi üllatavat, lihtsalt ma sattusin teel finaali vältima Meistriliiga tugevama poole klubisid. 

Sul alles hakkab meeskond jõudma sinna tasemele (peale värku loomulikult), mis oleks vaja, et püsima jäämist loota. Juba tahad enne laiali lammutada, kui neile üldse võimalust annad? Jäta see kohe! Sul on kahel korral olnud tegelikult konkurentsivõimeline rivistus, mis tegi lihtsalt playoffides hooaja halvimad mängud, kuid jõudnuks kohe tagasi ja pikemaks ajaks. Ma ei mäleta enam hooaega, mil sain punkti kõigilt ML klubidelt kätte, vast siis, kui Tamm veel tasemel oli.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday june 20 - 13:48

Mul ei saa nagunii kunagi olema stabiilset meistrika tasemel klubi. Olen ammu juba mõelnud et peaks kuhugi mujale liigasse uue klubi võtma nullist ehitada. Ning nüüd kui Labinoti sai värsket verd juurde siis viskaks pigem selle ära. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back