League of Estonia season 51 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 53 (36)


ee Balthazor >> tuesday july 28 - 19:41

Esiteks kui kordad esimese poole tulemusi, välja arvatud need viimased mängud, võidadki liiga. Oled ju 5 punkti lihtsalt niisama tuulde lasknud. Vast on mõnede vananemine just märk, et ruttu üles? Sul on mitmed hooajad koondise piiril püsinud Kuusk, kes on täiskasvanuna põhimõtteliselt saanud vaid ühe hooaja tipptaset nuhutada. Halb õnn playoffides ei ole ju igavene. Praegu oled põhimõtteliselt teises liigas juhtinud pikalt vaatamata kohutavale värkule. Ning 30+ on kogemuse tõttu paraku paremad kui me kumbki tahaks tunnistada- Austria liigas on neid 30+ keskmise vanusega hiinlaste klubisid terve hulk ja kehvema treeningu juures ei jää nad mu noorele põlvkonnale sugugi alla, vaid mööduvad hoopis.

Ning ära unusta, et sul on vaja järgmisest hooajast rohkem publikut kokku saada, kui staadion valmis. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> wednesday july 29 - 12:54

Mis mõttega ma üles ronin kui kohe alla tagasi tulen?

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> wednesday july 29 - 17:59

Kasvõi rahalise mõttega. Ning teiseks, sa ei pruugi tagasi kohe kukkuda. 

Ning sain oma pooliku kätte. Muidugi võtab aega, kuni ta Meistriliiga tasemele kasvab, aga tema puhul olen suht kindel selles. Ükskord on ta seal niikuinii! 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> wednesday july 29 - 21:13

4-5 hooaja pärast juba kõlbab meistrikas põhimehena vabalt kasutada. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> wednesday july 29 - 21:13

4-5 hooaja pärast juba kõlbab meistrikas põhimehena vabalt kasutada. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> tuesday august 4 - 03:45

Niipalju siis esimese poole kordamisest. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> monday august 10 - 13:56

Torni manager on juba mõnda aega kadunud :( jama kui teine liiga veelgi hõredamaks jääb. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> thursday august 13 - 07:05

Tänasega saab põhimõtteliselt mul liigahooaeg ka läbi, on veel mõned mittemidagitäheldavad mängud ja siis traditsiooniline 2 kaotust playoffides. Kui need ei tule Dünamo vastu siis kindlasti tulevad need Kupikarudelt. 

Duubliga loeb viimane mäng: kui õnnestub Tanamerale kaotada saan ka liigatiitlist lahti ega pea muretsema et kas CL Q1 saan punkti kätte või mitte vaid keskendun klubi arendamisele ja noorte kasvatamisele edasi. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thursday august 13 - 08:33, Edited thursday august 13 - 17:02

Sellest tiitlivältimisest ma pole kuidagi suutnud aru saada: eelistad minna Euroopa Liigasse "lootusetult tugevate" vastaste vastu, kus punktilootus on minimaalne ja saadad CL avaringi ehk isegi võidetava vastasega kohtuma klubi, kes sealt kindla nulliga tuleb, samas kui sul võiks heal juhul edasipääsu lootustki olla? Võimaliku 0,167 reitingupunkti(heal juhul isegi 0,333) asemel võtta kindel null? Eestis on asi teine- siin tõmbab potentsiaalse relegatsioonikandidaadi kobistamine eurosarja ning sealt kiire langemine reitingut allapoole. 

Meistriliiga vältimine praeguseni on iseasi: kui sul tuleb sõltumata liigast sama rahvahulk(120K) vaatama, on ehk rahaliselt tõesti kasulikum allpool 8-9 miljonit rohkem koguda, kuigi tegu pole finantsiliselt teab kui suure võiduga. Pluss ebamugav tunne terve hooaeg pidevalt tappa saada, kuigi sul on Meistriliiga hooaegu üldse vähe selja taga. 

Ning täna oleksid ehk tasemel värku korral viigi kätte saanud, paar varasemat punkti ka säästnud ning võidaksid liiga ära. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> friday august 14 - 14:37

Ma olen piisavalt egoist: ei taha survet et nüüd pean iga hinna eest punnitama paar ätti juurde osta ja laene et siis ehk tuleb üks punkt ära. See mul arengu kinni tõmbaski. Too 0,16 punkti ei maksa pikas perspektiivis midagi- neljandat eurokohta ei too juurde ja pole mõtetgi kui neljas ka nagunii nulliga jääb ja reitingu veelgi allapoole tõmbab.

Nood üaar hädist punkti ei annaks mulle midagi. Kui üleval peksupoisiks jääva Anarchi vastu tuleb neljast mängust 3 asemel ka 4 punkti pole meeskond järelikult valmis meistrikasse tõusma. Pole mõtet värku abil kunstlikult upitada mingiks 10p hooajaks. Terve meeskond on järelikult liiga sitt.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> saturday august 15 - 08:59

Kas siin pole CL rahaliselt tükk kasumlikum kui EL? Mingi suur summa too jah pole, sest muidu ka see põlistaks suurte jäämist tippu, aga mingi vahe ikka oli? Paar miljonit lased ka liigas TV-raha tuulde nimelt kaotamistega. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday august 15 - 20:52

CL jaoks laenude ja täiendustega kulutan üle 10 milli hooajas. Ning siis mängita noid laene veel vägisi liigas ja jätaoma kasvandikud pingile.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sunday august 16 - 20:04

Ma ei mäletagi peast, millal kedagi viimati laenule võtsin, ju duubliga kedagi. Ajaloos tuhnimine näitab hooaega 39. Põhis oli see ikka väga ammu, nood mängijad on juba karjääri ammu lõpetanud, sest ei leidnud kedagi.  

Playoffides proovime mullused skoorid üle lüüa? 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sunday august 16 - 21:52

Jep aga seekord paneme võimalikult kehvad värkud ka.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> tuesday august 18 - 14:47

Mul läheb väravasse tõeline Staar :)

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn