League of Estonia season 51 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 51 (35)


ee Balthazor >> saturday may 2 - 10:54

Kui hooaja lõpud ära vajuvad, võib see viidata mängijate vanadusele. Meeskond vajab värskendust, peaksid selle jaoks rohkem aega leidma. Pole meeskonnal vahet, senisr rada jätkates jõuad samasse punkti.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday may 2 - 13:49

Kui seal ka käid sees keskmiselt kord nädalas siis pole mingit vahet 10 hooaja pärast- isegi kui algul mõne eurotasemel tiimi saad. YA1-2 pealt sa ei tooda tasemel mängijaid peale supertalentide. Needgi lased raisku minna kui ei anna neile mänge mis vaja. Pigem vihastad seal kohalikud välja et endise lootustandva satsi käest lasid. Ega meilgi on teine liiga putsis tänu sellele et mingid klounid paari hooajaga kaks meistriliiga äärel klubi kolmandasse kukutasid oma lollide ostude-müükidega. Sa tulid siia ju ise ka ajal mil oli vaja veel suht kobedat satsi et üldse püsima siia jääda. Nüüd piisab mingist halvasti juhitust mis vaid bottide vastu oma pooled võidud ära võtaks pluss peoga viike ning istu või igavesti.

Pmtl võta suvaline bot kolmandast ja hangi sinna 3 viisakat laenu kellega kolmas liiga kinni panna ning siis 3 veel paremat laenu ja paar toekamat odavat ätti et ka teises botid ära võita. See Banana tegi midagi sarnast peaaegu aga tal oli enne kolmanda liiga kõige sitem tiim kah ning sai teises liigas mõne punktigi nii kätte. Ei tule sellest Levadiast kah midagi muud- vaadake kuidas ta meeskonda "arendab": pooleteise kuuga sama palju ehitanud nagu normaalsed managerid pooleteise päevaga. Ta peaks oma nime inglisepäraselt kirjutama.  

Nii et kui ära lähed siis on varsti meil teises liigas veel üks boti koht juures. Vähemalt osta siis selle raha eest normaalseid noorigi sisse et sats siin kauem konkurentsis püsiks. Ega uus manager kui imekombel tuleb siis sult kogu 150+M oma kätte saa. Mingi piir peaks olema vist ees. Parem õpi siin klubi korralikult juhtima.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> sunday may 3 - 07:35

26 mail saab mul siin 7 aastat täis,alustasin vist kui väga ei eksi hooajal 3...?Seega on see mul üks pikema perioodiga netimänge üldse,aga seda vaid seetõttu,et siin on väga lahe kogukond alati olnud....Tänud Baltazor,onu elver,Taavi ja kõik teised.

ee anarch37
User
Registered2013-05-26
ee Balthazor >> sunday may 3 - 16:30

Mul tubli pool aastat veel selle juubelini, ma alustasin 6. hooaja lõpul ning jõudnud üsna sinnasamasse tagasi, kust alustasin ehk kahe liiga piirile :D Ainult et vahepeal on õnnestunud saavutada algul seatud eesmärgid (püsima jääda Meistriliigasse, saada kätte võit tollal mäekõrguselt kõigist üle olnud Reinhardilt, alistada keegi Euroopa liigas) kuhjaga. Boonusena on tulnud kaks Eesti karikat ja Austria karikas ning paar medalitki liigas. Meistritiitel eeldaks liiga palju kokkulangevusi korraga (Veenus ja Pusa peaks kõvasti alt minema või korraga noorendama jms). Eurokarikast pole mõtet rääkida, tahaks kunagi gruppi jõuda ka eelringide kaudu (pole veel playoffist suutnud läbi murda), ning ehk sealt veel kunagi edasi pääseda. Miks mitte ka medal Austriast. Ahne nagu ma kipun olema.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> tuesday may 5 - 10:00

Midagi tuleb kindlasti müüa ja siis asemele osta, aga eks vaatab kuidas jõuab. Siin se loll värk, et kui panen kellegi müüki ja et vajadusel pankka, siis ujub välja mingi bot kes teeb bidi 5€ alla asking price ning kui järgmine päev sees ei käi, ongi transfer läinud. 

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts